Designerskie ogrzewanie domu

posted: 16 marca, 2021

Jakie ogrzewanie domu jest designerskie?

Człowiek od zawsze lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, wyszukanymi wnętrzami, designerskimi gadżetami. Zasada ta przekłada się również na budownictwo. Ale czy taka rzecz jak ogrzewanie może być designerskie?

Estetyka we współczesnych domach odgrywa bardzo ważną rolę. Nawet producenci ogrzewania, zwrócili uwagę na produkt, który sprzedają. Ogrzewanie ma być designerskie i estetyczne.

Przypomnijmy sobie lata 70 i dowcipy z kaloryferem montowanym przy suficie. „Grzejnik ma grzać! A nie wyglądać!”. Te czasy już dawno minęły, a właściciele powierzchni mieszkalnych stawiają na piękno również takiego elementu jak grzejnik. Jednak jego forma i rozmieszczenie, nie kojarzą nam się z czymś innowacyjnym. Dodatkowo nie jesteśmy w stanie go w pełni zamaskować, ponieważ straci moc grzewczą.

Czy istnieje zatem designerskie ogrzewanie? Oczywiście, że tak! Ogrzewanie podłogowe jest niewidoczne, jest zatem tak designerskie jak podłoga pod którą jest ukryte. Podłogówka to bardzo estetyczne i komfortowe rozwiązanie. Mechanizm grzewczy ukryty pod posadzką, jest idealny dla antyfanów tradycyjnych kaloryferów.

Podłogówka jest odpowiedzią na postęp w dziedzinie ogrzewania domu i staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem we współczesnym budownictwie. W powyższym filmie, nasz fachowiec, z humorem opowiada o rodzajach ogrzewania. Sprawdź i się przekonaj.

Masz pytania? Napisz do nas!


tags: estetyczne ogrzewanie
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Marta Rogala
obsługa klientów indywidualnych
Tomasz Drwota
obsługa firm instalacyjnych i inwestycji
region podkarpacie
Arkadiusz Dziedzic
obsługa klientów indywidualnych i firm instalacyjnych
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności