Niewidoczne ogrzewanie

posted: Maj 10, 2017

Człowiek jest estetą, dlatego uwielbia otaczać się pięknymi przedmiotami, designerskimi i oryginalnymi gadżetami oraz lubi przebywać w ładnych miejscach. Przekłada się to również na wnętrza domów i mieszkań. Ale czy coś takiego jak ogrzewanie może być estetyczne i designerske? Zdecydowanie tak, wystarczy zainwestować w ogrzewanie podłogowe.

Jeśli jesteś w trakcie projektowania domu, remontu lub wykończenia, z pewnością zastanawiasz się nad wyborem ogrzewania. Wyobraź sobie piękny, nowy dom z nowoczesnymi rozwiązaniami, w którym wnętrze zaburzają brzydkie kaloryfery.

„Kaloryfer ma grzać, a nie wyglądać!” ta zasada z lat 70 na szczęście przestała być aktualna i zwracamy uwagę na estetykę również w przypadku wyboru ogrzewania. Tradycyjne grzejniki zajmują sporo miejsca przy ścianach i często zaburzają ogólną koncepcję wystroju wnętrza. Ponadto zamaskowanie grzejnika wiąże się z ograniczeniem jego mocy grzewczej.

Niewidoczne ogrzewanie podłogowe

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, producenci kaloryferów prześcigają się w wyszukiwaniu nowych, designerskich form. Na rynku znajdziemy tak zwane grzejniki dekoracyjne. Pytanie po co w nie inwestować, skoro ogrzewanie może być całkowicie niewidoczne? Podłogówka jest najlepszym rozwiązaniem dla estetów, którzy cenią sobie komfort użytkowania, energooszczędność i zwracają dużą uwagę na piękno swojego domu.

Ogrzewanie podłogowe to niewidoczne ciepło

A czy może być ono designerskie? Otóż jest ono tak designerskie jak podłoga pod którą się znajduje. Wiele osób rezygnuje z podłogówki ze względu na wybór podłogi docelowej. Producenci podłóg zadbali o potrzeby klientów posiadających ogrzewanie podłogowe i tworzą coraz bardziej wyszukane rozwiązania, które idealnie nadają się na warstwę wierzchnią nad rurociągami. Każdy znajdzie podłogę idealną pod względem estetycznym, a jednocześnie nie wpływającą na działanie podłogówki.

Warto pomyśleć o podłogówce już na etapie projektu domu. Jednak Sander System ma w swej ofercie systemy ogrzewania podłogowego, które bez problemu można zainstalować także w przypadku remontu domu, mieszkania, a nawet starej kamienicy, w której znajduje się strop legarowy.

Brak kaloryferów to więcej miejsca na aranżację przestrzeni. Ponadto w zakamarkach grzejników zbierają się duże ilości kurzu, w przypadku podłogówki ten problem nie istnieje. Zatem kolejną zaletą jest higiena i czystość takiego rozwiązania grzewczego.

Designerskie ogrzewanie

Ogrzewanie podłogowe jest odpowiedzią na postęp w dziedzinie ogrzewania domu i staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem we współczesnym budownictwie. Nasz ekspert w zabawny sposób opowiada, jak zmieniły się oczekiwania klienta w stosunku do ogrzewania.

Ogrzewanie podłogowe oprócz kanapy i ciepłych kapci, stało się kolejnym symbolem domowego komfortu. To niewidoczne udogodnienie, którym możesz cieszyć się ze swoimi bliskimi. Sander System zadba o to aby Twoje ogrzewanie było wygodne, energooszczędne i piękne.

Poznaj naszą pełną ofertę! Dowiedz się więcej o naszym ogrzewaniu podłogowym z kanału Youtube Antykaloryfer.

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz


tags: designerskie ogrzewanie instalacje grzewcze niewidoczne ogrzewanie nowoczesne rozwiązania grzewcze ogrzewanie domu ogrzewanie podłogowe podłogówka systemy grzejne
może Cię równieź zainteresować:
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas: