Ogrzewanie podłogowe wodne wykonane w technologii suchej jest lekkie, niskie i szybkie w montażu i remoncie, które dodatkowo potrafi wyciszyć pomieszczenie. Ponadto cechuje je mniejsza bezwładność cieplna – szybciej się nagrzewają i szybciej stygną, dzięki czemu są bardzo energooszczędne.

Systemy grzejne Sander są tak proste w montażu, że bez większych problemów można je instalować samodzielnie. Oczywiście, jeśli nie czujesz się na siłach, to znajdziemy instalatora ogrzewania podłogowego, który zrobi to za Ciebie. Jeśli jednak chcesz wykonać instalację podłogówki technologia sucha samodzielnie, to przygotujemy schemat ogrzewania podłogowego pozwalający na jego wykonanie.

Systemy grzejne technologia sucha

SYSTEM OGRZEWANIA STANDARD ALU

Nowoczesny i banalnie prosty w instalacji system grzejny Profi Standard Alu to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto lubi produkty typu Zrób to sam! Jeżeli chcesz wykonać montaż wodnego ogrzewania podłogowego w technologii suchej, chcesz zaoszczędzić i w dodatku lubisz majsterkowanie, to wybierz właśnie ten system grzejny podłogówki bez wylewki. Możesz z powodzeniem zainstalować go własnoręcznie. Bez obaw, to naprawdę proste. Z resztą sam zobacz w poniższym „Video”! System ogrzewania podłogowego wodnego składa się ze styropianowej płyty w całości pokrytej warstwą folii aluminiowej, która równomiernie rozprowadzi ciepło na całej powierzchni podłogi.

System chroniony patentem

Główne cechy ogrzewania:
Montaż ogrzewania podłogowego w suchej zabudowie

SYSTEM OGRZEWANIA ACOUSTIC ALU

Profi System Acoustic to więcej niż suchy system ogrzewania podłogowego. To rozwiązanie, które oprócz podstawowej funkcji grzewczej pozwala również wytłumić pomieszczenie. Instalując podłogówkę, otrzymujesz jednocześnie wyciszenie stropu. Prefabrykowane elementy wykonane z włókna drzewnego gwarantują zarówno doskonałą izolację akustyczną, jak i termiczną. Po prostu 2 w 1! System ogrzewania podłogowego wodnego w technologii Suchej – Acoustic można z powodzeniem stosować zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i w budynkach użyteczności publicznej.

System chroniony patentem

Główne cechy ogrzewania:

SYSTEM OGRZEWANIA RENOVATION

Świetnym rozwiązaniem stosowanym podczas renowacji, termomodernizacji i remontów budynków jest system ogrzewania podłogowego Profi System Renovation. Stosunkowo niewielki ciężar i najniższa wysokość systemu grzejnego czynią go bezkonkurencyjnym zwycięzcą w kategorii „remont”. W porównaniu do innych systemów ogrzewania podłogowego jego całkowita wysokość zabudowy wynosi 18mm, więc nie podnosi zbytnio poziomu podłogi. Jako jedyny ze wszystkich systemów grzejnych – suchy system ogrzewania podłogowego wodnego Profi System Renovation nie wymaga stosowania aluminiowych blach transmisyjnych. Dlaczego? W tym rozwiązaniu wykorzystano płytę systemową wykonaną z gipso-włókniny Fermacell, która jest dobrym przewodnikiem ciepła. System jakim jest wodne ogrzewanie podłogowe lekkie jest rekomendowany głównie dla niedużych powierzchni ogrzewania podłogowego wykończonych płytkami ceramicznymi lub kamieniem.

System chroniony patentem

Główne cechy ogrzewania:
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności