Małopolskie Targi mieszkań i domów

posted: 1 marca, 2016

argi mieszkań i domów to jeden z najlepszych sposobów, aby wspomóc decyzję o kupnie wymarzonego lokum. Tylko podczas Targów można spotkać się ze wszystkimi Wystawcami w jednym miejscu.

Możliwość wyboru wśród wielu ofert, dobrze zaprezentowane inwestycje, przygotowane specjalnie na targi oferty banków oraz stoiska prezentujące elementy wyposażenia wnętrz i instalacji nowoczesnych technologii przyciągnęły w ostatni lutowy weekend 2016 roku na targi Mieszkaniowe Expo Kraków tysiące osób. Tak wysoka frekwencja, pokazuje, że krakowianie poszukują mieszkań, źródeł ich finansowania i rozwiązań w zakresie innowacyjnych systemów aranżacji wnętrz.

 

Systemy grzejne Sandersystem – PP-R i PE-RT

W ideę tę wpisują się również systemy ogrzewania podłogowego Sandersystem, które prezentowane były na Targach Mieszkań i Domów EXPO w Krakowie 27-28 lutego 2016. W godzinach od 10 do 17 podczas tego weekendu, zwiedzający mogli bliżej zapoznać się z ofertą producenta systemu instalacji ogrzewania podłogowego, chłodzenia sufitowego i in. Osoby zainteresowane tematem użytkowania w budynkach systemów instalacji wodnych wysokiej jakości (a także grzewczych i chłodniczych), mogły szczegółowo omówić ten temat ze specjalistami. Przedstawiciele firmy Sandersystem chętnie odpowiadali na wszelkie nurtujące pytania, w tym te dotyczące montażu ogrzewania płaszczyznowego w mieszkaniach, domach i lokalach użytkowych. Co więcej, zwiedzający pytając o możliwości montażu nowej technologii ogrzewania podłogowego dowiedzieli się, że każda tego typu instalacja dobierana jest na drodze indywidualnej, w sposób dopasowany do możliwości budynku docelowego.

 

Tutaj zamieszczamy więcej informacji o targach budowlanych, na jakie się wybieramy:

ZapiszZapisz


tags: instalacje grzewcze systemy grzejne systemy ogrzewania podłogowego
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Marta Rogala
obsługa klientów indywidualnych
Tomasz Drwota
obsługa firm instalacyjnych i inwestycji
region podkarpacie
Artur Mazan
obsługa klientów indywidualnych i firm instalacyjnych
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Zakopiańska 56, 30-418 Kraków
aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności