Jakie powinno być ogrzewanie podłogowe do domu jednorodzinnego

posted: 2 stycznia, 2018

Jakie powinno być ogrzewanie podłogowe do domu jednorodzinnego

Większość osób już na etapie planowania zastanawia się jakie powinno być ogrzewanie podłogowe do domu jednorodzinnego. Wbrew pozorom nie jest na nie tak łatwo odpowiedzieć, gdyż wszystko zależy od projektu domu oraz osobistych preferencji właściciela.

W których pomieszczeniach umieścić podłogówkę?

Przede wszystkim musimy zastanowić się, w jakich pomieszczeniach umieścić podłogówkę. Jeżeli zamierzamy ogrzewać cały dom wyłącznie w ten sposób, to problem rozwiązuje się sam, sprawa jest jednak bardziej skomplikowana, jeżeli decydujemy się na system mieszany wraz z klasycznymi kaloryferami. W takich przypadkach większość osób decyduje się na umieszczenie ogrzewania podłogowego w łazienkach. To przede wszystkim to pomieszczenie wydaje się nam najbardziej zyskiwać na ogrzewaniu podłogowym. Podłogówka często pojawia się również w kuchniach oraz korytarzach, trochę rzadziej w sypialniach i salonach.

ogrzewanie podłogowe do domu jednorodzinnego 2

Instalacja ogrzewania podłogowego

Komu zlecić instalację?

Kolejnym ważnym aspektem pytania dotyczącego tego jakie powinno być ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym jest to, kto powinien je wykonać. Jak ze wszystkim innymi i tutaj równie istotne co odpowiednia instalacja jest to, kto ją wykona. Nawet najnowocześniejszy system ogrzewania podłogowego nie będzie działał poprawnie jeśli nie zostanie profesjonalnie zainstalowany. Przy wybieraniu firmy zajmującej się wykonaniem podłogówki powinniśmy stawiać na te, które posiadają doświadczenie i renomę wśród klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany instalacją ogrzewania podłogowego w swoim domu skontaktuj się z nami. Oferujemy fachowe doradztwo oraz profesjonalne wykonanie. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z innymi wpisami na naszym blogu, związanymi np. z mitami dotyczącymi ogrzewania podłogowego czy ekonomicznym zarządzeniem ogrzewaniem.

ogrzewanie podłogowe do domu jednorodzinnego sander

Sandersystem.pl

Zastosuj nowoczesne systemy grzejne do swojego domu. Sprawdzone i kompletne rozwiania Sander System to nie tylko  dobry produkt ale przede wszystkim sprawdzone rozwiązanie na długie lata. Możliwość obsługi aplikacji na smartfona pozwoli w łatwy i intuicyjny sposób sterować temperaturą domu, sterowanie ogrzewaniem na odległość. Sprawdź nasze rozwiązania w praktyce. Zainwestuj w sprawdzone ogrzewanie podłogowe wodne, elektryczne lub ogrzewanie ścienne. Wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY umieszczony na naszej stronie. Pomożemy dobrać ogrzewanie do twojego domu, pomieszczenia, możliwości technicznych budynku oraz źródła zasilania.

Nowoczesne Systemy Grzewcze Sander: Ogrzewanie Ścienne, Ogrzewanie Podłogowe Tradycyjne, Elektryczna Podłogówka

ogrzewanie podłogowe tradycyjne ogrzewanie podłogowe suche ogrzewanie podłogowe elektryczne ogrzewanie ścienne chłodzenie sufitowe

 


tags: ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe do domu jednorodzinnego podłogówka podłogówka do domu jednorodzinnego podłogówki sander sandersystem
może Cię równieź zainteresować:
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności