Podłogówka Wrocław

posted: 29 grudnia, 2016

Ogrzewanie podłogowe Wrocław

Instalacja podłogówki we Wrocławiu

ogrzewanie podłogowe we wrocławiuSzukasz efektywnego, nowoczesnego, a jednocześnie energooszczędnego ogrzewania do Swojego domu? Postaw na podłogówkę Sander i wybierz kompletne systemy ogrzewania w technologii wodnej lub elektrycznej. Wiele osób decyduje się na ogrzewanie podłogowe ze względu na szereg zalet tego rozwiązania grzewczego.

Jako producent wodnego ogrzewania podłogowego jak i elektrycznej podłogówki zwracamy szczególną uwagę na dobór ogrzewania i odpowiedniego systemu grzewczego do budynku, technologii jego wykonania oraz do źródła ciepła – pionowa pompa ciepła, gazowy kocioł kondensacyjny. Przeprowadzamy jego wycenę, dobieramy system grzewczy do powierzchni, wykonujemy projekt ogrzewania podłogowego oraz pomagamy przeprowadzać instalację ogrzewania podłogowego przez naszego akredytowanego instalatora.

Nowoczesny dom z ogrzewaniem podłogowym

ogrzewanie podłogowe wrocławZainstalujemy ogrzewanie podłogowe w Twoim domu czy mieszkaniu we Wrocławiu, okolicach lub innym regionie Polski. Przekonaj się, że to dobra inwestycja na lata z możliwością zaoszczędzenia na ogrzewaniu domu. Instalacja podłogówki wiąże się z obniżeniem temperatury w pomieszczeniach nawet o 2 stopnie Celsjusza w porównaniu do ogrzewania grzejnikowego. Nie bez znaczenia jest również rozkład temperatury – cieplej w okolicach nóg, zimniej w okolicach głowy, który znacznie polepsza komfort mieszkania.

Wybierając ogrzewanie podłogowe zyskujesz:

– nowoczesne ogrzewanie w cenie ogrzewania tradycyjnego z grzejnikami,

– ekonomiczne ogrzewanie do swojego domu,

– dom bez grzejników z jeszcze lepiej ustawnymi pomieszczeniami,

– możliwość sterowania temperaturą w pomieszczeniach z wykorzystaniem aplikacji.

Rozwiązania grzewcze Sander

Wszystkie rozwiązania grzewcze Sander wodne i elektryczne znajdziecie w ofercie na naszej stronie. Jest to m.in:

  • ogrzewanie podłogowe tradycyjne system mokry,
  • ogrzewanie podłogowe bez wylewki system suchy,
  • elektryczne ogrzewanie podłogowe,
  • ogrzewanie ścienne,
  • pompy ciepła,
  • chłodzenie sufitowe,
  • automatyka sterująca domem.

Podłogówka Wałbrzych

Podłogówka Legnica

Podłogówka Jelenia Góra

Podłogówka Lubin

Ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne

Montaż pomp ciepła

Jeżeli szukasz instalatora, wykonawcy ogrzewania podłogowego, systemu grzewczego, pompy ciepła w swoim domu zapraszamy do KONTAKTU. Wykonamy projekt ogrzewania i ustalimy jego termin wykonania.

Przeprowadzamy również montaż pomp ciepła powietrze – powietrze (SPLIT lub MONOBLOK), solanka – woda, woda-woda firmy Viessmann oraz Sander Energie 6, 12, 14, 16 kW. Wykonujemy instalacje pomp ciepła i systemów grzewczych nie tylko we Wrocławiu ale na terenie woj. dolnośląskiego przez akredytowanych instalatorów z uprawnieniami (f-Gazowymi) do montażu splitowych pomp ciepła. Na pompy ciepła znajdujące się w ofercie Sander udzielana jest gwarancja producenta od 2 do 5 lat. Wszystkie nasze realizacje z montażu zobaczysz na naszej stronie.

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Częstochowa

Podłogówka Warszawa

W celu wyceny systemy grzewczego do Twojego domu wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA.


tags: budownictwo energooszczędne dom z ogrzewaniem podłogowym energooszczędna podłogówka energooszczędne ogrzewanie energooszczędne ogrzewanie podłogowe instalacja ogrzewania grzejnikowego instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze klasyczne ogrzewanie grzejnikowe nowoczesne instalacje ogrzewania podłogowego nowoczesne rozwiązania grzewcze nowoczesne sposoby ogrzewania domu nowoczesne systemy ogrzewania nowoczesne techniki budowlane nowoczesny system ogrzewania mieszkania ogrzewanie ogrzewanie mieszkania ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe dolnośląskie Ogrzewanie podłogowe we Wrocławiu Ogrzewanie podłogowe Wrocław podłogówka podłogówka dolnośląskie Podłogówka Wrocław rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności