Tradycyjne ogrzewanie podłogowe

Tradycyjne systemy ogrzewania podłogowego SANDER odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Tym, którzy nie chcą przepłacać, ale jednocześnie zależy im na wysokiej jakości podłogówce, proponujemy ekonomiczne systemy wykończone tradycyjną wylewką cementową lub anhydrytową. Nasze rozwiązania są gwarancją jakości i trwałości przy stosunkowo niskim koszcie inwestycyjnym.

TAKER SYSTEM

Taker System to bardzo popularne rozwiązanie, które bazuje na zastosowaniu styropianu i folii do ogrzewania podłogowego. Folia stanowi izolację przeciwwilgociową oraz ułatwia ułożenie rur w odpowiednich odstępach, a styropian zapewnia odpowiednią izolację termiczną. Rurociąg przytwierdzany jest do styropianu za pomocą plastikowych klipsów montowanych ręcznie lub przy użyciu takera. Pętle następnie przykrywa się wylewką o wysokości nie mniejszej niż 6 cm.

Główne cechy ogrzewania:
Taker, do montażu ogrzewania podłogowego

SYSTEM NA BAZIE SZYNY MONTAŻOWEJ

Szyna montażowa to, obok klipsów, drugi najbardziej popularny sposób ułatwiający prawidłowy montaż rurociągu. Idealnie sprawdza się na dużych powierzchniach, gdzie ważne jest równe rozłożenie rur w instalacji. Nie tylko ułatwia, ale też znacznie przyspiesza prace. Szyna dostępna jest w odcinkach 1000 mm złożonych z dwóch sekcji po 500 mm. Elementy mogą być bez końca przedłużane, ponieważ sekcje można łatwo ze sobą łączyć.

Główne cechy ogrzewania:

SANDER SYSTEM EUROTOP

Alternatywnym rozwiązaniem dla powyższych rozwiązań jest SANDER SYSTEM EUROTOP, w którym zamiast folii i klipsów stosuje się odpowiednio prefabrykowaną płytę z wypustkami. Pozwala ona na ułożenie rurociągu o dowolnym kształcie, zachowując przy tym odpowiednie odległości. Montaż ogrzewania podłogowego na bazie płyty z wypustkami jest szybki i bezproblemowy.

Główne cechy ogrzewania:
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Marta Rogala
obsługa klientów indywidualnych
Marcin Śpiewak
obsługa klientów indywidualnych i firm instalacyjnych
Tomasz Drwota
obsługa firm instalacyjnych i inwestycji
region podkarpacie
Arkadiusz Dziedzic
obsługa klientów indywidualnych i firm instalacyjnych
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności