Izolacja akustyczna wodnego-ogrzewania podłogowego

posted: 22 lutego, 2021

Podłogówka – izolacja akustyczna

Ogrzewanie podłogowe nie dość, że estetyczne, komfortowe i proste w montażu, może być również wygłuszające! W dzisiejszym poście kilka słów na temat podłogówki Profi System Acoustic.

Profi System Acoustic to jeden z rodzajów systemów ogrzewania podłogowego w suchej zabudowie. Podłogówka tego typu, spełnia nie tylko podstawowe funkcje grzewcze, ale również jest w stanie doskonale wytłumić pomieszczenie. Ogrzewanie pomieszczenia i wygłuszenie stropu, dwa w jednym. System idealny dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój.

Specjalnie wyprofilowane płyty, wykonane z włókna drzewnego, gwarantują izolację termiczną jak i akustyczną. To w nich umieszczane są rury grzewcze. W porównaniu z tradycyjną wylewką cementową czy też anhydrytową, są zdecydowanie lżejsze i nadto nie obciążają stropu. Dodatkowo ich grubość jest na tyle mała, że nie tracimy na wysokości pomieszczenia.

Izolacja akustyczna – podłogówka Profi System Acoustic

Ogrzewanie podłogowe Profi System Acoustic, można zainstalować samemu w ciągu kilku dni. W powyższym filmie, nasz fachowiec wraz z asystentką pokazują jak to zrobić krok po kroku.

Masz pytania? Napisz do nas!


DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
kontakt@sandersystem.pl
kontakt@sandersystem.pl
532794213
532 794 213