Tradycyjny system ogrzewania podłogowego

Tradycyjne systemy ogrzewania podłogowego SANDER odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Tym, którzy nie chcą przepłacać, ale jednocześnie zależy im na wysokiej jakości podłogówce, proponujemy ekonomiczne systemy ogrzewania wykończone tradycyjną wylewką cementową lub anhydrytową. Nasze rozwiązania i systemy ogrzewania podłogowego z wylewką są gwarancją jakości i trwałości przy stosunkowo niskim koszcie inwestycyjnym.

Ogrzewanie podłogowe z wylewką

TAKER SYSTEM INSTALACYJNY OGRZEWANIA

Taker System to bardzo popularne rozwiązanie, które bazuje na zastosowaniu styropianu i folii do ogrzewania podłogowego. Folia stanowi izolację przeciwwilgociową oraz ułatwia ułożenie rur w odpowiednich odstępach, a styropian zapewnia odpowiednią izolację termiczną. Rurociąg przytwierdzany jest do styropianu za pomocą plastikowych klipsów montowanych ręcznie lub przy użyciu takera. Pętle grzewcze następnie przykrywa się wylewką o wysokości nie mniejszej niż 6 cm.

Główne cechy ogrzewania:
Taker, do montażu ogrzewania podłogowego

SYSTEM OGRZEWANIA NA BAZIE SZYNY MONTAŻOWEJ

Szyna montażowa to, obok klipsów, drugi najbardziej popularny sposób ułatwiający prawidłowy montaż rur ogrzewania podłogowego. Idealnie sprawdza się na dużych powierzchniach, gdzie ważne jest równe rozłożenie rur w instalacji podłogówki. Nie tylko ułatwia, ale też znacznie przyspiesza prace instalatora ogrzewania. Szyna dostępna jest w odcinkach 1000 mm złożonych z dwóch sekcji po 500 mm. Elementy mogą być bez końca przedłużane, ponieważ sekcje można łatwo ze sobą łączyć.

Główne cechy ogrzewania:

SANDER SYSTEM OGRZEWANIA EUROTOP

Alternatywnym rozwiązaniem dla powyższych rozwiązań jest SANDER SYSTEM EUROTOP, w którym zamiast folii i klipsów stosuje się odpowiednio do układania rur podłogówki prefabrykowaną płytę z wypustkami. Pozwala ona na ułożenie rurociągu o dowolnym kształcie, zachowując przy tym odpowiednie odległości pomiędzy nimi. Montaż ogrzewania podłogowego na bazie płyty z wypustkami jest szybki i bezproblemowy.

Główne cechy ogrzewania:
Montaż tradycyjnego systemu ogrzewania krok po kroku
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności