Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz Gliwice 2017

posted: 20 lutego, 2017

Bardzo miło nam poinformować, że już w tym tygodniu SanderSystem zaprezentuje swoje usługi i produkty na XVIII Gliwickich Targach Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 24 do 26.02.2017 w Ośrodku Sportu Politechniki Śląskiej przy ulicy Kaszubskiej 28 w Gliwicach. Targi swym zasięgiem obejmą zarówno halę sportową, jak i zewnętrzną część ośrodka.

Uroczyste otwarcie targów gliwickich odbędzie się o godzinie 10:00 na Hali Sportowej. We wszystkie trzy dni targów – piątek, sobotę i niedzielę – targi odbywać się będą w godzinach od 10 do 17. W piątek o godzinie 11:00 odbędzie się uroczyste otwarcie, bankiet oraz swą pracę rozpocznie Komisja Konkursowa. Konkursy rozstrzygnięte będą nazajutrz, w sobotę.

Poniżej znajdą Państwo wskazówki dotyczące dojazdu na targi:

Poniżej znajdą Państwo bezpłatny bilet wstępu na targi dla dwóch osób. Standardowo cena biletu wstępu wynosi 5 zł.

Historia targów budownictwa w Gliwicach

Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia sięgają swym początkiem do roku 2000. Od tego czasu impreza odbywa się regularnie, co roku. Ze względu na stały czas, w którym odbywają się targi (luty) istnieje dogodna możliwość dla obu stron – inwestorów oraz firm prezentujących swą ofertę. Jedni i drudzy przygotowują się do sezonu.

Planuje się, że jak co roku gliwickie targi odwiedzi około 8 tysięcy osób zainteresowanych nowoczesnymi, innowacyjnymi technologiami wprowadzanymi na rynek.

Ogrzewanie podłogowe Sander na targach w Gliwicach

Nasza firma będzie jednym z wystawców prezentujących swe usługi oraz produkty wszystkim osobom zainteresowanym, które odwiedzą Targi budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz w Gliwicach tego roku. Będą one mogły zapoznać się z innowacyjnymi instalacjami grzewczymi w postaci podłogówki, ich wpływem na domowy budżet, a także środowisko naturalne.

Zapraszamy do odwiedzania naszego stanowiska! Dowiedz się, jak wprowadzić inteligentne sterowanie domem, jak obniżyć koszty ogrzewania domu, jaki system ogrzewania domu wybrać…


tags: instalacje grzewcze Instalacji i Wyposażenia Wnętrz Gliwice 2017 inteligentne sterowanie domem jak obniżyć koszty ogrzewania domu ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe gliwice ogrzewanie podłogowe Sander na targach w Gliwicach podłogówka podłogówka gliwice system ogrzewania domu targi budownictwa
może Cię równieź zainteresować:
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności