Tanie ogrzewanie domu jednorodzinnego w profesjonalnym montażu

posted: Lipiec 7, 2017

Tym razem prezentujemy Państwu profesjonalny montaż wodnego ogrzewania podłogowego wykonanego w Krakowie przez naszą firmę w połączeniu z siłami Solidnej Ekipy Lafarge (solidnaekipa-lafarge.pl). Tanie ogrzewanie domu jednorodzinnego zapewnione było poprzez położenie ogrzewania podłogowego oraz przykrycie go wylewką anhydrytową.

Na niżej opisanym filmie realizacyjnym wszystkie osoby zainteresowane inwestycją w podłogówkę mogą zaobserwować proces jej powstawania krok po kroku. Z kolei dalsze etapy remontu (wylewanie pomieszczenia anhydrytem) uwidocznimy w następnej części, która już niebawem pojawi się na naszym kanale YouTube Antykaloryfer.

Relacja zdjęciowa z wprowadzenia taniego ogrzewania podłogowego:

Przed właściwym wykonaniem podłogówki w pomieszczeniu wyłożona została taśma brzegowa. Dylatacja jest ważnym etapem przygotowującym podłoże i ściany przed ułożeniem instalacji grzewczej i jej wykończenia. Jak widać na załączonych grafikach oraz filmie. Kolejnym etapem, do którego przystąpili nasi zaprzyjaźnieni instalatorzy to położenie prefabrykowanej płyty styropianowej z odpowiednio rozmieszczonymi wypustkami ułatwiającymi późniejsze prowadzenie rur grzewczych PERT/EVOH/PERT 16 x 2.0 mm. Z kolei ten element instalacji grzewczej rozkładany był po pomieszczeniu był ze specjalnego rozwijaka ułatwiającego pracę. Kolejnymi bardzo ważnymi etapami jest również podłączenie systemu do kompleksowego zestawu rozdzielaczy, pompy, zaworów, przepływomierzy. Wszystko to w połączeniu z pełnym profesjonalizmem daje bardzo zadowalający efekt. Nie sądzicie Państwo?

Zachęcamy do oglądania zamieszczonego tu filmu z krakowskiej realizacji oraz do komentowania go na naszym kanale YouTube. Daj nam znać na temat Twoich odnośnie montażu podłogówki przez wykwalifikowaną ekipę.

Obejrzyj film z profesjonalnego montaż wodnego ogrzewania podłogowego:

Podłogówka Sander

Jeśli chcesz nabyć prezentowany wyżej kompletny system instalacyjny do samodzielnego montażu lub też zamówić usługę wykonania ogrzewania podłogowego, koniecznie skontaktuj się z naszym biurem. Zapewniamy kompleksową obsługę (łącznie z DARMOWĄ i zupełnie niezobowiązującą wyceną ogrzewania).

Poznaj naszą pełną ofertę! Dowiedz się więcej o naszym ogrzewaniu podłogowym z kanału Youtube Antykaloryfer.

Do kontaktu zachęcamy również firmy monterski pragnące dołączyć do Instalatorów korzystających z przywilejów Sander. Więcej dowiesz się z zakładki „Dla Instalatorów„. Dołącz do nas już teraz!


tags: czym tanio ogrzewać dom jakie ogrzewanie w domu podłogowe czy grzejniki najbardziej ekonomiczne ogrzewanie domu najtańsze ogrzewanie domu ogrzewanie domu jednorodzinnego ogrzewanie podłogowe podłogówka tanie ogrzewanie tanie ogrzewanie domu jednorodzinnego tanie ogrzewanie mieszkania w kamienicy
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas: