Podłogówka Rzeszów

posted: 9 grudnia, 2016

Podłogówka Rzeszów

Instalacja podłogówki w Rzeszowie

Instalacja ogrzewania podłogowego jest bardzo istotnym etapem. To od właściwego jej przeprowadzenia i nie popełnienia podstawowych błędów zależy sprawność jej działania i ekonomiczne działania, które będzie miało odzwierciedlenie w opłacanych rachunkach. Dlatego każdy klient zainteresowany naszymi rozwiązaniami grzewczymi otrzyma odpowiednie wsparcie:

 • pomoc w doborze ogrzewania podłogowego do budynku i źródła ciepła,
 • projekt ogrzewania podłogowego,
 • schemat jego podłączenia dla instalatora,
 • instalacja i montaż ogrzewania podłogowego.

Wykonujemy montaż ogrzewania podłogowego nie tylko w Rzeszowie ale całym woj. podkarpackim. Jest on przeprowadzany przez naszych akredytowanych instalatorów ogrzewania podłogowego. Jest to możliwe dzięki współpracy z firmami partnerskimi w całej Polsce.

Dom z ogrzewaniem podłogowym w Rzeszowie

 

Dlaczego warto zainwestować w podłogówkę jako alternatywę tradycyjnego ogrzewania kaloryferowego? Otóż podstawową zaleta tego rozwiązania grzewczego jest sam brak montażu grzejników – pomieszczenie jest bardziej ustawne oraz zyskuje na estetyce. Płyty grzewcze montowane są pod podłogą, więc nie są widoczne.

Kolejną kwestią jest sposób rozprowadzania ciepła w pomieszczeniu. Kaloryfery działają na wyższej temperaturze, a powietrze przez nie ogrzane trafia do górnych partii powietrza, podczas gdy te znajdujące się bliżej podłogi są zaniedbane. W sytuacji instalacji ogrzewania podłogowego temperatura w pomieszczeniu rozprowadzana jest bardziej równomiernie, zgodnie z naturalnymi predyspozycjami i upodobaniami organizmu ludzkiego.

Rozwiązania grzewcze Sander

Nowoczesne i energooszczędne rozwiązania grzewcze Sander to m.in:

 • ogrzewanie ścienne,
 • wodne ogrzewanie podłogowe system mokry,
 • wodne ogrzewanie podłogowe technologia sucha,
 • elektryczne ogrzewanie podłogowe,
 • pompy ciepła,
 • rekuperacja,
 • automatyka do zarządzania ogrzewaniem,
 • chłodzenie sufitowe.

Wszystkie systemy grzewcze współpracują z automatyką do sterowania temperaturą budynku WUNDA SMART. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nich więcej odwiedź nasz SALON FIRMOWY Z OGRZEWANIEM W RZESZOWIE. przy ul. Rejtana 67. Nasi pracownicy poinformują o wszystkich naszych systemach ogrzewaniach i rozwiązaniach, które dopasujesz do każdego budynku.

 

Podłogówka Przemyśl

Podłogówka Stalowa Wola

Podłogówka Mielec

Podłogówka Tarnobrzeg

 

Ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne

Wodne ogrzewanie podłogowe oraz elektryczna podłogówka to systemy grzewcze dostępne na rynku od wielu lat. Są one sprzedawane przez naszą firmę nie tylko w Polsce ale również w państwach EU i Anglii. Klienci stosują je najczęściej do ogrzewania domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do KONTAKTU. Możesz również wykorzystać FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA zamieszczony na stronie.

 

Podłogówka Kraków

Podłogówka Bielsko-Biała

Podłogówka Warszawa

Podłogówka Kielce

Montaż pomp ciepła Rzeszów

Nasza oferta obejmuje również pompy ciepła firmy Viessman oraz Sander Energie z 5 letnią gwarancją. Pompy ciepła o mocy 6, 12, 14, 16 kW doskonale nadają się nie tylko do ogrzewania nowoczesnych budynków z ogrzewaniem podłogowym ale również tych remontowanych z ogrzewaniem tradycyjnym grzejnikowym.

Wykonujemy montaż pomp powietrze-woda, solanka-woda, woda-woda ciepła w Rzeszowie jak i woj. podkarpackim. Pompy ciepła typu monoblok i slit są instalowane u klientów przez akredytowanych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Jeżeli chcesz poznać szacunkowy koszt pompy ciepła do domu 120m.kw/ 150m.kw/ 200 m.kw wykorzystaj formularz darmowej wyceny ogrzewania na naszej stronie.


tags: dom z ogrzewaniem podłogowym estetyczne ogrzewanie instalacja ogrzewania kaloryferowego instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze kaloryferowy system grzewczy klasyczne ogrzewanie kaloryferowe ogrzewanie ogrzewanie kaloryferowe ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe podkarpacie Ogrzewanie podłogowe Rzeszów Ogrzewanie podłogowe w Rzeszowie podłogówka podłogówka podkarpacie Podłogówka Rzeszów rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze tradycyjna instalacja grzejnikowa tradycyjna instalacja kaloryferowa tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe tradycyjne ogrzewanie kaloryferowe tradycyjne ogrzewanie konwekcyjne tradycyjny system grzewczy
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności