Targi budownictwa, Kraków

posted: 17 marca, 2016

Ogrzewanie podłogowe i ścienne Sandersystem na targach w Krakowie

Targi Budownictwa Wiosna 2016 to już 44 tego typu krakowskie wydarzenie. Odbędzie się ono w dniach od 22 do 24 kwietnia 2016 roku w Centrum Targowym Chemobudowa przy ulicy Klimeckielgo 14 i będzie kolejną z możliwości na osobiste doświadczenie pełnej puli usług i produktów, które oferowane są przez firmę Sander. Jako jeden z wystawców prezentowała ona będzie na wystawie systemy instalacyjne wspierające m. in. ogrzewanie podłogowe i ścienne do samodzielnej instalacji oraz zamawiane wraz z montażem.

Wspomniane Krakowskie Targi Budownictwa nie tylko w tym roku będą największą tego typu imprezą w całej Małopolsce, przez co na stałe wpisują się w ogólnopolski kalendarz targów. Wystawy, prezentacje, pokazy wraz z imprezami towarzyszącymi związane będą z całym zakresem tematycznym branży budowlanej, a co za tym idzie – również wystawców i odwiedzających będzie multum.

Darmowa wizyta na targach budownictwa

Dzięki wolnemu wstępowi na 44. Krakowskie Targi Budownictwa Wiosna 2016, zakres całego wydarzenia poszerza się jeszcze bardziej na osoby zainteresowane prezentowanym tam tematami. Szczególną atrakcją dla nich mogą być wcześniej wspominane imprezy towarzyszące – Pokaz Budowy Domu Szkieletowego, Konferencja Naukowo-Techniczna, Blok tematyczny Bezpieczne Budowanie, Targi Budownictwa Drewnianego i inne pomniejsze.

Nowoczesne, ekonomiczne i ekologiczne technologie wykorzystywane w budownictwie prezentowane będą w sposób przystępny dla szerokiego kręgu odbiorców. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości odwiedzenia naszego stoiska na Targach! Podczas takiej wizyty dowiesz się, jak prezentują się nowoczesne systemy chłodzenia i ogrzewania płaszczyznowego Sander, a także będziesz mógł uzyskać informacje o nowym Programie Lojalnościowym dla Instalatorów.


tags: ogrzewanie podłogowe ogrzewanie ścienne podłogówka targi budowlane targi budownictwa kraków
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności