System Ogrzewania Ściennego

Ogrzewanie ścienne Sander Wall Panel stanowi grupa paneli grzewczych, a w zależności od potrzeb użytkownika chłodzących. Panele przeznaczone są do instalacji ścian w technologii suchej zabudowy. Można stosować je zarówno w nowym budownictwie jak i przy pracach remontowych, tworząc w prosty sposób efektywne powierzchnie grzewcze lub chłodzące.

Technologia Ogrzewania Ściennego

Jako materiał bazowy paneli ogrzewania ściennego wykorzystano płyty gipsowo-włókininowe Fermacell. Połączenie paneli grzewczych między sobą, można wykonać za pomocą szybkozłączek. Ogrzewanie ścienne jest instalacją, która współgra z różnymi źródłami ciepła takimi jak: pompa ciepła, kocioł kondensacyjnym, kocioł gazowy, kocioł opalany paliwem stałym, kocioł olejowy czy kocioł elektryczny. Podobnie jak w przypadku ogrzewania podłogowego, instalacją można sterować za pomocą termostatu, umożliwia to dopasowanie temperatury ścian grzewczych do indywidualnych potrzeb.

Gdzie Zastosować Ogrzewanie Ścienne

Pewnie zastanawiasz się czy ogrzewanie ścienne może służyć jako nośnik mebli? Oczywiście! Panele posiadają zakreskowane miejsca, które sugerują gdzie znajduje się rura grzewcza. Przed pomalowaniem ścian, warto zaznaczyć bezpieczne miejsca. Panel gipsowo-włókninowy jest w stanie utrzymać kilkanaście kilogramów.

Zalety Ogrzewania Ściennego

Ogrzewanie ścienne znakomicie sprawdzi się w przestrzeni biurowej, jak i prywatnej, w domach jednorodzinnych i w obszarze użyteczności publicznej. Ogrzewanie ścienne stanowi alternatywę dla tradycyjnych systemów ogrzewania. Zobacz film z montażu ogrzewania ściennego na naszym kanale YouTube Antykaloryfer.

 

Aby uzyskać szczegółowe informacje oraz wycenę, skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem!