Podłogówka Warszawa

posted: 12 grudnia, 2016

Ogrzewanie podłogowe Warszawa

ogrzewanie podłogowe warszawaSystemy ogrzewania płaszczyznowego w ciągu ostatnich lat stały się niezwykle popularne w Polsce. Najczęściej wybieranym spośród nich jest ogrzewanie podłogowe, które kusi wysokim komfortem użytkowania i niską ceną eksploatacji. Podłogówka najczęściej instalowana jest w łazienkach, kuchniach i salonach, jednak niczym dziwnym nie jest również jej wykorzystanie w sypialni czy nawet garderobie. Wiele osób uważa, że ogrzewanie podłogowe powinno być montowane jedynie tam, gdzie na podłodze znajdą się płytki lub kamień, jednak jest to mit. Obecnie z powodzeniem wykonuje się instalacje, które zostają przykryte panelami lub drewnem. Co prawda mają one odrobinę mniejszą skuteczność, jednak nadal jest to bardzo korzystne rozwiązanie.

Poza przyjemnym ciepłem ogrzewającym stopy ogrzewanie podłogowe ma inne istotne zalety. Podłogówka to system, który nie jest widoczny gołym okiem, więc w odróżnieniu od klasycznych kaloryferów pozwala na swobodną aranżację wnętrza.

Płaszczyznowe ogrzewanie jest również bardziej korzystne dla zdrowia. Wykorzystanie ogrzewania podłogowego w znacznie mniejszym stopniu wysusza powietrze w pomieszczeniu, nie wywołuje również ruchu powietrza, a co za tym idzie ruch kurzu. Podłogówka to system, który działa na niższych temperaturach ogrzewając powietrze od dołu. Jest to korzystne, ponieważ dla człowieka bardziej odpowiednia jest wyższa temperatura w okolicy stóp, a niższa w okolicy głowy.

Instalacja podłogówki w Warszawie

ogrzewanie podłogowe warszawaZastanawiałeś się kiedyś, jakie ogrzewanie w domu jest najbardziej ekonomiczne w długiej perspektywie? Podłogówka! Koszt ogrzewania podłogowego jest w przypadku niektórych systemów grzewczych porównywalny lub jedynie nieco wyższy niż ten tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego, a wraz z wykorzystywaniem w ciągu lat inwestycja zwraca się. Na cenę ogrzewania podłogowego ma wpływ wiele czynników, przede wszystkim to, jaki dokładnie system wybierzemy. Do wyboru jest przede wszystkim ogrzewanie podłogowe wodne (tradycyjne i suche) oraz ogrzewanie podłogowe elektryczne. Poza tym koszt podłogówki uzależniony jest oczywiście od jakości użytych materiałów.

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy w wycenie ogrzewania podłogowego, doborze systemu ogrzewania do budynku oraz źródła ciepła, projektu ogrzewania oraz instalacji ogrzewania podłogowego wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA umieszczony na stronie internetowej. Nasi pracownicy pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie i system grzewczy oraz dopasują go do specyfiki budynku i źródła ciepła – pionowej pompy ciepła lub kotła kondensacyjnego. Umówimy również jej wykonanie i montaż przez dobrego instalatora ogrzewania podłogowego współpracującego z firmą Sander. Realizujemy montaż podłogówki nie tylko w Warszawie ale również całym woj, mazowieckim zarówno w domach jednorodzinnych, kamienicach, mieszkaniach oraz budynkach użyteczności publicznej.

Dom z ogrzewaniem podłogowym w Warszawie

Okres użytkowania podłogówki poprawi komfort przebywania w poszczególnych pomieszczeniach budynku. Jeśli dodatkowo wyposażysz swój dom w inteligentne sterowanie ogrzewaniem, możesz spodziewać się jeszcze większych oszczędności. Dzięki automatyce do sterowania ogrzewaniem na odległość z wykorzystaniem smartfona zmniejszysz koszty ogrzewania domu w okresie jesienno zimowym. Sterowanie ogrzewaniem i domem współpracuje z każdym naszym rozwiązaniem grzewczym którego jesteśmy producentem. Chcesz wiedzieć więcej?  Skontaktuj się z nami!

 

rozwiązania grzewcze Sander

Innowacyjne i nowoczesne rozwiązania grzewcze Sander to:

  • ogrzewanie podłogowe wodne,
  • podłogówka elektryczna,
  • ogrzewanie ścienne,
  • pompy ciepła,
  • automatyka do sterowania temperaturą domu,

oraz

  • chłodzenie sufitowe.

Wszystkie rozwiązania grzewcze naszej produkcji są kompletne. Są sprzedawane nie tylko w Polsce ale również w innych krajach UE i Anglii. Mają wszechstronne zastosowanie i są wykorzystywane nie tylko w nowych domach i mieszkaniach ale również remontowanych poddawanych termomodernizacji i w budynkach użyteczności publicznej.

 

Podłogówka Radom

Podłogówka Płock

Podłogówka Siedlce

Podłogówka Pruszków

Podłogówka Wołomin

Podłogówka Grójec

 

Wodne ogrzewanie podłogowe i Elektryczne

Ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne firmy Sander jest dostępne jako:

Wszystkie informacje dotyczące specyfiki i możliwości zastosowania każdego z tych systemów grzewczych w danym budynku znajdują się w ofercie na stronie.

 

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Częstochowa

Podłogówka Wrocław

Pompy ciepła Warszawa

Poza wykonywaniem instalacji ogrzewania podłogowego przeprowadzamy również montaż pomp ciepła Sander Energie i firmy Viessmann typu monoblok i split. Pompy ciepła powietrze-woda, woda-woda, solanka-woda są instalowane przez akredytowanych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Pompy ciepła o mocy 6, 12, 14, 16 kW są wykorzystywane do ogrzewania domów, budynków użyteczności publicznej. Nadają się zarówno do nowoczesnych budynków jak i tych remontowanych, w których poza ogrzewaniem podłogowym wykorzystuje się tradycyjne grzejniki i kaloryfery ścienne.


tags: automatyczne sterowanie domem dom sterowanie ogrzewaniem dom z ogrzewaniem podłogowym ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego ekonomiczne zarządzanie ogrzewaniem instalacja podłogówki instalacja sterowania ogrzewania podłogowego instalacja sterowania podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze inteligentne sterowanie domem inteligentne sterowanie ogrzewaniem w domu najbardziej ekonomiczne ogrzewanie najbardziej ekonomiczne ogrzewanie domu ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe do samodzielnego montażu ogrzewanie podłogowe mazowieckie Ogrzewanie podłogowe w Warszawie Ogrzewanie podłogowe Warszawa podłogówka podłogówka do samodzielnego montażu podłogówka mazowieckie podłogówka warszawa rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze samodzielne układanie ogrzewania podłogowego samodzielne układanie podłogówki sterowanie domem inteligentnym sterowanie domem na odległość sterowanie ogrzewaniem tradycyjna instalacja grzejnikowa tradycyjna instalacja kaloryferowa tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe tradycyjne ogrzewanie kaloryferowe
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności