Jak działa automatyka Wunda Smart?

posted: 30 września, 2019

Jak działa automatyka Wunda Smart?

Jak działa system Wunda Smart? To proste ! Inteligentne urządzenia w domu wpływają na komfort użytkowania w każdych warunkach. Smart Home często kojarzy nam się ze skompilowanymi działaniami zarządzania domem, jednak w rzeczywistości ma służyć usprawnieniu sterowania domem. Warto zobaczyć jak to się dzieje w przypadku automatyki Wunda Smart.

 

I konfiguracja Ogrzewanie podłogowe:

Działanie w aplikacji czyli skierowanie od nas żądania (ale także przekazywanie danych)  odbywa się za pomocą  Centrali Wunda Smart, która przekierowuje następnie informację do termostatu oraz  listwy ogrzewania podłogowego ustalając przykładowo wybraną przez nas temperaturę  (termostat automatycznie informuje jaka temperatura jest obecnie w pomieszczeniu). Przekaz informacji odbywa się w dwóch kierunkach.

a) wersja bezprzewodowa- dzięki obecności przekaźnika kotła  Centrala  przesyła bezpośrednio  informację do kotła o jego włączeniu bądź wyłączeniu.

b) wersja przewodowa- informacja o włączeniu bądź wyłączeniu kotła odbywa się za pomocą przewodowego łączenia kablowego listwy bezpośrednio z kotłem.

 

II konfiguracja Ogrzewanie grzejnikowe: 

Działanie w aplikacji czyli skierowanie od nas żądania (ale także przekazywanie danych)  odbywa się za pomocą  Centrali Wunda Smart, która przekierowuje następnie informację do termostatu (termostat automatycznie informuje jaka temperatura jest obecnie w pomieszczeniu)  oraz głowicy ustalając wybraną przez nas temperaturę. Przekaz informacji odbywa się w dwóch kierunkach.

 

III konfiguracja Podgrzewanie wody:

System automatyki Wunda Smart wyposażony jest również w przekaźnik kotła, który ma za zadanie wysyłać informację z aplikacji poprzez centralę do kotła o podgrzaniu wody.  Żądanie aplikacji skierowane poprzez Centralę Wunda Smart powoduje włączenie podgrzewanie wody.

 

wunda działanie

Nie wiesz od czego zacząć i jaki system ogrzewania zastosować w domu, mieszkaniu? Napisz do nas, zadzwoń lub skorzystaj z DARMOWEGO FORMULARZA WYCENY. Przygotujemy odpowiednie rozwiązanie ogrzewania dobrane do twoich oczekiwań i budżetu. Dobierz najlepszy system grzewczy SanderSystem. Oszczędzaj na ogrzewaniu i steruj temperaturą w domu na odległość. Wykorzystaj darmową aplikację do ogrzewania podłogowego na telefon.


tags: alternatywne sposoby ogrzewania domu automatyczne sterowanie domem automatyczne systemy zarządzania ogrzewaniem automatyczne systemy zarządzania ogrzewaniem podłogowym automatyczne systemy zarządzania podłogówką automatyka do domu automatyka podłogowa automatyka sterująca ogrzewaniem
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności