Podłogówka Łódź

posted: 29 grudnia, 2016

Podłogówka Łódź

Instalacja podłogówki w Łodzi

Firma Sander wykonuje instalacje wodnego i suchego ogrzewania podłogowego oraz elektrycznego. Dobieramy podłogówkę do Twojego budynku, potrzeb oraz źródła ciepła. Jeśli planujesz inwestycję w ogrzewanie domu czy mieszkania w Łodzi lub okolicach, sprawdź naszą ofertę.

Określ rodzaj pomieszczenia/ pomieszczeń; podaj jego powierzchnię a następnie źródło zasilania ciepła; podaj w jakiej technologii zamierzasz wykonać ogrzewanie podłogowe i zostaw nam dane kontaktowe. Podpowiemy najbardziej optymalne rozwiązanie na wykonanie podłogówki w Twoim mieszkaniu/domu. Dopasujemy je do twoich potrzeb oraz budżetu.

 

 

Dom z ogrzewaniem podłogowym w Łodzi

Postaw na energooszczędny dom bez grzejników. Wybierz jedną z instalacji ogrzewania podłogowego Sander. Co zyskasz:

  • ciepłą podłogę i jeszcze lepszy komfort mieszkania,
  • zdrowe ogrzewanie przyjazne alergikom,
  • ogrzewanie, które dłużej trzyma po nagrzaniu temperaturę w stosunku do tradycyjnego aluminiowego grzejnika ściennego,
  • brak grzejników na ścianie i jeszcze lepszą funkcjonalność każdego pomieszczenia,
  • nowoczesne ogrzewanie domu w cenie tradycyjnej instalacji grzejnikowej (z kaloryferami ściennymi<
  • tańsze ogrzewanie swojego budynku w okresie jesienno zimowym,
  • możliwość automatycznego sterowania ogrzewaniem w okresie jesienno zimowym.

Zastosuj nowoczesne ogrzewanie płaszczyznowe. Popraw funkcjonalność mieszkania bez ograniczeń. Wybierając podłogówkę nie musisz martwić się grzejnikami na ścianie, które zajmują niepotrzebnie miejsce. Jeżeli masz pytania zapraszamy do KONTAKTU!

Rozwiązania i instalacje grzewcze Sander

ogrzewanie podłogowe tradycyjne ogrzewanie podłogowe suche ogrzewanie podłogowe elektryczne ogrzewanie ścienne chłodzenie sufitowe

Energooszczędne ogrzewanie podłogowe do domu

Ogrzewanie podłogowe Sander niezależnie od technologii wykonania system mokry, suchy lub elektryczny to energooszczędne rozwiązania grzewcze nie tylko do domów jednorodzinnych, budynków wielomieszkaniowych w tym apartamentów, małych mieszkań. Może być ono zasilane każdym źródłem ciepła. Jeżeli potrzebujesz naszej konsultacji napisz do nas lub zadzwoń!

Podłogówka Kraków

Podłogówka Pabianice

Podłogówka Częstochowa

Podłogówka Wrocław

Pompy ciepła Łódź

Pompy ciepłą typu split i monoblok

Nasza oferta obejmuje również pompy ciepła powietrze woda typu split i monoblok naszej marki Sander Energie oraz firmy Viessmann. Jest to najbardziej ekonomiczne i ekologiczne źródło ciepła do ogrzewania i chłodzenia domu jednorodzinnego jak i każdego budynku. Pompy ciepła o mocy 6, 12, 14, 16 kW są wykorzystywane przez naszych klientów w nowoczesnych domach z ogrzewaniem podłogowym (pompy ciepła z czynnikiem R32) oraz w remontowanych budynkach z tradycyjnymi grzejnikami ściennymi (pompy ciepła z czynnikiem R290).

Ich montaż u naszych klientów jest realizowany przez instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Na pompy ciepła udzielana jest gwarancja do 5 lat pod warunkiem wykonywania corocznych przeglądów przez uprawnionych serwisantów. W ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE można starać się o dotacje na pompy ciepła z WFOŚiGW w wysokości od 30 do 60%.

Rekuperatory seria AirPack Thessla Green

Posiadamy rekuperatory firmy Thessla Green. Są to najcichsze rekuperatory na świecie i jedyny, który może być zamontowany w nieogrzewanym pomieszczeniu. Dobieramy je do kubatury budynku oraz ilości osób w nim przebywającym. Standardowo rekuperatory Thessla Green seria AirPack wyposażone są system pomiaru rzeczywistego zużycia każdego z filtrów w nich zastosowanych. Kontrola ich zużycia daje gwarancję i pewność, że zapachy z powietrza wywiewanego nigdy nie przedostaną się do powietrza świeżego, które jest dostarczane do twojego domu.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem rekuperatora i wykonaniem instalacji rekuperacji w Swoim domu zapraszamy do KONTAKTU.


tags: dom z ogrzewaniem podłogowym ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania instalacja grzejna mieszana instalacja grzewcza instalacja mieszana instalacja niskotemperaturowego ogrzewania podłogowego instalacja ogrzewania grzejnikowego instalacja ogrzewania podłogowe instalacja ogrzewania podłogowego instalacja podłogówki instalacja sterowania ogrzewania podłogowego instalacje grzejne instalacje grzewcze ogrzewanie ogrzewanie dla alergików ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe łódzkie Ogrzewanie podłogowe w Łodzi podłogówka podłogówka łódź podłogówka łódzkie rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności