Podłogówka Hajnówka

posted: 3 kwietnia, 2017

Witamy po dłuższej przerwie od umieszczania na naszym blogu wpisów związanych tematycznie z realizacjami ogrzewania podłogowego. ? Zgodnie z obietnicą przybliżamy parę faktów na temat ogrzewania podłogowego w suchej zabudowie. Tym razem odzwierciedleniem naszych słów będą zdjęcia z realizacji podłogówki w Hajnówce.

Tego typu instalacje bazują na frezowanych w odpowiedni wzór płytach z różnych materiałów oraz o różnych grubościach, które przykleja się pod podłogi. We wyfrezowane otwory osadza się elementy transmisyjne – najczęściej profile z blachy aluminiowej; ale również istnieją wersję, gdzie cała płyta powleczona jest folą aluminiową. Kolejnym etapem jest osadzenie rury. I gotowe!!

Instalacja podłogówki w Hajnówce

Najczęściej słyszy się o tym, że ogrzewanie podłogowe powinno się planować jeszcze na etapie projektowania budowy. Nie jest to jednak w stu procentach prawda. Oczywiście, sytuacja taka gdy podłogówka jest dopracowywana w trakcie budowania domu jest idealna. Istnieje jednak opcja i dla tych, którzy już posiadają dom lub mieszkanie, a planują jedynie remont.

Dom z ogrzewaniem podłogowym w Hajnówce

Nasz kompletny system instalacyjny ogrzewania podłogowego w zamontować można na każdej powierzchni użytkowej, w tym również w mieszkaniach w bloku czy kamienicy, a także na całej powierzchni inteligentnych, nowoczesnych domów jednorodzinnych. Serdecznie zapraszamy do przeglądania naszej strony i kontaktowania się kwestii współpracy.

Sprawdź nasze rozwiązania grzewcze dla innych miast w województwie podlaskim:

Podłogówka Wysokie Mazowieckie

Podłogówka Grajewo

Podłogówka Siemiatycze

Podłogówka Augustów

Może Cię również zainteresować ogrzewanie podłogowe w innym regionie:

Podłogówka Kraków

Podłogówka Bielsko-Biała

Podłogówka Warszawa

Podłogówka Kielce


tags: dom z ogrzewaniem podłogowym instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze inteligentne domy kompletny system instalacyjny ogrzewania podłogowego nowoczesne domy jednorodzinne ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe Hajnówka Ogrzewanie podłogowe w Hajnówce podłogówka Podłogówka Hajnówka profile z blachy aluminiowej rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze
może Cię równieź zainteresować:
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas: