Czym wyróżnia się automatyka Wunda Smart?

posted: 27 września, 2019

Automatyka sterowania domem Wunda Smart

System Wunda Smart jako automatyka sterująca wyróżniająca się funkcjonalnością spośród innych systemów  na rynku pozwala na komfortowe użytkowanie ogrzewania (zarówno ogrzewania podłogowego jak i tradycyjnego z zastosowaniem grzejników). Zaletami automatyki sterującej w domach jest wygodne dostosowania temperatury pod potrzeby użytkownika przy pomocy aplikacji. Wunda Smart oferuje rozszerzoną wersje automatyki, która posiada w swoim asortymencie:

Innowacyjne Radio LORA:

System Wunda Smart komunikuję się za pomocą Radia LORA. Radio Lora (Symtech) w otwartym terenie komunikacja do 1 km. Dzięki temu, że system posiada większy zasięg nie wymaga przekaźników (reapetaerów). Radio działa na częstotliwości 868 MHz i nie jest zakłócane przez pracę innych urządzeń działających w sieci domowej (WiFi, Blootooth, etc.), co wyróżnia System Wunda spośród innych systemów automatyki na rynku.

Funkcja wykrywania otwartego okna:

System jest w stanie wykryć nagłe zmiany temperatury (otwarte okno) i automatycznie przełącza ogrzewanie w tryb oszczędny. Pozwala to nie tylko zmniejszyć koszty ogrzewania, ale i pozytywnie wpływa na środowisko.

Wykrywanie lokalizacji:

Wunda Smart dzięki funkcji lokalizowania pozwala ustalić okręg zasięgu za pomocą GPS, w którym system będzie lokalizował położenie Smart Phona z aplikacją. Użytkownik ma możliwość zadeklarowania odległości określającej granicę kiedy system ma zareagować. Za pomocą aplikacji  ustala się zadania, które system  ma wykonać po przekroczeniu określonej odległości  (np. włączenie trybu oszczędności ogrzewania itp.). Kiedy użytkownik  wyjdzie z określonej przez niego strefy system będzie mógł zareagować w określony wcześniej sposób, czyli w tym przypadku obniżyć temperaturę. Przykładowe zadania: wyłącz, ustaw obniżoną temperaturę, ustaw komfortową temperaturę itd.

Komfortowa temperatura w domu:

System Wunda Smart pozwala na ustawienie temperatury do każdego pomieszczenia oddzielnie.  Ustawiając sfery grzewcze (np. pokoje) można w łatwy sposób kontrolować temperaturę w danym obszarze domu. Sprawdź jak działa radiowa automatyka sterująca do ogrzewania podłogowego

AUTOMATYKA WUNDA SMART.

 


tags: automatyczne sterowanie domem automatyczne systemy zarządzania ogrzewaniem automatyczne systemy zarządzania ogrzewaniem podłogowym automatyczne systemy zarządzania podłogówką automatyka do domu automatyka podłogowa automatyka sterująca ogrzewaniem Cena smart home
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Marta Rogala
obsługa klientów indywidualnych
Tomasz Drwota
obsługa firm instalacyjnych i inwestycji
region podkarpacie
Arkadiusz Dziedzic
obsługa klientów indywidualnych i firm instalacyjnych
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności