Targi Budownictwa Nowy Targ

posted: 18 marca, 2016

Miejska Hala Lodowa mieszcząca się przy ulicy Parkowej 14 w Nowym Targu po raz kolejny przyjmować będzie Podhalańskie Targi Budownictwa. Miejsce to zostało wybrane przez „Agencję Promocja” już w roku 1996, kiedy to taki sposób reklamowania się dopiero raczkował. Ze względu na położenie Hali z lodowiskiem „Szarotek” przy często uczęszczanym parku, a także ze względu na popularność rozgrywanych tu sportów, równie dobrze przez lata sprawdzała się jako miejsce promocji różnego typu firm.

System ogrzewania podłogowego Sander Nowy Targ

Wśród nich znajduje się również firma Sander ze swoimi kompletnymi instalacjami służącymi do ogrzewania podłogowego w starym budynku (lub też nowym), a także systemów chłodzenia sufitowego. Przedsiębiorstwo dba nie tylko o promocję na rynku ogólnopolskim, ale również lokalnym, czego przykładem może być właśnie uczestniczenie w kolejnych już Podhalańskich Targach Budownictwa, Ogrzewania, Mebli i Wyposażenia Wnętrz.

Targi Budownictwa Nowy Targ

Serdecznie zapraszamy do prezentacji naszych instalacji ogrzewania podłogowego (i nie tylko) na stanowisku podczas targów, które odbędą się w Nowym Targu w dniach od 7 do 8 maja 2016 roku. Organizatorzy spodziewają się przybycia około 100 firm oraz kilku tysięcy odwiedzających – nie pozwól, by Ciebie ominęło takie wydarzenie. Oprócz prezentacji nowoczesnych systemów ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego Sander, przedstawimy również nowy Program Lojalnościowy dla Instalatorów. Postaw na system ogrzewania podłogowego Sander, nie pożałujesz.

Zaproszenie na Targi w Nowym Targu

Podhalańskie Targi Budownictwa – chcesz się wybrać? Skorzystaj z załączonego tu zaproszenia dla dwóch osób. Oferujemy bezpłatny wstęp na targi w Nowym Targu, gdzie prezentować będziemy systemy ogrzewania podłogowego Sander (podłogówkę). Do zobaczenia!


tags: nowoczesne systemy ogrzewania podhalańskie targi budownictwa systemy ogrzewania podłogowego targi budownictwa nowy targ
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Marta Rogala
obsługa klientów indywidualnych
Tomasz Drwota
obsługa firm instalacyjnych i inwestycji
region podkarpacie
Artur Mazan
obsługa klientów indywidualnych i firm instalacyjnych
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Zakopiańska 56, 30-418 Kraków
aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności