Ogrzewanie podłogowe elektryczne to niezwykle popularny rodzaj ogrzewania domu lub mieszkania, który niesie za sobą znaczne korzyści. Podłogówka występuje w różnych wariantach, a jednym z nich jest system elektryczny. Elektryczne ogrzewanie podłogowe to obok tradycyjnych systemów jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań grzewczych. Jest niemal bezawaryjne, a jego montaż możesz wykonać samodzielnie. Promieniujące ciepło w bezpieczny sposób ogrzewa pomieszczenia i jest źródłem wysokiego komfortu już po kilku minutach od włączenia instalacji. Sterowanie elektryczną podłogówką odbywa się przy pomocy termostatu, którego obsługa jest prosta i intuicyjna. Elektryczne ogrzewanie podłogowe możesz stosować na każdej przestrzeni, zarówno w przypadku remontów jak i nowych inwestycji. Ogrzewanie jakim jest podłogówka elektryczna może służyć jako komfortowy dodatek do ogrzewania domu, ale również jako główne źródło ciepła w domu.

Profesjonalne ogrzewanie podłogowe elektryczne

Sander System stał się oficjalnym partnerem Magnum Heating – eksperta w dziedzinie elektrycznego ogrzewania podłogowego z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. To europejska jakość, która budzi zaufanie i dostępna jest w przystępnej cenie.

Podłogówka na prąd

Ogrzewanie podłogowe na prąd

Elektryczne ogrzewanie podłogowe to specjalna mata, do której przytwierdzony jest kabel grzewczy.

Układ sterowany jest za pomocą termostatu dobowego wyposażonego w czujnik temperatury podłogi. Elektryczna podłogówka Sander jest idealnym rozwiązaniem przy remontach łazienki, kuchni i innych pomieszczeń wykończonych płytkami ceramicznymi lub kamieniem.

Jednostkowa wydajność przewodu grzewczego wynosząca 10W/mb gwarantuje optymalne zużycie energii elektrycznej. Przynosi to duże oszczędności eksploatacyjne w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe posiada bardzo proste sterowanie. Regulujesz temperaturę za pomocą termostatu połączonego z czujnikiem temperatury. Możesz włączać i wyłączać kable grzewcze oraz dopasowywać temperaturę do swoich potrzeb za pomocą kilku przycisków. Nowoczesny termostat Wi-Fi z autorską aplikacją, jako nowość na rynku pozwala na sterowanie ogrzewaniem podłogowym elektrycznym z pozycji telefonu. To proste!

KUP TERAZ

Kable grzewcze oparte na matach

Oferujemy elektryczne ogrzewanie podłogowe w gotowych zestawach, w które wchodzą: kable grzewcze oparte na macie, termostaty i czujniki temperatury.

Kable grzewcze do ogrzewania podłogowego możesz dopasować do swojej przestrzeni, a specjalna mata grzewcza elektryczna umożliwia przecięcie jej w miejscach, które tego wymagają (na przykład na zakrętach)

 

ABY UZYSKAĆ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ WYCENĘ, SKONTAKTUJ SIĘ BEZPOŚREDNIO Z NASZYM BIUREM! BĄDŹ ODWIEDŹ NASZ SKLEP INTERNETOWY!

 

KUP TERAZ

Nasze systemy dostępne w sprzedaży
Mata grzewcza

Mata grzewcza elektryczna to doskonały sposób na zapewnienie ciepła w domu, wpisujący się w każdy wystrój wnętrz jako niewidoczny element ogrzewania podłogowego. Zapewnia komfort zarówno podczas samego montażu elektrycznej podłogówki, jak i jej użytkowania. Zapewnia ciepło dla wrażliwych na chłód stóp, szczególnie w miejscach gdzie występuje wykończenie podłogi tj. płytki ceramiczne, czy kafelki.

Mata Grzewcza Zestaw Wi-Fi

Zestaw elektrycznego ogrzewania podłogowego z WiFi składa się z maty grzewczej elektrycznej, karty inspekcji, elastycznej rurki czujnika, instrukcji montażu elektrycznej podłogówki oraz akcesoriów montażowych tj. peszel, grunt, łuk prowadzący, puszka elektryczna. Wszystkie te elementy tworzą kompletny zestaw do montażu ogrzewania podłogowego elektrycznego Sander. Zestaw dodatkowo posiada termostat, który pozwala sterować ogrzewaniem za pomocą aplikacji telefonicznej poprzez łączność Wi-Fi. Podłogówka elektryczna jest prosta w montażu i obsłudze. Zapewnia komfort cieplny dla całej rodziny.

Mata Grzewcza Zestaw Manual

Zestaw manual to kompletny zestaw do ogrzewania podłogowego elektrycznego do sterowania ręcznego temperatury składa się z maty grzewczej elektrycznej, karty inspekcji, elastycznej rurki czujnika, instrukcji montażu oraz akcesorii montażowych tj. peszel, grunt, łuk prowadzący, puszka elektryczna. W zestawie znajduje się także termostat do sterowania ręcznego temperaturą w pomieszczeniach. Doskonale spisuje się zarówno na mniejszych, jak i większych powierzchniach użytkowych.

Jak dobieramy elektryczne ogrzewanie podłogowe?
Dostosowane do samodzielnego montażu
Równomierne rozprowadzanie ciepła
Intuicyjne sterowanie za pomocą termostatu

Jak wykonać ogrzewanie podłogowe elektryczne? To proste! Nasi specjaliści dobierają ogrzewanie elektryczne podłogowe na podstawie wskazanego metrażu oraz potrzeb wskazanych przez klienta. Proponujemy niezbędne komponenty, które ułatwiają samodzielną instalację elektrycznej podłogówki. W razie problemów technicznych, czy dodatkowych pytań nasza obsługa udziela pełnej informacji na temat działania mat elektrycznych, czy samego procesu montażu. Prześlij do nas wiadomość lub skontaktuj się telefonicznie, a przygotujemy dedykowaną, całkowicie darmową wycenę ogrzewania podłogowego elektrycznego i dobierzemy niezbędne komponenty montażowe. Po zaakceptowaniu wyceny, przygotujemy kompletną wysyłkę włącznie z pełną instrukcją obsługi i schematem montażu elektrycznej podłogówki. Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Ogrzewanie podłogowe elektryczne z fotowoltaiką

Fotowoltaika pozwala na wytworzenie ekologicznej energii elektrycznej przeznaczonej na potrzeby Twojego domu. Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej zaoszczędzisz pieniądze, zadbasz o środowisko, a przede wszystkim staniesz się niezależnym producentem energii.

Dzięki takiemu rozwiązaniu ogrzewanie elektryczne podłogowe w postaci mat elektrycznych pozwoli Ci cieszyć się EKONOMICZNYM i KOMFORTOWYM źródłem ciepła bez obawy o wysokie rachunki. Zastanawiasz się od czego zacząć? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! Krok po kroku opowiemy Ci o zaletach takiego rozwiązania i pomożemy uzyskać dotację na panele fotowoltaiczne.

ZOBACZ WIĘCEJ

Elektryczne ogrzewanie podłogowe Sander w skrócie

Elektryczna podłogówka

 • Kompletny zestaw do podłogowego ogrzewania elektrycznego zawiera oporowy przewód grzewczy w postaci maty elektrycznej, termostat podtynkowy (na życzenie klienta), czujnik temperatury podłogi zapobiegający przegrzewaniu powierzchni podłogi, łuki prowadzące ułatwiające poprowadzenie przewodu oraz peszle.
 • Niska wysokość zabudowy.
 • Solidny przewód grzejny z wieloletnią gwarancją sprawności.
 • Niski pobór energii dzięki niewysokiej mocy maty grzewczej 150 W/m2 sprzyja oszczędnościom. Akumulacyjność płyty systemowej zapewnia łagodne oddawanie ciepła oraz regularną i oszczędną pracę całego systemu.
  Konkurencja oferuje rozwiązania, gdzie wydajność wynosi aż 170 W/m2 pobierając o ponad 12% więcej energii elektrycznej z sieci. Podłoga nie akumulująca ciepła oddaje je bardzo gwałtownie powodując ciągłe włączanie i rozłącznie ogrzewania niekorzystnie wpływając na komfort oraz koszty eksploatacyjne.
 • Dzięki modułowej budowie system elektrycznej podłogówki Sander można dowolnie konfigurować na powierzchni podłogi.
 • Prosty i szybki montaż.
 • System dedykowany dla podłóg docelowo wykończonych płytkami ceramicznymi lub kamieniem.

  Produkty do podłogówki elektrycznej w sklepie internetowym

INSTALCO

DARMOWA WYCENA KOSZTÓW

Napisz do nas, a my bezpłatnie oszacujemy koszty ogrzewania podłogowego elektrycznego dla Twojego domu!

kontakt
kontakt
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności