Samodzielny montaż ogrzewania podłogowego

posted: 22 lutego, 2021

Ogrzewanie podłogowe do samodzielnego montażu

systemy ogrzewania podłogowego sanderMyślisz, że do instalacji i montażu ogrzewania podłogowego konieczna jest specjalnie wykwalifikowana ekipa? Tym materiałem wyprowadzimy Cię z błędu. Montaż ogrzewania podłogowego wydaje się niezwykle skomplikowanym zadaniem, jednak to nie zawsze jest prawda. Niektóre systemy ogrzewania podłogowego są znacznie prostsze w montażu od innych, dzięki czemu do ich wykonania nie będzie potrzeby zatrudniania fachowców. Systemem podłogowym prostym w montażu jest suche ogrzewanie podłogowe.

Montaż podłogówki w suchej zabudowie

Montaż ogrzewania podłogowego w suchej zabudowie jest tak prosty, że jest w stanie wykonać go nawet osoba posiadająca znikome doświadczenie techniczne! Przy pomocy kilku narzędzi, o których mowa w innych naszych artykułach na naszym blogu, jesteśmy w stanie zainstalować ogrzewanie marzeń samodzielnie. Montaż ogrzewania podłogowego to zadanie, które w większości przypadków powierzane jest profesjonalistom, jednak nie zawsze musi tak być. Firma Sander oferuje kompleksowy zestaw ogrzewania podłogowego w suchej zabudowie. W jego skład wchodzą:

  • taśma brzegowa;
  • taśma aluminiowa;
  • klej w sprayu;
  • płyty systemowe ogrzewania podłogowego.

Ponadto do montażu ogrzewania podłogowego niezbędne będą narzędzia, takie jak zestaw kluczy, nóż, poziomica, nożyce do cięcia rur, kalibrator, sprężyna do gięcia rur, miarka, piła lub wyżynarka, packa czy klucz nastawny. Sam montaż podłogówki w systemie suchym jest prostym zadaniem, które dzięki dołączonej instrukcji nikomu nie powinno sprawić większych problemów.

Samodzielny montaż ogrzewania podłogowego

W powyższym filmie, znajdują się wszelkie instrukcje dotyczące samodzielnego montażu podłogówki. Aby wykonać montaż podłogówka powinna być układana krok po kroku zgodnie z naszymi zaleceniami i instrukcją przygotowaną przez nasz zespół.

Podłogówka krok po kroku

Budujesz lub remontujesz dom i nie wiesz jakie ogrzewanie wybrać? Podłogówka to ogrzewanie na miarę XXI wieku. Komfort, estetyka, energooszczędność, to tylko kilka z wielu zalet ogrzewania podłogowego. Zapoznaj się z ofertą firmy Sander i wybierz najbardziej komfortowe ogrzewanie – ogrzewanie podłogowe!

Masz pytania? Napisz do nas!


tags: montaż ogrzewania podłogowego
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności