Lekkie, niskie i szybkie w montażu – to tylko kilka zalet ogrzewania podłogowego wykonanego w technologii suchej. Ponadto cechuje je mniejsza bezwładność cieplna – szybciej się nagrzewają i szybciej stygną, dzięki czemu są bardzo energooszczędne.

Systemy Sander są tak proste w montażu, że bez większych problemów można je instalować samodzielnie. Oczywiście, jeśli nie czujesz się na siłach, to znajdziemy kogoś, kto zrobi to za Ciebie. Jeśli jednak chcesz się z tym zmierzyć, to sukces gwarantowany!

SANDER SYSTEM STANDARD ALU

Nowoczesny i banalnie prosty w instalacji system Profi Standard Alu to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto lubi produkty typu Zrób to sam! Jeżeli myślisz o montażu wodnego ogrzewania podłogowego, chcesz zaoszczędzić i w dodatku lubisz majsterkowanie, to wybierz właśnie ten system. Możesz z powodzeniem zainstalować go własnoręcznie. Bez obaw, to naprawdę proste. Z resztą sam zobacz w poniższym „Video”! System składa się ze styropianowej płyty w całości pokrytej warstwą folii aluminiowej, która równomiernie rozprowadzi ciepło na całej powierzchni podłogi.

System chroniony patentem

Główne cechy ogrzewania:
Szybki montaż ogrzewania podłogowego

SANDER SYSTEM ACOUSTIC ALU

Profi System Acoustic to więcej niż suchy system ogrzewania podłogowego. To rozwiązanie, które oprócz podstawowej funkcji grzewczej pozwala również wytłumić pomieszczenie. Instalując podłogówkę, otrzymujesz jednocześnie wyciszenie stropu. Prefabrykowane elementy wykonane z włókna drzewnego gwarantują zarówno doskonałą izolację akustyczną, jak i termiczną. Po prostu 2 w 1! System Acoustic można z powodzeniem stosować zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i w budynkach użyteczności publicznej.

 

System chroniony patentem

Główne cechy ogrzewania:

SANDER SYSTEM RENOVATION

Świetnym rozwiązaniem stosowanym podczas renowacji budynków jest Profi System Renovation. Stosunkowo niewielki ciężar i najniższa wysokość systemu czynią go bezkonkurencyjnym zwycięzcą w kategorii „remont”. W porównaniu do innych systemów jego całkowita wysokość zabudowy wynosi 18mm, więc nie podnosi zbytnio poziomu podłogi. Jako jedyny ze wszystkich systemów Profi System Renovation nie wymaga stosowania aluminiowych blach transmisyjnych. Dlaczego? W tym rozwiązaniu wykorzystano płytę systemową wykonaną z gipso-włókniny Fermacell, która jest dobrym przewodnikiem ciepła. Rekomendowany głównie dla niedużych powierzchni ogrzewania podłogowego wykończonych płytkami ceramicznymi lub kamieniem.

 

System chroniony patentem

Główne cechy ogrzewania:
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
kontakt@sandersystem.pl
kontakt@sandersystem.pl
532794213
532 794 213