Podłogówka Warszawa

posted: 12 grudnia, 2016

Ogrzewanie podłogowe Warszawa

ogrzewanie podłogowe warszawaSystemy ogrzewania płaszczyznowego w ciągu ostatnich lat stały się niezwykle popularne w Polsce. Najczęściej wybieranym spośród nich jest ogrzewanie podłogowe, które kusi wysokim komfortem użytkowania i niską ceną eksploatacji. Podłogówka najczęściej instalowana jest w łazienkach, kuchniach i salonach, jednak niczym dziwnym nie jest również jej wykorzystanie w sypialni czy nawet garderobie. Wiele osób uważa, że ogrzewanie podłogowe powinno być montowane jedynie tam, gdzie na podłodze znajdą się płytki lub kamień, jednak jest to mit. Obecnie z powodzeniem wykonuje się instalacje, które zostają przykryte panelami lub drewnem. Co prawda mają one odrobinę mniejszą skuteczność, jednak nadal jest to bardzo korzystne rozwiązanie.

Poza przyjemnym ciepłem ogrzewającym stopy ogrzewanie podłogowe ma inne istotne zalety. Podłogówka to system, który nie jest widoczny gołym okiem, więc w odróżnieniu od klasycznych kaloryferów pozwala na swobodną aranżację wnętrza. Płaszczyznowe ogrzewanie jest również bardziej korzystne dla zdrowia. Wykorzystanie ogrzewania podłogowego w znacznie mniejszym stopniu wysusza powietrze w pomieszczeniu, nie wywołuje również ruchu powietrza, a co za tym idzie ruch kurzu. Podłogówka to system, który działa na niższych temperaturach ogrzewając powietrze od dołu. Jest to korzystne, ponieważ dla człowieka bardziej odpowiednia jest wyższa temperatura w okolicy stóp, a niższa w okolicy głowy.

Instalacja podłogówki w Warszawie

Zastanawiałeś się kiedyś, jakie ogrzewanie domu jest najbardziej ekonomiczne w długiej perspektywie? Podłogówka! Koszt ogrzewania podłogowego jest w przypadku niektórych systemów grzewczych porównywalny lub jedynie nieco wyższy niż ten tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego, a wraz z wykorzystywaniem w ciągu lat inwestycja zwraca się. Na cenę ogrzewania podłogowego ma wpływ wiele czynników, przede wszystkim to, jaki dokładnie system wybierzemy. Do wyboru jest przede wszystkim ogrzewanie podłogowe wodne (tradycyjne i suche) oraz elektryczne. Poza tym koszt podłogówki uzależniony jest oczywiście od jakości użytych materiałów.

Dom z ogrzewaniem podłogowym w Warszawie

Okres użytkowania podłogówki sprzyja nie tylko zaoszczędzenia czynniku grzewczym, ale i większemu komfortowi przebywania w poszczególnych pomieszczeniach budynku. Jeśli dodatkowo wyposażysz swój dom w inteligentne sterowanie ogrzewaniem, możesz spodziewać się jeszcze większych oszczędności. Chcesz zainstalować u siebie szybką w montażu (również samodzielnego) podłogówkę? Skontaktuj się z nami! Nasi eksperci doradzą Ci najlepsze rozwiązanie i wykonają darmową wycenę systemu!

Sprawdź nasze rozwiązania grzewcze dla innych miast w województwie mazowieckim:

Podłogówka Radom

Podłogówka Płock

Podłogówka Siedlce

Podłogówka Pruszków

Może Cię również zainteresować ogrzewanie podłogowe w innym regionie:

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Częstochowa

Podłogówka Wrocław


tags: automatyczne sterowanie domem dom sterowanie ogrzewaniem dom z ogrzewaniem podłogowym ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego ekonomiczne zarządzanie ogrzewaniem instalacja podłogówki instalacja sterowania ogrzewania podłogowego instalacja sterowania podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze inteligentne sterowanie domem inteligentne sterowanie ogrzewaniem w domu najbardziej ekonomiczne ogrzewanie najbardziej ekonomiczne ogrzewanie domu ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe do samodzielnego montażu ogrzewanie podłogowe mazowieckie Ogrzewanie podłogowe w Warszawie Ogrzewanie podłogowe Warszawa podłogówka podłogówka do samodzielnego montażu podłogówka mazowieckie podłogówka warszawa rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze samodzielne układanie ogrzewania podłogowego samodzielne układanie podłogówki sterowanie domem inteligentnym sterowanie domem na odległość sterowanie ogrzewaniem tradycyjna instalacja grzejnikowa tradycyjna instalacja kaloryferowa tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe tradycyjne ogrzewanie kaloryferowe
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności