Automatyka zastosowana w ogrzewaniu pomieszczeń, domów, mieszkań pozwala na ustawianie komfortowej temperatury zgodnie z własnymi potrzebami oraz niezależnie od miejsca przebywania.

Aplikacja uruchomiona w Twoim telefonie pozwoli na dopasowanie temperatury w każdym pokoju, w wybrany dzień tygodnia, nawet na odległość. Zdalna kontrola nad ogrzewaniem budynku zapewnia nie tylko odpowiedni komfort dla domowników, ale również krok w stronę oszczędności.

Podstawowy zestaw do budynków inteligentnych WUNDA zawiera jedną centralkę, głowicę termostatyczną lub przekaźnik, a także czujnik. Można do niego zamówić kolejne elementy w zależności od rodzaju ogrzewania  oraz  potrzeb konfiguracji.

 

 

Główne cechy ogrzewania:
CO WCHODZI W SKŁAD SYSTEMU WUNDA SMART?
Termostat radiowy

Termostat niezbędny jest przy radiowym sterowaniu klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym lub instalacją grzejnikową.

Radiowa głowica termostatyczna

Głowica termostatyczna Wunda Smart umożliwia zarządzanie ciepłem w każdym pomieszczeniu oddzielnie. Można ją zainstalować na standardowych zaworach M30/1,5 doprowadzających gorącą wodę do grzejników. Głowica posiada wbudowany czujnik temperatury oraz siłownik, który otwiera bądź zamyka dopływ wody w zależności od ustawień programatora. Głowica komunikuje się drogą radiową z centralką, która po przeanalizowaniu danych z pomiarów i ustawień programatora wysyła sygnał “zamknij/ otwórz zawór”. Dzięki tej komunikacji głowicą Wunda Smart możemy zdalnie sterować za pomocą aplikacji na smartfonie.

Centrala Wunda Smart

Centralka radiowa Wunda Smart jest sercem całego systemu. Podłączona do sieci Internet przy pomocy domowej sieci LAN lub modemu GSM pozwala na zdalne kontrolowanie i zarządzanie ciepłem w obiekcie. Z urządzeniami komunikuje się drogą radiową na częstotliwości 868 MHz. Czuwa nad sprawną pracą urządzeń w systemie (głowic termostatycznych, czujników, przekaźników). Analizuje odczytane pomiary i dostosowuje pracę urządzeń dla zapewnienia osiągnięcia temperatur ustawionych w termostacie. Wysyła komunikaty i ostrzeżenia o problemach związanych z pracą urządzeń.

Przekaźnik kotła

Przekaźnik kotła umożliwia zdalne sterowanie pracą kotła lub sterowanie ciepłą wodą użytkową.

Listwa

Listwa ogrzewania podłogowego Wunda Smart daje możliwość sterowania 12 strefami grzewczymi jednocześnie. Możemy podłączyć ją do 24 siłowników, sterować pompą ciepła oraz regulować pracę urządzenia grzewczego. Listwa Wunda Smart pozwala na jednoczesne zdalne sterowanie głowic grzejnikowych i ogrzewania podłogowego.

Ciepły i bezpieczny dom z WUNDA Smart
prosta obsługa
oszczędność czasu i pieniędzy
wygoda i komfort

Sterowanie ogrzewaniem w domu to komfort, na który zasługujesz. Możesz mieć pełną kontrolę nad ciepłem w Twoim domu. Inteligentna Aplikacja Wunda Smart umożliwia sterowanie każdym pomieszczeniem Twojego domu osobno, dzięki temu możesz perfekcyjnie dopasować temperaturę do swoich potrzeb. Instalacja systemu Wunda Smart jest prosta, a obsługa aplikacji to czysta przyjemność. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ!

Co zyskujesz dzięki Wunda Smart?

  Ekologia w Twoim domu!

Masz wpływ na środowisko,  w którym żyjesz. Optymalizujesz zużycie energii w stosunku do potrzeb Twojego domu.

Kontrolujesz każde pomieszczenie!

Jesteś królem własnego domu. Możesz kontrolować temperaturę każdego pokoju osobno. Dostosowując temperaturę do swoich potrzeb, zyskujesz na komforcie.

    Inteligentna aplikacja!

Klikając „jeden przycisk” jesteś w stanie sterować ogrzewaniem w Twoim domu. Wystarczy zainstalować aplikację Wunda Smart i cieszyć się intuicyjną obsługą.

 Oszczędności!

Inteligentny system Wunda Smart pozwala oszczędzić aż 30% w ciągu roku na ogrzewaniu Twojego domu. Możesz zyskać więcej niż myślisz!

 Twoje Raporty! 

Możesz śledzić jak zachowuje się temperatura w Twoim domu w ciągu dnia. Intuicyjne wykresy pomogą Ci w zaplanowaniu temperatury na cały tydzień.

DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas: