Certyfikowane produkty

Kreując rynek polski w branży ogrzewania płaszczyznowego jako producent i dystrybutor akcesoriów grzewczych oraz chłodzących, elementów wodno-kanalizacyjnych, kotłów itp. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klentów. Od lat zajmujemy się opracowaniami technicznymi ogrzewania podłogowego, jak i doborem niezbędnych komponetów potrzebnych do montażu samej podłogówki, czy też dostarczaniem kompleksowych rozwiązań od projektu po montaż w kwestiach branży grzewczej. Prowadząc usługi w Polsce, jak i za granicą staramy się, aby dobrane i wyprodukowane przez nas produkty zapewniały  100% pewność, a także gwarancję dobrej i bezawaryjnej pracy.

Z nami zyskasz gwarancję na produkty. W jaki sposób?

Wybierając nas jako kompleksową usługę od projektu po montaż Twojego ogrzewania podłogowego zyskujesz pełną 10- letnią gwarancję na cały nasz system. Posiadmy wszelką specyfikację techniczną niezbędną do realizacji takiej gwarancji, którą bez poblemu wspólnie z nami zrealizujesz. Gwarancja pozwoli cieszyć się bezpieczeństwem i pełną kontrolą nad ciepłem w Twoim domu. Dodatkowo posiadamy specjalne programy ochronne jak SANDER PROTECT, które pozwolą z roku na rok poprawnie eksploatować podłogówkę bez obawy o jej uszkodzenie.

Zapewniamy
Bezpieczeństwo systemów

Nasze systemy badane są przez najlepsze europejskie uniwersytety. Dzięki wykonanym testom, zapewniamy bezpieczestwo ich użytkowania przez naszych klientów.

Deklaracje właściwości użytkowych

Dbamy, aby każdy nasz produkt posiadał deklarację właściwości użytkowych zgodnie z polskim i europejskim prawem.

Atesty higieniczne, certyfikaty klas palności

Zapewniamy atesty higieniczne, certyfikaty klas palności produktów oraz inne dodatkowe niezbędne informacje techniczne.

Dodatkowe badania nad produktami

Nasze produkty są dopuszczone do użytku przy kontakcie z wodą pitną. Również badamy je pod względem bezpieczeństwa materiału produkcyjnego przy zastosowaniu w środowisku wodnym.

DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności