Samopoziomująca wylewka anhydrytowa na ogrzewanie podłogowe

posted: 28 sierpnia, 2017

W jednym z ostatnich wpisów omawialiśmy nową realizację taniego ogrzewania domu jednorodzinnego w profesjonalnym montażu wykonanym w połączeniu z Solidną Ekipą Lafarge. Tym razem skupimy się na drugiej części przeprowadzanego remontu, a mianowicie na wyłożeniu samopoziomującej wylewki anhydrytowej na ogrzewanie podłogowe wykonane i sprawdzone wcześniej.

Wylewka na podłogówkę

Zamieszczamy filmik z realizacji wylewki na podłogówce. Sprawdźcie, jak sprawnie przebiegł ten proces i już teraz zamówcie ekipę specjalistów do wykonania posadzki u siebie.

Cechą charakterystyczną wylewek anhydrytowych jest fakt, że powierzchnia podłogi posiada dość małą bezwładność cieplną, co w praktyce oznacza, że nagrzewa się ona szybko, a także szybko traci ciepło. Nie zmienia to jednak faktu, że powietrze w pomieszczeniach zostało ogrzane, a dom przy odpowiednio rozplanowanej wentylacji oraz z właściwym dociepleniem będzie komfortowy dla użytkowników. Samopoziomująca, płynna wylewka anhydrytowa idealnie współgra z ideą podłogówek, pomaga w lepszej ich sterowności i dopasowaniu do wysokich wymagań inwestora.

Ogrzewanie podłogowe bez wylewki

Czy możliwe jest wykonanie podłogówki bez wylewki? Jak najbardziej. Przedstawiona powyżej realizacja ogrzewania podłogowego z wylewką anhydrytową jest tylko jedną z możliwości wyboru, jaką posiadają klienci inwestujący w nasze systemy. Mogą jak najbardziej się oni zdecydować na podłogówkę w zabudowie suchej. Już teraz skontaktuj się z naszym biurem i pozwól specjalistom z dziedziny ogrzewania dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojego domu i mieszkania. Możesz liczyć na darmową i zupełnie niezobowiązującą wycenę. Zgłoś się do nas również po wyliczony koszt wylewki anhydrytowej na podłogówce.

Samopoziomująca Wylewka Anhydrytowa na Ogrzewanie Podłogowe

ogrzewanie podłogowe tradycyjne ogrzewanie podłogowe suche ogrzewanie podłogowe elektryczne ogrzewanie ścienne chłodzenie sufitowe

Poznaj naszą pełną ofertę! Dowiedz się więcej o naszym ogrzewaniu podłogowym z kanału Youtube Antykaloryfer.

 


tags: innowacyjna wylewka na ogrzewanie podłogowe jaka wylewka na ogrzewanie podłogowe koszt wylewki anhydrytowej ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe bez wylewki ogrzewanie podłogowe kraków podłogówka podłogówka kraków samopoziomująca wylewka samopoziomująca wylewka anhydrytowa na ogrzewanie podłogowe samopoziomująca wylewka anhydrytowa na podłogówkę wylewka anhydrytowa wylewka na ogrzewanie podłogowe wylewka na podłogówkę
może Cię równieź zainteresować:
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności