Podłoga na ogrzewanie podłogowe

posted: 9 lutego, 2021

Podłoga na ogrzewanie podłogowe

Czy każda podłoga będzie odpowiednia do ogrzewania podłogowego? Producenci podłóg, w trosce o klienta, zadbali o to aby nie rezygnować z wymarzonej podłogi ze względu na np. niską przepuszczalność ciepła.

Na rynku pojawiło się wiele podłóg przygotowanych specjalnie z myślą o ogrzewaniu podłogowym. Producenci podłóg, podążają za modą i chcąc nadążyć za trendami. Produkują podłogi będące świetnym przewodnikiem ciepła i jednocześnie trafiające nawet w najbardziej wyszukane gusta klientów.

Co wybrać na ogrzewanie podłogowe?

Wydajność ogrzewania podłogowego, w dużym stopniu zależy od okładziny jaką zastosujemy, czyli potocznie mówiąc podłogi. Podłogi drewniane, słabiej przewodzą ciepło niż posadzki ceramiczne czy kamienne. Jednakże nie oznacza to, że w całym domu chcąc mieć podłogówkę, musimy położyć płytki ceramiczne. Producenci płytek stanęli na wysokości zadania i stworzyli podłogi drewniane o wysokim współczynniku przewodzenia ciepła.

Jeśli marzysz o drewnianej podłodze, nie musisz z niej rezygnować. Nie musisz też zwiększać parametrów grzewczych Twojej podłogówki, podnosząc jednocześnie koszty. Wystarczy zagłębić się w propozycje producentów podłóg i wybrać odpowiednią dla siebie.

Masz pytania? Napisz do nas!


tags: podłoga na ogrzewanie podłogowe
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
kontakt@sandersystem.pl
kontakt@sandersystem.pl
532794213
532 794 213