Nowoczesny dom bez grzejników

posted: 12 grudnia, 2016

Z czym kojarzy Ci się hasło „ogrzewanie domu”? Zapewne oczyma wyobraźni patrzysz na paskudne kaloryfery, które od lat przewijają się w niezmiennej formie w większości domów w Polsce, a nawet na świecie. Marzy Ci się nowoczesny dom bez grzejników? Ciepło w domu bez grzejników jest bardziej realne niż myślisz.

Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klienta i stworzyliśmy nowoczesne sposoby ogrzewania domu. Naszym sztandarowym produktem jest wodne ogrzewanie podłogowe. Firma Sander zwraca uwagę na najnowsze systemy ogrzewania i oferuje niewidoczne lecz skuteczne ogrzewanie.

Niestandardowe sposoby na ogrzewanie domu, stają się stopniowo coraz bardziej popularne, ze względu na komfort użytkowania, energooszczędność i ekologię. Stopniowo rośnie liczba zwolenników ogrzewania podłogowego, być może w przyszłości tradycyjne instalacje grzejnikowe, zostaną zastąpione innowacyjnymi systemami. Projekty domów bez grzejników, dla wszystkich planujących budowę bądź remont domu, są cennymi inspiracjami.

Ogrzewanie podłogowe posiada szereg zalet, kwestie estetyczne to tylko jedna z nich. Nowoczesny dom bez grzejników, to także dom antyalergiczny i ogrzewanie tańsze w eksploatacji.

Sander oferuje wiele metod ogrzewania podłogowego. Nasi konsultanci, pomogą Ci wybrać podłogówkę odpowiednią dla Twojego domu i sporządzą bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.

Ciepło w domu bez grzejników, których estetyka pozostawia wiele do życzenia jest osiągalne. Twój wymarzony dom, może być idealny pod każdym względem. Ogrzewanie nie musi kojarzyć się już tylko z kaloryferem. Postaw na podłogówkę i osiągnij zadowalający efekt grzewczy. Ciesz się komfortem i estetyką w Twoim domowym zaciszu. A w dobie dbałości o ekologię, dorzuć swoją cegiełkę i zminimalizuj emisję zanieczyszczających środowisko odpadów grzewczych.


tags: alternatywne sposoby ogrzewania domu ciepło w domu bez grzejników najnowsze systemy ogrzewania niestandardowe sposoby na ogrzewanie domu nowoczesne sposoby ogrzewania domu nowoczesny dom bez grzejników projekt domu bez grzejników sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego
może Cię równieź zainteresować:
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Marta Ścisło
obsługa klientów indywidualnych
Tomasz Drwota
obsługa firm instalacyjnych i inwestycji
region podkarpacie
Artur Mazan
obsługa klientów indywidualnych i firm instalacyjnych
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności