chłodzenie sufitowe
ogrzewanie vs zdrowie
ekologia
Ogrzewanie ścienne
targi budowlane
rozwiązania grzewcze
ogrzewanie podłogowe
TWOJA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA!
dodaj opinię
5/5 z 3 opinii
dodaj opinię
4,8/5 z 17 opiniii

czytaj artukuł
Ogrzewanie ścienne w mieszkaniu

czytaj artukuł
Montaż ogrzewania ściennego

czytaj artukuł
Sterowanie ogrzewaniem ściennym

czytaj artukuł
Zalety ogrzewania ściennego

czytaj artukuł
Zasada działania rozdzielacza do ogrzewania podłogowego

czytaj artukuł
Jak podłączyć ogrzewanie podłogowe z grzejnikami

czytaj artukuł
Warunki, które trzeba spełnić aby mieć ogrzewanie podłogowe w domu
Ogrzewanie podłogowe możesz zainstalować na niemal każdej powierzchni, ale aby to zrobić, musisz spełnić kilka niezbędnych warunków.

czytaj artukuł
Montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego

czytaj artukuł
Pobór mocy elektrycznej podłogówki
Elektryczne ogrzewanie podłogowe jest instalowanie zazwyczaj w kilku pomieszczeniach. Jest zwykle także systemem wspomagającym inne typy ogrzewania. Dlatego koszt eksploatacji ogrzewania podłogowego zależy od wielu różnych, często indywidualnych czynników, własnych upodobań i potrzeb, jak i cech budynku, czy pomieszczeń.

czytaj artukuł
Dlaczego warto wybrać ogrzewanie podłogowe?
Ogrzewanie podłogowe to najlepszy wybór jeśli chodzi o systemy ogrzewania domu. Potwierdzają ten fakt różnego rodzaju badania i wyliczenia. Aby utwierdzić Cię w przekonaniu, że podłogówka to dobry wybór, spisaliśmy jej 10 zalet. A dlaczego zaufać firmie Sander System? To proste, stawiamy na profesjonalizm i przeprowadzamy klienta przez wszystkie etapy zamówienia, począwszy od zaprojektowania ogrzewania przez dobranie komponentów aż do realizacji! Sprawdź nasz dekalog ogrzewania podłogowego.

czytaj artukuł
Maty grzejne
Elektryczne ogrzewanie podłogowe ma wiele zalet i jest coraz częściej wybierane jako drugi system grzewczy, uzupełniający tradycyjne ogrzewanie kaloryferowe. Montaż tego typu ogrzewania wymaga pomocy fachowca, jednak by go usprawnić, można wybrać maty grzejne zamiast kabli.

czytaj artukuł
Podłogówka elektryczna w łazience
Elektryczne ogrzewanie podłogowe w ostatnich latach staje się popularnym rozwiązaniem stosowanym w domach. Można stosować je w całym domu, ale częściej instaluje się go w wybranych pomieszczeniach. Ogrzewanie podłogowe tylko w łazience umożliwia swobodne korzystanie z pomieszczenia bez względu na porę roku i pogodę. Podłogówka do łazienki to rozwiązanie, które wymaga planu i pracy dobrego fachowca.
wszystkie posty wyświetlone
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas: