Automatyka zastosowana w ogrzewaniu pomieszczeń, domów, mieszkań pozwala na ustawianie komfortowej temperatury zgodnie z własnymi potrzebami oraz niezależnie od miejsca przebywania.

Aplikacja uruchomiona w Twoim telefonie pozwoli na dopasowanie temperatury w każdym pokoju, w wybrany dzień tygodnia, nawet na odległość. Zdalne sterowanie temperaturą domu przez internet zapewnia nie tylko odpowiedni komfort dla domowników, ale również krok w stronę oszczędności.

Podstawowy zestaw do budynków inteligentnych WUNDA zawiera jedną centralkę, głowicę termostatyczną lub przekaźnik, a także czujnik. Można do niego zamówić kolejne elementy w zależności od rodzaju ogrzewania  oraz  potrzeb konfiguracji. Dzięki sterowaniu domem za pomocą smartfona szybko dostosujesz temperaturę do swoich potrzeb.

Wunda wykorzystuje innowacyjną technologię radia LORA, dając gwarancję rozprzestrzeniania się sygnału do każdego miejsca w domu.

 

 

Główne cechy ogrzewania:
CO WCHODZI W SKŁAD SYSTEMU WUNDA SMART?
Termostat radiowy

Termostat niezbędny jest przy radiowym sterowaniu klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym lub instalacją grzejnikową.

Radiowa głowica termostatyczna

Głowica termostatyczna Wunda Smart umożliwia sterowanie temperaturą domu oddzielnie w każdym pomieszczeniu. Można ją zainstalować na standardowych zaworach M30*1,5 doprowadzających gorącą wodę do grzejników. Głowica posiada wbudowany czujnik temperatury oraz siłownik, który otwiera bądź zamyka dopływ wody w zależności od ustawień programatora. Głowica komunikuje się drogą radiową z centralką, która po przeanalizowaniu danych z pomiarów i ustawień programatora wysyła sygnał “zamknij/ otwórz zawór”. Dzięki tej komunikacji głowicą Wunda Smart możemy zdalnie sterować ogrzewaniem domu za pomocą aplikacji na smartfonie.

Centrala Wunda Smart

Centralka radiowa Wunda Smart jest sercem całego systemu. Podłączona do sieci Internet przy pomocy domowej sieci LAN lub modemu GSM pozwala na zdalne kontrolowanie i zarządzanie ciepłem w obiekcie. Z urządzeniami komunikuje się drogą radiową na częstotliwości 868 MHz. Czuwa nad sprawną pracą urządzeń w systemie (głowic termostatycznych, czujników, przekaźników). Analizuje odczytane pomiary i dostosowuje pracę urządzeń dla zapewnienia osiągnięcia temperatur ustawionych w termostacie. Wysyła komunikaty i ostrzeżenia o problemach związanych z pracą urządzeń.

Przekaźnik kotła

Przekaźnik kotła umożliwia zdalne sterowanie pracą kotła lub sterowanie ciepłą wodą użytkową.

Listwa

Listwa ogrzewania podłogowego Wunda Smart daje możliwość sterowania 12 strefami grzewczymi jednocześnie. Możemy podłączyć ją do 24 siłowników, sterować pompą obiegową oraz regulować pracę urządzenia grzewczego. Listwa Wunda Smart pozwala na zdalne inteligentne sterowanie ogrzewaniem podłogowym.

Ciepły i bezpieczny dom z WUNDA Smart
prosta obsługa
oszczędność czasu i pieniędzy
wygoda i komfort

Sterowanie ogrzewaniem w domu to komfort, na który zasługujesz. Możesz mieć pełną kontrolę nad ciepłem w Twoim domu. Inteligentna Aplikacja Wunda Smart umożliwia sterowanie każdym pomieszczeniem Twojego domu osobno, dzięki temu możesz perfekcyjnie dopasować temperaturę do swoich potrzeb. Instalacja systemu Wunda Smart jest prosta, a obsługa aplikacji to czysta przyjemność. Sterowanie temperaturą domu za pomocą systemu Wunda zapewnia wygodę i korzystnie wpływa na Twoje samopoczucie. Ustaw odpowiednie zakresy temperatur dla poszczególnych pomieszczeń i ciesz się komfortem cieplnym! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ!

Co zyskujesz dzięki Wunda Smart?

  Ekologia w Twoim domu!

Masz wpływ na środowisko,  w którym żyjesz. Optymalizujesz zużycie energii w stosunku do potrzeb Twojego domu.

Kontrolujesz każde pomieszczenie!

Jesteś królem własnego domu. Możesz kontrolować temperaturę każdego pokoju osobno. Sterowanie temperaturą domu na odległość zwiększa twój komfort życia.

    Inteligentna aplikacja!

Klikając „jeden przycisk” jesteś w stanie sterować ogrzewaniem domu. Wystarczy zainstalować aplikację Wunda Smart i cieszyć się intuicyjną obsługą.

 Oszczędności!

Inteligentny system Wunda Smart pozwala oszczędzić aż 30% w ciągu roku na ogrzewaniu Twojego domu. Możesz zyskać więcej niż myślisz!

 Twoje Raporty! 

Możesz śledzić jak zachowuje się temperatura w Twoim domu w ciągu dnia. Intuicyjne wykresy pomogą Ci w zaplanowaniu temperatury na cały tydzień.

INSTALACJA CENTRALI WUNDA SMART

Czym wyróżnia się System sterowania domem WUNDA SMART?

System Wunda Smart wyróżnia się wśród automatyki sterującej domem, posiadając w swojej ofercie:

 • Radio Lora:
  System Wunda Smart komunikuję się za pomocą Radia LORA. Radio Lora (Symtech) w otwartym terenie komunikuje się do 1 km.
 • Funkcja wykrywania otwartego okna:
  System jest w stanie wykryć nagłe zmiany temperatury (otwarte okno) i automatycznie przełącza ogrzewanie w tryb oszczędny.
 • Wykrywanie lokalizacji:
  System Smart dzięki funkcji lokalizacji pozwala ustalić okręg zasięgu za pomocą GPS, w którym system będzie lokalizował położenie Smartfona z aplikacją.
 • Komfortowa temperatura:
  System Wunda Smart pozwala na sterowanie temperaturą domu do każdego pomieszczenia oddzielnie.

Ciesz się komfortem i OSZCZĘDZAJ!

Instalując system dbasz o efektywne wykorzystanie energii cieplnej, ale także dbasz o środowisko, zużywając tylko tyle energii ile naprawdę potrzebujesz. Możliwość wykorzystania dodatkowych funkcji sprawia, że automatyka Wunda Smart zapewnia wzrost poczucia komfortu. Szczególną zaletą jest możliwość  indywidualnego ustawiania temperatury i pory grzania dla każdego z pomieszczeń.

                              Korzystając z Systemu Wunda Smart możesz oszczędzić, aż do 30% zużywanej energii cieplnej w swoim domu. 

 • Dbasz o środowisko
 • Oszczędzasz
 • Zyskujesz komfort użytkowania

Dodatkowo Wunda Smart gwarantuje:

 • Prostą obsługę i instalację
 • Atrakcyjne dodatkowe funkcje sterujące domem przez smartfon

 

DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Marta Rogala
obsługa klientów indywidualnych
Tomasz Drwota
obsługa firm instalacyjnych i inwestycji
region podkarpacie
Arkadiusz Dziedzic
obsługa klientów indywidualnych i firm instalacyjnych
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności