Ogrzewanie podłogowe w starej kamienicy

posted: 17 marca, 2017

Stare kamienice urzekają klimatem i z reguły przyciągają swoją śródmiejską lokalizacją. Jednak wiele osób, które marzą o urokliwej starodawnej kamienicy, rezygnują ze swojej fantazji. Częstym powodem dla którego tak się dzieje jest myśl o ogrzewaniu takiego budynku.

Ogrzewanie w starej kamienicy dla większości wydaję się problematyczne. Przed oczyma ukazują nam się stare piecyki gazowe czy piece kaflowe. Dodając do tego wysoki strop, można zapomnieć o komforcie w środku zimy.

Rozwiązaniem tego problemu jest instalacja ogrzewania podłogowego. Sander System oferuje ogrzewanie podłogowe, które nadto nie obciąży wiekowego stropu i jest dopasowane do systemu legarowego, często spotykanego w starym budownictwie. Tanie ogrzewanie mieszkania w kamienicy? To możliwe!

Instalacja podłogówki w kamienicy to wbrew pozorom proste zadanie i przy odrobinie chęci, każdy fan majsterkowania poradzi sobie z nim sam.

Jak wygląda instalacja ogrzewania podłogowego, możesz zobaczyć w poniższym filmie:

Nie wiesz jakie ogrzewanie mieszkania w starej kamienicy jest najlepsze? Ten artykuł powinien rozwiać Twoje wątpliwości. Zwróć uwagę na koszty eksploatacji ogrzewania, które w przypadku najczęściej spotykanych piecyków gazowych są zatrważające. Ogrzewanie podłogowe to komfort, ekologia i oszczędności.

Stara kamienica w której zamontowano ogrzewanie podłogowe to również inwestycja, która w przypadku sprzedaży mieszkania jest bardzo opłacalna. Wówczas jego wartość znacznie wzrośnie.

Nie warto rezygnować ze swych marzeń o wiekowej kamienicy tylko ze względu na jej ogrzewanie. To problem, który można rozwiązać. Ogrzewanie podłogowe w budynkach tego typu jest osiągalne i stanowi perfekcyjne rozwiązanie.

Sprawdź wykonaną przez nas realizację ogrzewania podłogowego w starej kamienicy w Krakowie, przekonaj się, że to dobra inwestycja. 🙂


tags: instalacja ogrzewania podłogowego jak ogrzać wysokie mieszkanie w kamienicy jakie instalacje wymienić w mieszkaniu w starej kamienicy ogrzewanie mieszkania ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe w kamienicy ogrzewanie podłogowe w mieszkaniu w kamienicy ogrzewanie podłogowe w starej kamienicy ogrzewanie w starej kamienicy podłogówka
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
kontakt@sandersystem.pl
kontakt@sandersystem.pl
532794213
532 794 213