Ogrzewanie podłogowe Katowice

posted: Lipiec 30, 2016

Przedstawiamy Państwu fotorelację z instalacji ogrzewania podłogowego w Katowicach. Podłogówka wykonana była w budynku mieszkalnym w konstrukcji szkieletowej. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 130 m².

Montaż odbywał się w sezonie letnim. Klient zdecydował się wykorzystać system ogrzewania podłogowego Profi System Acustic 24mm. Sprawą kluczową dla nabywcy, oprócz oczywiście ogrzania domu, było maksymalne wygłuszenie stropu.

Główne cechy i zalety ogrzewania podłogowego tego typu:

  • bardzo dobra izolacja akustyczna i wygłuszenie;
  • niska wysokość zabudowy;
  • niska bezwładność cieplna;
  • szybki i prosty montaż.

Oprócz dźwiękoszczelności, Profi System Acoustic ma również inne zalety. Ogrzewanie podłogowe tego typu nadaje się do niskich budynków ze względu na jego grubość. Ponadto montaż podłogówki tego typu jest szybki i prosty.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z tej realizacji ogrzewania podłogowego Profi System Acustic. Jeśli chcesz, by i u Ciebie instalator zamontował tego typu ogrzewanie płaszczyznowe, skontaktuj się z naszym biurem.

Ogrzewanie podłogowe w Katowicach Podłogówka Katowice
Zalety ogrzewania podłogowego Rozwiązania wodne Katowice
Ogrzewanie płaszczyznowe Katowice Instalacje wodne Katowice
Instalacje grzewcze Katowice Systemy grzewcze Katowice
Ogrzewanie podłogowe - instalacja w Katowicach Producent ogrzewania podłogowego

Wykonawcą, instalatorem powyższego ogrzewania płaszczyznowego w Katowicach była certyfikowana przez Sander System, firma Maxer.


tags: instalacje grzewcze instalacje wodne ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe katowice podłogówka katowice rozwiązania wodne systemy grzewcze katowice zalety ogrzewania podłogowego
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas: