Powszechnie rozpoznawana, o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym i polskim, a zarazem prestiżowa impreza branży budowlanej, jaką są Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Tarbud to kolejna możliwość na zaprezentowanie kompletnych systemów instalacyjnych Sandersystem (z możliwością wykorzystania jako ogrzewanie ścienne, sufitowe czy też chłodzenie sufitowe). Tarbud stanowi nie tylko możliwość spotkania się oraz nawiązywania współpracy między producentami i specjalistami w różnych dziedzinach budownictwa, ale również daje wiele możliwości klientom indywidualnym i innym firmom.

Oprócz kontynuacji tradycji Dolnego Śląska, Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Tarbud dają również możliwość na prezentowanie nowatorskich rozwiązań. Takim ekologicznym oraz ekonomicznym rozwiązaniami w obszarze projektowania przestrzeni wnętrz są prezentowane przez firmę Sandersystem kompleksowe systemy instalacyjne z możliwością wykorzystania do projektowania podłogówki albo innego systemu ogrzewania lub chłodzenia.

 

Kompletne systemy instalacyjne Sandersystem

Podczas trzech dni targów Tarbud prezentowane będą produkty i usługi wielu dostawców, producentów i wykonawców. Co więcej, osoby zainteresowane nowoczesnym podejściem do architektury będą mogły wziąć udział w warsztatach oraz wykładach organizowanych z tej okazji. W ten sposób zyskać mogą kolejne źródło inspiracji do późniejszych działań budowlanych. Budowanie i urządzanie domu czy mieszkania zyska całkowicie nowy wymiar. Podczas targów firma Sander System zaprezentuje nowoczesne systemy ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego. Będzie można uzyskać informacje o naszym nowym Programie Lojalnościowym dla Instalatorów.

Bilety na targi Tarbud odbywające się na Hali Stulecia we Wrocławiu, gdzie swoje kompleksowe systemy instalacyjne zaprezentuje m.in. Sandersystem dostępne są do zdobycia w tym samym dniu w kasach. Na specjalną ofertę mogą liczyć grupy (szkolne, uczelniane). Warto wybrać się na to wydarzenie również ze względu na atrakcje mu towarzyszące. Targi Tarbud 2016 odbędą się 18-20.03.2016.