Ogrzewanie podłogowe z gwarancją producenta

posted: 30 kwietnia, 2023

Ogrzewanie podłogowe jest bezpiecznym, trwałym i niezawodnym rozwiązaniem, pod warunkiem, że zostanie wykonane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Jest to inwestycja, która może przynieś użytkownikom wiele korzyści i zapewnić komfort cieplny w pomieszczeniach na wiele lat. Ale aby mieć pewność, że system będzie działał bezawaryjnie i nie będzie wymagał kosztownych napraw, warto zdecydować się na zakup ogrzewania podłogowego u wykonawcy, który wraz z fachowym montażem udzieli zarówno na samą usługę jak i niezawodne funkcjonowanie systemu, gwarancji producenta. Jest to sprawa istotna, bo choć system bardzo rzadko ulega awarii, to jak każde, nawet najlepsze urządzenie, nie jest od nich całkowicie wolny.

Usterki ogrzewania podłogowego

Pomijając ewentualne wady powstałe na etapie montażu popularnej podłogówki, które powinny być usunięte po przeprowadzeniu próby szczelności, jeszcze przed wylaniem kolejnej warstwy podłogi, na etapie funkcjonowania mogą również wystąpić usterki jej kilku innych elementów. I choć są to przypadki niezmiernie rzadkie, nie można ich w stu procentach wykluczyć. A zaliczyć do nich należy: problemy z pompą obiegową, uszkodzenie zaworów grzejnych, problemy z termostatem, problemy z zasilaniem, niskim ciśnieniem wody, zapowietrzeniem systemu, itp.

System ogrzewania podłogowego z gwarancją

Dlatego wybierając ogrzewanie podłogowe markowego producenta, tego typu ewentualne kłopoty cedujemy na usługodawcę. W przypadku Sander System, firma zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę, począwszy od konsultacji dotyczących wyboru odpowiedniego systemu grzewczego, poprzez projekt instalacji dopasowany do charakterystyki budynku, dobór i dostawę materiałów, aż po ostateczny montaż i uruchomienie systemu. Więcej, wszystkie systemy ogrzewania podłogowego Sander System, objęte są 10-letnią gwarancją, co oznacza, że w przypadku awarii lub wadliwego działania urządzeń, klienci mają zapewnione bezpłatne naprawy lub wymiany uszkodzonych elementów. Gwarancja zatem, daje klientom pewność, że ich inwestycja będzie bezpieczna i niezawodna.

Co obejmuje gwarancja na podłogówkę

systemy ogrzewania podłogowego sanderI choć zakres gwarancji na ogrzewanie podłogowe może się różnić w zależności od konkretnego producenta lub wykonawcy instalacji, to w przeważającej większości obejmuje naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów systemu grzewczego oraz pokrycie kosztów prac związanych z usuwaniem usterek. W jej ramach mieści się także serwis gwarancyjny czy pomoc techniczna i porady w przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących samego funkcjonowania systemu grzewczego.

Ważne jest, aby przed podpisaniem umowy z firmą zajmującą się montażem ogrzewania podłogowego, dokładnie zapoznać się z warunkami gwarancji i dopytać o jej szczegóły i zakres obowiązywania. Na tym etapie, wskazane jest upewnienie się, jakie elementy systemu grzewczego są objęte gwarancją, jaki jest czas trwania gwarancji oraz jakie warunki należy spełnić, aby z niej w pełni korzystać.

W przypadku wystąpienia awarii lub problemów z funkcjonowaniem systemu grzewczego, wskazany jest jak najszybszy kontakt z wykonawcą instalacji w celu uniknięcia poważniejszych kłopotów oraz uzyskania pomocy w możliwie jak najkrótszym czasie.


DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności