Podłogówka w zabudowie legarowej

posted: 22 marca, 2021

Zabudowa legarowa ogrzewania podłogowego

Wydaje Ci się, że ogrzewanie podłogowe jest niemożliwe do zainstalowania w starym budownictwie legarowym? Nic bardziej mylnego. Poniżej znajdziesz kilka informacji na temat systemu podłogówki odpowiedniego dla tego typu zabudowań.

W zabudowie legarowej, wbrew powszechnemu twierdzeniu, ogrzewanie podłogowe jest realne. Kamienica to nie tylko kaloryfery i przestarzałe systemy grzewcze. Wykorzystując podłogówkę, dostosowaną do zabudowy legarowej, możesz cieszyć się nowoczesnym i komfortowym ogrzewaniem.

System ogrzewania w zabudowie legarowej

W powyższym filmie, nasz fachowiec wraz z asystentką pokazują jak krok po krok zamontować ogrzewanie podłogowe dostosowane do zabudowy legarowej. Specjalne płyty, w których poprowadzone są rury grzewcze, mogą być indywidualnie dopasowane do przestrzeni między legarami.

Montaż podłogówki tego typu jest szybki i łatwy w wykonaniu. Jej poszczególne elementy są lekkie i nie obciążają niepotrzebnie stropu.

Ogrzewanie podłogowe niesie ze sobą szereg zalet. Jest energooszczędne, natychmiastowo gotowe do pracy, ekologiczne, przyjazne dla alergików i estetyczne. Jeśli zakupiłeś stary dom bądź mieszkanie i marzysz o podłogówce, nic nie stoi na przeszkodzie aby Twoje marzenie zostało zrealizowane.

Masz pytania? Napisz do nas! Zapraszamy do KONTAKTU. Możesz również wykorzystać FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie internetowej.


tags: Ogrzewanie podłogowe na legarach
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności