Certyfikowane produkty grzewcze

Kreując polski rynek w branży ogrzewania płaszczyznowego jako producent i dystrybutor akcesoriów grzewczych oraz chłodzących, elementów wodno-kanalizacyjnych, kotłów grzewczych, pomp ciepła itp. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Od lat zajmujemy się opracowaniami technicznymi ogrzewania podłogowego, jak i doborem niezbędnych komponentów potrzebnych do montażu samej podłogówki, czy też dostarczaniem kompleksowych rozwiązań ogrzewania od projektu po montaż w kwestiach branży grzewczej. Prowadząc usługi instalacyjne w Polsce, jak i za granicą staramy się, aby dobrane i wyprodukowane przez nas produkty zapewniały  100% pewność, a także gwarancję dobrej i bezawaryjnej pracy.

Ogrzewanie podłogowe z 10 letnią gwarancją

Wybierając nas jako kompleksową usługę od projektu po montaż Twojego ogrzewania podłogowego zyskujesz pełną 10- letnią gwarancję na cały nasz system grzewczy. Posiadamy wszelką specyfikację techniczną niezbędną do realizacji takiej gwarancji, którą bez problemu wspólnie z nami zrealizujesz. Gwarancja pozwoli cieszyć się bezpieczeństwem i pełną kontrolą nad ciepłem w Twoim domu. Dodatkowo posiadamy specjalne programy ochronne jak SANDER PROTECT, które pozwolą z roku na rok poprawnie eksploatować podłogówkę bez obawy o jej uszkodzenie.

Kompletne systemy grzewcze Sander

Zapewniamy
Bezpieczeństwo systemów

Nasze systemy ogrzewania badane są przez najlepsze europejskie uniwersytety. Dzięki wykonanym testom, zapewniamy bezpieczestwo ich użytkowania przez naszych klientów.

Deklaracje właściwości użytkowych

Dbamy, aby każdy nasz produkt posiadał deklarację właściwości użytkowych zgodnie z polskim i europejskim prawem.

Atesty higieniczne, certyfikaty klas palności

Zapewniamy atesty higieniczne, certyfikaty klas palności produktów oraz inne dodatkowe niezbędne informacje techniczne.

Dodatkowe badania nad produktami

Nasze produkty są dopuszczone do użytku przy kontakcie z wodą pitną. Również badamy je pod względem bezpieczeństwa materiału produkcyjnego przy zastosowaniu w środowisku wodnym.

DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności