chłodzenie sufitowe
ogrzewanie vs zdrowie
Ogrzewanie ścienne
ekologia
targi budowlane
rozwiązania grzewcze
ogrzewanie podłogowe
TWOJA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA!
dodaj opinię
5/5 z 3 opinii
dodaj opinię
4,8/5 z 17 opiniii

czytaj artukuł
Ogrzewanie podłogowe na legarach

czytaj artukuł
Urządzenia Smart Home

czytaj artukuł
Tanie ogrzewanie domu 2018
Ogrzewanie domu w okresie jesienno-zimowym, ale także wiosennym to priorytet. Ciepło zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa, szczególnie, że za oknem plucha, sypiący śnieg, deszcz, a nawet ujemna temperatura. Wiemy też, że jeden sezon grzewczy to spore obciążenie finansowe dla domowników, którzy pragnąc oszczędzić, szukają  przydatnych rozwiązań. W takiej sytuacji dobrym wyborem będzie rozpatrzenie różnych możliwości obniżenia rachunków, a w zasadzie zachowania komfortu cieplnego bez wysokich strat budżetowych.

czytaj artukuł
Samodzielne wykonanie ogrzewania podłogowego
Samodzielne wykonanie podłogówki wcale nie jest abstrakcją. Jej instalacja nie musi pochłaniać zbyt dużo czasu, ani wydatków na instalatorów. Z jednej strony można zaoszczędzić, z drugiej nauczyć się nowego fachu.  Warto pamiętać o jednej ważnej wskazówce:  bez dobrego projektu się nie obejdzie.

czytaj artukuł
Smart home – czy to się opłaca?
Od przynajmniej kilku lat coraz częściej można usłyszeć określenie smart home, lub jego polskie tłumaczenie inteligentny dom. Większości osób smart home kojarzy się po prostu z budynkiem wyposażonym w wiele drogich urządzeń elektronicznych, które sterują domowymi instalacjami i wyręczają domowników. Nie jest to jednak do końca prawda.

czytaj artukuł
Termomodernizacja budynku
Termomodernizacja budynku to zagadnienie, w skład którego wchodzą działania mające na celu zabezpieczenie domu przed utratą ciepła, zmniejszenie energii potrzebnej do jego ogrzania lub ochłodzenia i podgrzania wody. W skrócie można powiedzieć więc, że termomodernizacja ma na celu zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku.

czytaj artukuł
Zapowietrzenie podłogówki- czyli dużo powietrza, a mało ciepła
Uruchamiając swoje ogrzewanie, czy też czekając na decyzję administracji budynku o rozpoczęciu sezonu grzewczego, nie zastanawiamy się co dzieje się w rurach, ale czekamy na ciepło. To zrozumiałe! Jednak warto się wdrożyć w proces przygotowawczy, szczególnie jeśli od nas zależy właściwe funkcjonowanie ogrzewania.

czytaj artukuł
Ogrzewanie podłogowe suche

czytaj artukuł
Ogrzewanie podłogowe mokre

czytaj artukuł
Ogrzewanie podłogowe i spokojny sen

czytaj artukuł
Jaką podłogę wybrać na ogrzewanie podłogowe?
Zalety takie jak energooszczędność, dostosowanie pod potrzeby alergików i dowolność aranżacji pozwalają na wyniesienie podłogówki na piedestał pośród inne systemy ogrzewania. Dziś jednak zajmiemy się aranżacją wnętrz, czyli jakie panele wybrać, żeby zarówno podkreślić wnętrze, jak i cieszyć się sprawnym ogrzewaniem ?

czytaj artukuł
Zdrowe i bezpieczne ogrzewanie podłogowe
Ciekawym,  jak i  kontrowersyjnym tematem ostatnich lat staje się wpływ ogrzewania podłogowego na zdrowie człowieka. Owiane tajemnicą właściwości ciepła, dziś nie są żadną zagadką, a wręcz przyjemną ciekawostką.
wszystkie posty wyświetlone
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas: