Ogrzewanie podłogowe to niezwykle popularny rodzaj ogrzewania domu lub mieszkania, który niesie za sobą znaczne korzyści. Podłogówka występuje w różnych wariantach, a jednym z nich jest system elektryczny. Elektryczne ogrzewanie podłogowe to obok tradycyjnych systemów jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań grzewczych. Jest niemal bezawaryjne, a jego montaż możesz wykonać samodzielnie. Promieniujące ciepło w bezpieczny sposób ogrzewa pomieszczenia i jest źródłem wysokiego komfortu już po kilku minutach od włączenia instalacji. Sterowanie elektryczną podłogówką odbywa się przy pomocy termostatu, którego obsługa jest prosta i intuicyjna. Elektryczne ogrzewanie podłogowe możesz stosować na każdej przestrzeni, zarówno w przypadku remontów jak i nowych inwestycji. Ogrzewanie tego typu może służyć jako komfortowy dodatek do ogrzewania domu, ale również jako główne źródło ciepła.

 

Profesjonalne ogrzewanie elektryczne

Sander System stał się oficjalnym partnerem Magnum Heating – eksperta w dziedzinie elektrycznego ogrzewania podłogowego z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. To europejska jakość, która budzi zaufanie i dostępna jest w przystępnej cenie.

 

Elektryczne ogrzewanie podłogowe

Podstawę systemu stanowi specjalna mata, do której przytwierdzony jest kabel grzewczy.

Układ sterowany jest za pomocą termostatu dobowego wyposażonego w czujnik temperatury podłogi. Sander jest idealnym rozwiązaniem przy remontach łazienki, kuchni i innych pomieszczeń wykończonych płytkami ceramicznymi lub kamieniem.

Jednostkowa wydajność przewodu grzewczego wynosząca 10W/mb gwarantuje optymalne zużycie energii elektrycznej. Przynosi to duże oszczędności eksploatacyjne w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Sterowanie elektrycznym ogrzewaniem podłogowym jest bardzo proste. Regulujesz temperaturę za pomocą termostatu połączonego z czujnikiem temperatury. Możesz włączać i wyłączać kable grzewcze oraz dopasowywać temperaturę do swoich potrzeb za pomocą kilku przycisków. Nowoczesny termostat Wi-Fi z autorską aplikacją, jako nowość na rynku pozwala sterować ogrzewaniem podłogowym elektrycznym z pozycji telefonu. To proste!

KUP TERAZ

Kable grzewcze oparte na matach

Oferujemy gotowe zestawy elektrycznego ogrzewania podłogowego, w które wchodzą: kable grzewcze oparte na macie, termostaty i czujniki temperatury.

Kable możesz dopasować do swojej przestrzeni, a specjalna mata umożliwia przecięcie jej w miejscach, które tego wymagają (na przykład na zakrętach)

 

ABY UZYSKAĆ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ WYCENĘ, SKONTAKTUJ SIĘ BEZPOŚREDNIO Z NASZYM BIUREM! BĄDŹ ODWIEDŹ NASZ SKLEP INTERNETOWY!

 

KUP TERAZ

Nasze systemy dostępne w sprzedaży
Mata grzewcza

Mata grzewcza to doskonały sposób na zapewnienie ciepła w domu, wpisujący się w każdy wystrój wnętrz jako niewidoczny element ogrzewania. Zapewnia komfort zarówno podczas samego montażu, jak i użytkowania. Zapewnia ciepło dla wrażliwych na chłód stóp, szczególnie w miejscach gdzie występuje wykończenie podłogi tj. płytki ceramiczne, czy kafelki.

Mata Grzewcza Zestaw Wi-Fi

Zestaw składa się z maty grzewczej elektrycznej, karty inspekcji, elastycznej rurki czujnika, instrukcji montażu oraz akcesoriów montażowych tj. peszel, grunt, łuk prowadzący, puszka elektryczna. Wszystkie te elementy tworzą kompletny zestaw do montażu ogrzewania podłogowego elektrycznego. Zestaw dodatkowo posiada termostat, który pozwala sterować ogrzewanie za pomocą aplikacji telefonicznej poprzez łączność Wi-Fi. Prosty w montażu i obsłudze zapewnia komfort cieplny dla całej rodziny.

Mata Grzewcza Zestaw Manual

Zestaw manual to kompletny zestaw do ogrzewania podłogowego elektrycznego składający się z maty grzewczej elektrycznej, karty inspekcji, elastycznej rurki czujnika, instrukcji montażu oraz akcesorii montażowych tj. peszel, grunt, łuk prowadzący, puszka elektryczna. W zestawie znajduje się także termostat do sterowania ręcznego temperaturą w pomieszczeniach. Doskonale spisuje się zarówno na mniejszych, jak i większych powierzchiach użytkowych.

Jak dobieramy elektryczne ogrzewanie podłogowe?
Dostosowane do samodzielnego montażu
Równomierne rozprowadzanie ciepła
Intuicyjne sterowanie za pomocą termostatu

Nasi specjaliści dobierają ogrzewanie elektryczne podłogowe na podstawie wskazanego metrażu oraz osobistych potrzeb wskazanych przez klienta. Proponujemy także niezbędne komponenty, które ułatwiają samodzielną instalację. W razie problemów technicznych, czy dodatkowych pytań nasza obsługa udziela pełnej informacji na temat działania mat elektrycznych, czy samego procesu montaż Prześlij do nas wiadomość lub skontaktuj się telefonicznie, a przygotujemy dedykowaną, całkowicie darmową wycenę i dobierzemy niezbędne komponenty montażowe. Kolejnym krokiem, po zaakceptowaniu wyceny, przygotujemy kompletną wysyłkę włącznie z pełną instrukcją obsługi. Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Wybierając ogrzewanie elektryczne wybierz także ekologiczne źródło energii - FOTOWOLTAIKA

Fotowoltaika pozwala na wytworzenie ekologicznej energii elektrycznej przeznaczonej na potrzeby Twojego domu. Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej zaoszczędzisz pieniądze, zadbasz o środowisko, a przede wszystkim staniesz się niezależnym producentem energii. Dzięki takiemu rozwiązaniu ogrzewanie elektryczne podłogowe w postaci mat elektrycznych pozwoli Ci cieszyć się EKONOMICZNYM i KOMFORTOWYM źródłem ciepła bez obawy o wysokie rachunki. Zastanawiasz się od czego zacząć? SKONTAKTU SIĘ Z NAMI! Krok po kroku opowiemy Ci o zaletach takiego rozwiązania i pomożemy uzyskać dotację na panele fotowoltaiczne!

ZOBACZ WIĘCEJ

Kilka słów o elektrycznym ogrzewaniu podłogowym Sander

Elektryczna podłogówka:

 • Kompletny zestaw zawiera oporowy przewód grzewczy w postaci maty elektrycznej, termostat podtynkowy (na życzenie klienta), czujnik temperatury podłogi zapobiegający przegrzewaniu powierzchni podłogi, łuki prowadzące ułatwiające poprowadzenie przewodu oraz peszle.
 • Niska wysokość zabudowy.
 • Solidny przewód grzewczy z wieloletnią gwarancją sprawności.
 • Niski pobór energii dzięki niewysokiej mocy maty grzewczej 150 W/m2 sprzyja oszczędnościom. Akumulacyjność płyty systemowej zapewnia łagodne oddawanie ciepła oraz regularną i oszczędną pracę całego systemu.
  Konkurencja oferuje rozwiązania, gdzie wydajność wynosi aż 170 W/m2 pobierając o ponad 12% więcej energii elektrycznej z sieci. Podłoga nie akumulująca ciepła oddaje je bardzo gwałtownie powodując ciągłe włączanie i rozłącznie ogrzewania niekorzystnie wpływając na komfort oraz koszty eksploatacyjne.
 • Dzięki modułowej budowie system Sander można dowolnie konfigurować na powierzchni podłogi.
 • Prosty i szybki montaż.
 • System dedykowany dla podłóg docelowo wykończonych płytkami ceramicznymi lub kamieniem.

  Zobacz produkty w naszym sklepie internetowym:

INSTALCO

DARMOWA WYCENA KOSZTÓW

Napisz do nas, a my bezpłatnie oszacujemy koszty ogrzewania elektrycznego dla Twojego domu!

kontakt
kontakt
Znajdziesz nas:
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności