System Wunda Smart

posted: 26 września, 2019

System Wunda Smart

Wunda Smart to inteligentny system kontroli ogrzewania, który w znacznym stopniu zapewnia komfort użytkowania i dopasowanie do potrzeb użytkownika.  System Wunda wyróżnia się z pośród innych systemów dostępnych na rynku największym możliwym zakresem kontroli oraz systematycznością dokładnego odczytu temperatury. System kontroli ogrzewania składa się z 5 elementów:

  • Listwa
  • Przekaźnik kotła
  • Centrala Wunda Smart
  • Radiowa głowica termostatyczna
  • Termostat radiowy

automatyka wunda smart

Aplikacja Wunda Smart

Do sterowania powyższymi elementami służy specjalna aplikacja, która w intuicyjny sposób pozwala na połączenie z elementami systemu oraz ich łatwą kontrolę z wykorzystaniem inteligentnego softu. Aplikacja pozwala w łatwy sposób na sterowanie ciepłem w pomieszczeniach, jak i ustawianiem harmonogramu temperatury w ciągu tygodnia.  Co więcej prowadzi 48 godzinne statystyki zużycia energii, które można śledzić z dowolnego miejsca pobytu.Gdzie można  zastosować system kontroli ogrzewania?

System adresowany jest do osób chcących świadomie kontrolować wydatki na ogrzewanie oraz chcących mieć kontrolę nad utrzymaniem komfortowej temperatury w domu/mieszkaniu. Dla kogo jest skierowany system?

  • Do użytkowników mieszkań zasilanych ciepłem z sieci miejskiej
  • Do mieszkańców domów jednorodzinnych zasilanych w ciepło kotłem gazowym, kotłem na paliwo stałe
  • Do właścicieli domków sezonowych, apartamentów, dacz
  • Do zarządców pensjonatów, hoteli i innych obiektów użyteczności publicznej
  •  Do zarządów budynków biurowych, szkół, instytucji, firm

Jaki typ ogrzewania obejmuje?

sterowanie ogrzewaniem podłogowym

Ogrzewanie podłogowe:

System umożliwia bezprzewodowe sterowanie temperaturą poszczególnych obiegów w ogrzewaniu podłogowym. Przy pomocy Listwy sterującej zarządza pracą siłowników na listwie rozdzielacza oraz efektywnym wykorzystaniem dostarczonego ciepła do układu grzewczego. Temperatura w pomieszczeniach jest ustawiana przy pomocy bezprzewodowych czujników Termostatu. Dodatkowo system może być podłączony do instalacji podłogowej w pomieszczeniach, dzięki czemu możemy kontrolować i ograniczać wysokość temperatury podłogi.

Ogrzewanie grzejnikami:

System pozwala na płynne sterowanie temperaturą w pomieszczeniu z grzejnikiem za pomocą bezprzewodowej głowicy termostatycznej. Przy pomocy aplikacji można zadawać różne wartości temperatury dla każdego pomieszczenia oddzielnie. Temperaturę można ustawiać ręcznie lub można skorzystać z funkcji programatora tygodniowego.


tags: alternatywne sposoby ogrzewania domu automatyczne sterowanie domem automatyczne systemy zarządzania ogrzewaniem automatyczne systemy zarządzania ogrzewaniem podłogowym automatyczne systemy zarządzania podłogówką automatyka do domu automatyka podłogowa automatyka sterująca ogrzewaniem
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności