Sander System Kraków

W Krakowie powstał nowy salon pokazowy dla klientów indywidualnych - cieszmy się, że możemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, a także przedstawić nasze produkty na żywo.

kontakt
kontakt
6
lat na rynku
1000+
projektów rocznie
50+
partnerów
2300+
klientów rocznie
O nas

Od lat zajmujemy się ogrzewaniem podłogowym i instalacjami hydraulicznymi na terenie całej Polski, jak i zagranicą. Oferujemy kompleksowe usługi od opracowań technicznych instalacji po przygotowania materiałów, jak i montaż. Stawiamy na jakość i zadowolenie klientów.

Wysoka jakość produktów
Doradztwo techniczne
Polska produkcja
Profesjonalna obsługa klienta
Jak wygląda proces współpracy?
Spotkanie z doradcą

W naszym showroomie w Krakowie mają Państwo możliwość porozmawiać z doradcami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania. Wskażą oni Państwu również najbardziej optymalny system, podpowiedzą jak dobrać automatykę sterującą, kocioł lub pompę ciepła i jak przejść przez proces ich montażu.

Projekt instalacji

Po rozmowie z naszymi doradcami wykonają oni dla Państwa darmową wycenę oraz projekt ogrzewania podłogowego, będący ważną częścią instalacji hydraulicznej. Projekt podłogówki ukazuje przebieg rur grzewczych oraz ilość podłączeń i materiałów wykorzystanych do montażu.

Ustalenie szczegółów

W przypadku akceptacji wyceny ustalamy dodatkowe szczegóły – termin dostawy i montażu, sposób płatności. Oferujemy również dodatkowe wsparcie merytoryczne i informacje techniczne od naszych konsultantów.

Przygotowanie i wysyłka materiałów

W następnej kolejności przygotowujemy listę niezbędnych towarów, które wysyłamy na budowę. Robimy to osobiście lub z wykorzystaniem zaufanych firm kurierskich.

Montaż

Wraz z dostawą niezbędnych materiałów dostarczamy również poradnik informujący o technicznych krokach instalacji ogrzewania podłogowego. Jeśli istnieje możliwość dobieramy odpowiednią ekipę montażową zgodnie z wolą klienta.

Zadowolenie klienta

Niezwykle istotne jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego zapewniamy wsparcie merytoryczne również po zakończeniu instalacji.

Co zobaczymy w showroomie?
Ogrzewanie podłogowe

W naszym salonie pokazowym mogą Państwo zapoznać się z przekrojami różnego typu systemów ogrzewania podłogowego. Nasi doradcy przedstawią Państwu różnice między systemami i skład każdej warstwy podłogówki. Każdy system oferowany przez naszą firmę oparty jest na wysokiej klasy materiałach oraz technice wykonania.

Rekuperacja

Wśród naszych ekologicznych rozwiązań znajdują się również rekuperatory od czołowych polskich producentów. Nasi eksperci wyjaśnią Państwu metodę działania wentylacji mechanicznej oraz przedstawią korzyści wynikające z posiadania rekuperacji.

Kotły

Showroom w Krakowie oferuje możliwość zapoznania się kotłami firmy Viessmann. Są to urządzenia od wiodącego producenta, które często polecamy razem z montażem instalacji ogrzewania podłogowego. Nasi doradcy pomogą Państwu w doborze źródła ciepła dopasowanego do zapotrzebowania budynku. Jako oficjalny partner firmy Viessmann jesteśmy w stanie zaoferować nie tylko szybką realizację, ale również atrakcyjne rabaty.

Automatyka Sterująca Wunda

Nowoczesne technologie to również innowacyjne sterowanie domem. Dzięki stworzonym przez nas systemem sterowania ogrzewaniem podłogowym i konwencjonalnym możemy zaprezentować Państwu praktyczny system. Pozwala on na sterowanie ogrzewaniem domu z dowolnego miejsca dzięki specjalnej aplikacji na smartfona.

Pompy ciepła

Pompy ciepła to obecnie najbardziej innowacyjny i ekologiczny sposób ogrzewania domu. Doskonale sprawdza się on w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. W naszym showroomie dowiedzą się Państwo wszystkiego o funkcjach pomp ciepła, zużyciu prądu czy kosztach montażu.

Hydraulika

W swojej działalności związanej z ogrzewaniem podłogowym często wspieramy również projekty hydrauliczne. Jako eksperci w tematach wodno-kanalizacyjnych oferujemy doradztwo w kwestii przyłączy oraz kontaktujemy klientów z polecanymi ekipami.

Eksperci
obsługa klientów indywidualnych
Sylwia Tomal
Tel: +48 664 958 094
obsługa klientów indywidualnych
Artur Zaremba
Tel: +48 604 418 552
obsługa klientów indywidualnych (Podkarpacie)
Szymon Kardyś
Tel: +48 664 958 173
obsługa klientów indywidualnych
Jan Polak
Tel: +48 664 956 988
Szybka wycena instalacji

Jeśli szukają Państwo szybkiej wyceny ogrzewania podłogowego, to zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora. Krok po kroku poprowadzi on Państwa przez elementy niezbędne do wykonania wyceny.

umów się na spotkanie
Sander System Kraków

Zakopiańska 56/57,
30-418 Kraków  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

  Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

  oblicz
  oblicz
  Znajdziesz nas:
  Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
  Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
  Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
  Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
  kontakt@sandersystem.pl
  Copyrights: Sander System
  Polityka prywatności