Efektywne i energooszczędne ogrzewanie podłogowe

posted: 18 marca, 2016

Energooszczędne ogrzewanie podłogowe

Badania potwierdzają, że polskie powietrze cechuje się najwyższym stopniem zanieczyszczenia w całej Unii Europejskiej. Skutkuje to negatywnie na zdrowiu całej populacji – często chorujemy na nowotwory, choroby serca i płuc.

Polacy jednak chcą zmienić obecny stan rzeczy – co rusz w mediach społecznościowych powstają nowe profile ukierunkowanie na zwalczanie smogu w takich miastach jak Kraków (Krakowski Alarm Smogowy czy Smog Krakowski) oraz inne akcje społeczne, np. „Oddychać po ludzku„. W swoje ręce sprawy wzięli również firmy produkujące np. kotły węglowe, które coraz częściej – nie czekając na odpowiednie rozporządzenia rządowe – zaostrzają swoje wymogi jakościowe pod kątem unijnych dyrektyw o emisji spalin i zatruwania powietrza w inny sposób. Poprzez takie działania użytkownicy kotłów nie będą mogli spalać w nich odpadów.

Efektywne ogrzewanie podłogowe

Jak zawsze podkreślamy, ogrzewanie podłogowe Sandersystem jest zarówno efektywne, jak i energooszczędne. Efekty takie osiągane są dzięki zastosowaniu biodegradowalnych materiałów, elementów niskoenergetycznego systemu instalacyjnego. Każda osoba zainteresowana zmniejszeniem wydzielania szkodliwych substancji poprzez ogrzewanie domów i mieszkań, powinna zainwestować w systemy grzewcze tworzone z myślą o ekologii. Ogrzewanie podłogowe Sander działa tak, by minimalizować ilość spalanego opału (paliwa, gazu lub węgla) przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego stopnia ogrzania pomieszczeń.

Nie musisz zamawiać specjalistycznej ekipy montującej instalacje grzejne – możesz zakupićsystem ogrzewania podłogowego do samodzielnego montażu w naszej firmie, a dostarczymy Ci odpowiednie wsparcie techniczne.

Chcemy zwiększać świadomość społeczeństwa w kwestii ustaw antysmogowych oraz samych skutków zanieczyszczenia powietrza wraz ze sposobami przeciwdziałania im. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, gdzie co jakiś czas pojawiać się będą wiadomości związane z tą tematyką.


tags: ekologia ekologiczne ogrzewanie energooszczędne ogrzewanie podłogowe energooszczędny dom instalacje grzejne instalacje grzewcze ogrzewanie podłogowe podłogówka
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności