Salon Sander System Rzeszów

W Rzeszowie powstał nasz pierwszy pokazowy salon z instalacjami i systemami grzewczymi dla klientów indywidualnych - cieszmy się, że możemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, a także przedstawić nasze produkty na żywo.

kontakt
kontakt
6
lat na rynku
1000+
projektów rocznie
50+
partnerów
2300+
klientów rocznie
O nas

Od lat zajmujemy się ogrzewaniem podłogowym i instalacjami hydraulicznymi na terenie całej Polski, jak i zagranicą. Oferujemy kompleksowe usługi od opracowań technicznych instalacji po przygotowania materiałów, jak i montaż ogrzewania. Stawiamy na jakość i zadowolenie klientów.

Wysoka jakość produktów
Doradztwo techniczne
Polska produkcja
Profesjonalna obsługa klienta
Jak wygląda proces współpracy?
Spotkanie z doradcą

Nasi doradcy w Rzeszowie chętnie odpowiedzą na najtrudniejsze pytania, pokażą, który system najlepiej sprawdzi się pod konkretną inwestycję. Dodatkowo pokażą na miejscu, jak wygląda konkretny system, podpowiedzą, który kocioł lub pompa ciepła sprawdzą się w domu oraz dobiorą smart automatykę sterującą.

Projekt instalacji

Po spotkaniu nasi doradcy wykonają niezobowiązującą wycenę oraz darmowy projekt ogrzewania podłogowego, który jest istotną częścią instalacji hydraulicznej. Na projekcie ukazany jest przebieg ogrzewania oraz ilość zastosowanych podłączeń i materiałów.

Ustalenie szczegółów

Po akceptacji wyceny, ustalane są dodatkowe szczegóły jak sposób płatności, termin dostawy, terminy montażu. Dodatkowo klient może dopytać naszych konsultantów o szczegóły techniczne i wsparcie merytoryczne.

Przygotowanie i wysyłka materiałów

Po akceptacji umowy nasz magazyn przygotowuje całą niezbędną listę towarów, na podstawie wcześniej przygotowanego opracowania technicznego. Staramy się dostarczać osobiście towar na budowę, ale także korzystamy z zaufanych firm kurierskich.

Montaż

Wraz z materiałami dostarczamy poradnik techniczne informujące o krokach, jakie należy wykonać podczas montażu ogrzewania podłogowego. Jeśli mamy możliwość wedle uznania klienta staramy się dobrać odpowiednią ekipę.

Zadowolenie klienta

Stawiamy na zadowolenie klienta, dlatego zawsze staramy się zapewnić wsparcie merytoryczne nawet po zakończonej instalacji.

Co zobaczymy w showroomie?
Ogrzewanie podłogowe

W salonie firmowym Sander będzie można zapoznać się z przekrojami różnych systemów ogrzewania podłogowego. Nasi konsultanci opowiedzą z czego składa się każda warstwa oraz czym różnią się poszczególne systemy. Jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie, dlatego każde ogrzewanie podłogowe opieramy na opracowaniu technicznym oraz jakościowych materiałach.

Rekuperacja

W firmie Sander stawiamy także na ekologiczność, dlatego w naszym salonie pokazowym znajdą Państwo rekuperatory najlepszych polskich marek. Wytłumaczymy na czym polega działanie takiego systemu oraz jak sprawdzi się w naszych domach.

Kotły Grzewcze

W naszym showroomie jest możliwość zapoznania się z ofertą kotłów firmy Viessman, które często polecamy razem z wykonaniem instalacji ogrzewani połogowego. Nasi eksperci dobierają źródło ciepła pod zapotrzebowanie energetyczne budynku, kierując się jakością, jak i budżetem klientów. Co ważne, jako parter firmy Viessman gwarantujemy szybą realizację zamówień oraz atrakcyjne rabaty.

Automatyka Sterująca Wunda

Stawiamy na nowoczesne technologie, dlatego stworzyliśmy niezawodny system do sterowania ogrzewaniem zarówno podłogowym, jak i konwekcyjnym. Jak działa system? Pozwala na zdalne sterowanie temperaturą z dowolnego miejsca na ziemi (dzięki aplikacji). System posiada też liczne funkcje dodatkowe, które pozwalają cieszyć się komfortem cieplnym i oszczędzać.

Pompy ciepła

Nowoczesny i ekologiczny sposób na ogrzewanie domu to pompa ciepła, która najlepiej sprawdza się z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym. Zastanawiają się Państwo jakie funkcje posiada oraz ile energii zużywa - zapraszamy do zobaczenia naszych ekspozycji oraz zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszymi konsultantami.

Hydraulika

Wspieramy także projekty hydrauliczne, gdyż swoje działanie opieramy na ogrzewaniu podłogowym. Jesteśmy także ekspertami w wod.-kan. dlatego chętnie doradzamy naszym klientom w kwestiach przyłączy, a także kontaktujemy z polecanymi ekipami.

Eksperci
Specjalista ds. sprzedaży
Mirosław Gurgul
Tel: +48 787 097 198
Specjalista ds. sprzedaży
Szymon Kardyś
Tel: +48 664 958 173
Specjalista ds. sprzedaży
Jadwiga Totoś
Tel: +48 664 957 346
Szybka wycena instalacji grzewczych

Zachęcamy do skorzystania z darmowej wyceny ogrzewania podłogowego. Nasz kalkulator krok po kroku poprowadzi klienta przez niezbędne elementy istotne do wykonania wyceny.

umów się na spotkanie
Sander System Rzeszów

ul. Rejtana 67
35-959 Rzeszów  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

  Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

  oblicz
  oblicz
  Znajdziesz nas:
  Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
  Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
  Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
  Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
  kontakt@sandersystem.pl
  Copyrights: Sander System
  Polityka prywatności