Instalator ogrzewania podłogowego

posted: 10 czerwca, 2019

Popularność ogrzewania podłogowego zalicza stałe wzrosty głównie ze względu na świetną współpracę tej instalacji grzewczej z ekonomicznymi źródłami ciepła takimi jak kondensacyjne kotły grzewcze czy pompy ciepła. Urządzenia tego typu opierają się o maksymalne wykorzystywanie surowców oraz pracę na niskich temperaturach, w celu otrzymania których, nie jest potrzebne osiąganie wysokich temperatur. Zasadniczo instalacja ogrzewania podłogowego ma wiele zalet, które w dużym stopniu wiążą się ze strona ekonomiczną, np. wykorzystanie zjawiska akumulacji ciepła, co pozwala na osiąganie wymiernych oszczędności.

Montaż ogrzewania podłogowego

Niezwykle istotnym krokiem na etapie wyposażania domu w system ogrzewania podłogowego jest sam montaż ogrzewania podłogowego. Proces instalacji musi zostać przeprowadzony maksymalnie dobrze, tak, aby nie zwiększać niepotrzebnie prawdopodobieństwa powstania awarii, które przy ogrzewaniu podłogowym są pracochłonne i bardzo kosztowne. Wybrany instalator ogrzewania podłogowego powinien sporządzić kompleksowy projekt ogrzewania podłogowego, wraz z schematami rozłożenia pętli grzewczych, spisem potrzebnych materiałów i wstępnym kosztorysem prac. Odpowiednio sporządzony schemat podłogówki stanowi klucz do sukcesu, a dobrze dobrany instalator podłogówki, to już połowa wykonanego zadania.  Zamów ogrzewanie podłogowe z montażem!

instalator ogrzewania podłogowego

Instalator ogrzewania podłogowego

Instalator ogrzewania podłogowego może także podpowiedzieć najlepsze rozwiązania w momencie gdy nie chcemy, aby ogrzewanie podłogowe było jedyną instalacją grzewczą w budynku. W momencie gdy chcemy połączyć go z tradycyjnym systemem grzewczym, opartym o grzejniki ścienne warto jest skonsultować się ze specjalistą. W Polsce bardzo popularny jest montaż ogrzewania podłogowego na parterze, a instalacji z grzejnikami na piętrze, bądź zupełne ograniczenie podłogówki tylko do kilku pomieszczeń, np. kuchni, łazienki i korytarzy. Firma Sander oferuje sprzedaż i instalację profesjonalnych systemów ogrzewania podłogowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu otrzymania darmowej wyceny!

Sprawdź Rozwiązania Grzewcze do Domu Sander System: Ogrzewanie Podłogowe i Ścienne

ogrzewanie podłogowe tradycyjne ogrzewanie podłogowe suche ogrzewanie podłogowe elektryczne ogrzewanie ścienne chłodzenie sufitowe

tags: Instalator ogrzewania podłogowego
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas: