Podłogówka Koszalin

posted: 5 stycznia, 2017

Podłogówka Koszalin

Instalacja podłogówki w Koszalin

Poprawnie działające ogrzewanie podłogowe zależy od wielu rzeczy w tym od właściwego jego doboru oraz montażu. Jako producent ogrzewania podłogowego przywiązujemy dużą wagę do takich elementów jak:

 • dobór ogrzewania podłogowego do budynku,
 • projekt ogrzewania podłogowego dopasowany do budynku,
 • schemat podłączenia ogrzewania podłogowego,
 • montaż podłogówki.

Przeprowadzamy montaż i instalację ogrzewania podłogowego w technologii suchej, mokrej, elektrycznej u naszych klientów po wcześniejszym uzgodnieniu. Instalacja jest realizowana nie tylko w Kołobrzegu ale całym woj. zachodniopomorskim. Jest to możliwe dzięki współpracy naszej firmy z autoryzowanymi instalatorami ogrzewania w całej Polsce. Realizacje z montażu ogrzewania podłogowego jak i pomp ciepła zamieszczamy na naszej stronie.

 

Inteligentny dom z ogrzewaniem podłogowym

Pragniesz zaprojektować swój dom w sposób nowoczesny, by był ekonomiczny, ekologiczny, komfortowy i z możliwością niemalże dowolnej aranżacji wnętrza? Zainwestuj w ogrzewanie podłogowe! Podłogówka montowana w Koszalinie, okolicach i innych lokalizacjach Polski jest domeną firmy Sander.

Zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę. Dostarczamy darmową wycenę oraz projekt podłogówki. Płacisz jedynie za części instalacyjne, montaż lub decydujesz się na samodzielną instalację na podstawie dostarczonej przez nas instrukcji obsługi krok po kroku – wybór należy dla Ciebie. Jeśli nie jesteś pewien, który system instalacyjny podłogówki jest najlepszym rozwiązaniem do pomieszczeń w Twoim domy, skontaktuj się z nami – podpowiemy najlepsze rozwiązanie grzewcze.

Instalacje i systemy grzejne Sander

Nowoczesne instalacje i systemy grzewcze Sander wykorzystywane do ogrzewania domów i budynków wielomieszkaniowych to m.in.:

 • ogrzewanie ścienne,
 • elektryczne ogrzewanie podłogowe,
 • wodne ogrzewanie podłogowe – system mokry,
 • ogrzewanie podłogowe wodne – system suchy,
 • pompy ciepła,
 • chłodzenie sufitowe,
 • rekuperacja,
 • automatyka do sterowania ogrzewaniem budynku.

Wszystkie autorskie instalacje i systemy ogrzewania Sander są kompletne i współpracują z automatyką do sterowania ogrzewaniem budynku WUNDA SMART. Pozwala ona na zdalne regulowanie temperatury w każdym pomieszczeniu osobo z wykorzystaniem smartfona i na odległość. Jeżeli chcesz poznać koszty instalacji ogrzewania i ceny rozwiązań grzewczych Sander dopasowanych do swojego budynku wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA umieszczony na naszej stronie.

 

Podłogówka Szczecin

Podłogówka Stargard

Podłogówka Kołobrzeg

Podłogówka Świnoujście

Ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne

Wszystkie instalacje ogrzewania podłogowego Sander niezależnie od technologii wykonania podłogówka w systemie mokrym, suchym elektryczna nadają się do zastosowania w każdym budynku i współpracują w zasadzie z każdym źródłem ciepła. Jest to możliwe dzięki naszym autorskim rozwiązaniom, które są chronione patentem. Są one najczęściej wykorzystywane przez naszych klientów w domach jednorodzinnych, małych mieszkaniach i apartamentach. Coraz częściej wykorzystuje się je również do ogrzewania budynków użyteczności publicznej.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o instalacjach Sander zapraszamy do KONTAKTU.

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Domowe pompy ciepła Koszalin

Nasza oferta obejmuje pompy ciepła powietrze woda typu split i monoblok naszej marki Sander Energie jak również firmy Viessmann. Posiadają one moc 6, 12, 14, 16 kW i mogą być wykorzystywane w budynkach nowoczesnych z ogrzewaniem podłogowym jak również tych remontowanych z tradycyjnymi grzejnikami ściennymi. Udzielamy na nie do 5 lat gwarancji pod warunkiem wykonywania corocznych ich przeglądów przez serwisantów z uprawnieniami. Montaż pomp ciepła typu sp[lit odbywa się przez instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi.

Pompy ciepła to najbardziej ekonomiczne i ekologiczne źródło ciepła do ogrzewania i chłodzenia budynków. Dlatego są objęte dofinansowaniem z PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE. Można starać się o dotacje na pompy ciepła z WFOŚiGW od 30 do 60%.

Rekuperacja – wentylacja z odzyskiem ciepła

Rekuperatory serii AirPack firmy Thessla Green stanowią podstawę naszej oferty. Aby sprawnie działały dobieramy je do technologii i kubatury budynku oraz ilości mieszkańców. Wykonujemy instalację rekuperacji – wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w szczególności w domach jednorodzinnych. Co zyskujesz wybierając rekuperator AirPack firmy Thessla Green?

 • cichy rekuperator, który działa w sposób niezauważony. Jest to najcichszy rekuperator dostępny na rynku,
 • masz możliwość umieszczenia go w pomieszczeniu nieogrzewanym. Żaden rekuperator nie ma takiej zdolności jak AirPack,
 • sprawność działania rekuperatora nawet w zimna i mroźne dni,
 • odzysk energii cieplnej z wywiewanego powietrza,
 • oczyszczone powietrze bez kurzu, alergenów i bakterii,
 • powiadomienie o konieczności wymiany filtrów odpowiedzialnych za wysoką jakość dostarczanego powietrza do budynku.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem rekuperatora i wykonaniem instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zapraszamy do KONTAKTU. Napisz do nas lub zadzwoń.


tags: bezpłatna wycena ogrzewania podłogowego bezpłatna wycena podłogówki darmowa wycena ogrzewania podłogowego darmowa wycena podłogówki dom z ogrzewaniem podłogowym ekologiczna podłogówka ekologiczne ogrzewanie ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego ekonomiczne zarządzanie ogrzewaniem instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze najbardziej ekonomiczne ogrzewanie nowoczesne domy jednorodzinne nowoczesne rozwiązania grzewcze nowoczesne sposoby ogrzewania domu nowoczesne systemy ogrzewania nowoczesne techniki budowlane nowoczesne technologie grzewcze nowoczesny dom ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe Koszalin Ogrzewanie podłogowe w Koszalinie ogrzewanie podłogowe zachodniopomorskie podłogówka Podłogówka Koszalin podłogówka zachodniopomorskie rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Bociana 19, 31-231 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności