DARMOWA WYCENA

Zgłaszając się do nas powierzasz swój dom w dobre ręce. Rzetelnie przygotowujemy wycenę fotowoltaiki i dokładamy wszelkich starań, aby zaproponowana oferta spełniła twoje oczekiwania.

FACHOWA OBSŁUGA

Jesteś w dobrych rękach. Powierzając nam energię TWOJEGO domu, zyskujesz gwarancję doskonałej obsługi od zaprojektowania po montaż paneli fotowoltaicznych. Na każdym etapie współpracy szczegółowo tłumaczymy nasze działania oraz pokazujemy co zyskujesz wybierając ekologiczne źródła energii.

DZIAŁAMY DLA CIEBIE, WSPIERAJĄC EKOLOGIĘ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasi specjaliści codziennie tworzą kilkanaście projektów inwestycji fotowoltaicznych w Polsce. Teraz Twój dom może stać się częścią współczesnych i ekologicznych systemów. Nie czekaj, skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie projekt i cały plan wdrożenia fotowoltaiki w Twoim domu. Nie musisz martwić się dokumentacją, pozwoleniami, poszukiwaniem ekip – wszystko zrobimy za Ciebie.  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  NASZE PROJEKTY
  Zrealizowaliśmy ponad 4 000 PROJEKTÓW w całej Polsce
  TO NASZA NAJLEPSZA WIZYTÓWKA

  Dlaczego fotowoltaika?

  Fotowoltaika to sposób efektywnej produkcji energii przy pomocy paneli fotowoltaicznych, które w swojej technologi zamieniają promienie słoneczne w energię elektryczną. Energia wytworzona poprzez panele słoneczne jest czystą energią, czyli pozyskaną z natury, nie zagrażającą środowisku. Plusem tak pozyskanego prądu jest ekonomiczność i oszczędność, gdyż zapotrzebowanie na energię elektryczną jest zapewniane przez gospodarstwo domowe, a nie pobierane z publicznych źródeł.

  DOBRY WYBÓR

  Wybierając  fotwoltanikę wspierasz ekologię, zmniejszasz swoje rachunki za prąd, a dodatkowo sam stajesz się producentem swojej energii. Nie interesują Cię podwyżki za prąd, a Twój dom zyskuje na wartości, bo staje się samowystarczalny.

  Dlaczego warto wybrać fotowoltaikę
  Oszczędzasz na rachunkach

  Twoje rachunki z miesiąca na miesiąc będą coraz mniejsze. Zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na przyjemności, a początkowa inwestycja w panele fotowoltaiczne bardzo szybko się zwróci.

  Otrzymujesz dofinansowanie

  Realizując każdy projekt inwestycji fotowoltaicznej staramy się dla naszych klientów o dodatkowe dofinansowanie z programu "Mój Prąd". Chcemy, aby każdy nasz klient był zadowolony z ostatecznej wyceny.

  Dbasz o ekologię

  Inwestycja w fotowoltaikę sprzyja ochronie środowiska dbajac o jakość powietrza. Wybierając własną produkcję prądu poprzez panele słoneczne nie emitujesz zanieczyszczeń, a dodatkowo panele można poddać recyklingowi.

  Twoja inwestycja jest niezależna i bezawaryjna

  Panele fotowoltaiczne to praktycznie bezawaryjne urządzenia, które gwarantują niezależność od podwyżek cen prądu, zmian stawek, czy przerw w dostawie. Profesjonalnie wykonany montaż gwarantuje nieodczuwalne dla człowieka i dla środowiska wytwarzanie prądu.

  Ilo to kosztuje?
  Możesz zaoszczędzić
  Zyskujesz profesjonalną pomoc
  Ciesz się własną energią elektryczną

  Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Tworzymy specjalistyczny projekt uwzględniając zapotrzebowanie na energię mieszkańców danego budynku. Chcemy, aby nasz klient czuł się zadowolony i pewnych naszych usług, dlatego nasze wyceny są darmowe. Dodatkowo proponujemy uzyskanie dotacji na ekologiczne źródło energii, jakim są panele fotowoltaiczne. Nie musisz martwić się o koszty fotowoltaiki - to inwestycja, która się szybko zwraca, a w przeciągu lat daje wysokie oszczędności na prądzie elektrycznym, które możesz wykorzystać w dowolnym celu.

  Znajdziesz nas:
  Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
  Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
  aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
  kontakt@sandersystem.pl
  Copyrights: Sander System
  Polityka prywatności