Podłogówka Rybnik

posted: 3 kwietnia, 2017

Podłogówka Rybnik

Instalacja podłogówki w Rybniku

Jedną z instalacji grzewczych często stosowanych w Polsce i za granicą jest podłogówka (czyli ogrzewanie podłogowe). Jest tak popularna głównie ze względu na jej ekonomiczność i komfort cieplny jaki zapewnia w domu względem ogrzewania domu. Ogrzewanie podłogowe dystrybuuje bowiem ciepło w sposób równomierny dlatego doskonale nadaje się do małego mieszkania, apartamentu jak i domu jednorodzinnego.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem i montażem ogrzewania Sander zapraszamy do KONTAKTU. Dobierzemy odpowiedni system grzewczy do technologii domu a także do źródła ciepła – pompy ciepła, gazowego pieca kondensacyjnego.

Instalacja podłogowa schemat

podłogówka rybnikPrzygotujemy schemat montażu podłogówki aby każdy instalator ogrzewania mógł wykonać instalację nie popełniając najmniejszych błędów. Od poprawnego montażu podłogówki zależy sprawność jej działania oraz wysokość rachunków za ogrzewanie w okresie jesienno zimowym.

Wykonujemy instalacje ogrzewania podłogowego nie tylko w Rybniku ale w całym woj. śląskim dzięki naszym instalatorom oraz firmom partnerskim z którymi współpracujemy. Termin montażu ogrzewania w tym pompy ciepła jest ustalany indywidualnie i dopasowywany do całej inwestycji. Realizacje z montażu ogrzewania podłogowego u klientów zamieszczamy na naszej stronie internetowej.

 

Dom z ogrzewaniem podłogowym bez grzejników

Nowoczesny dom z ogrzewaniem podłogowym bez grzejników to w dzisiejszych czasach standard. Nie tylko poprawisz jego funkcjonalność, ograniczysz koszty ogrzewania ale również zyskasz przyjazne i zdrowe ogrzewanie dla osób cierpiących na alergię. Kompletne ogrzewanie, które współpracuje z systemem WUNDA SMART pozwoli na zarządzanie domem i wieloma funkcjami w domu z wykorzystaniem smartfona. System ten jest również standardem w każdym inteligentnym domu.

Nowoczesne rozwiązania grzewcze do domu

ogrzewanie-podlogowe-rybnikWszystkie rozwiązania grzewcze Sander znajdują się w ofercie handlowej doskonale nadają się do ogrzewania domu i każdego mieszkania o metrażu 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 m.kw oraz większych ponad 100 m.kw. W zupełności potrafią zastąpić tradycyjne ogrzewanie z grzejnikami pod warunkiem poprawnie rozwiązanego montażu ogrzewania. Jest to m.in.:

  • elektryczna podłogówka,
  • pompy ciepła,
  • ogrzewanie ścienne,
  • wodna podłogówka w technologii mokrej z wylewką,
  • wodne ogrzewanie podłogowe w technologii suchej bez wylewki,
  • oraz
  • chłodzenie sufitowe.

W sprawie wyceny i kosztów jednego w wymienionych rozwiązań grzewczych do Twojego domu lub mieszkania wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA zamieszczony na naszej stronie. Dzięki temu porównasz koszty instalacji grzewczej i wybierzesz najlepiej dopasowane ogrzewanie do swoich oczekiwań.

 

Podłogówka Katowice

Podłogówka Chorzów

Podłogówka Częstochowa

Podłogówka Jastrzębie-Zdrój

 

ogrzewanie podłogowe do mieszkania

Ogrzewanie podłogowe coraz częściej jest wybierane nie tylko do domów ale również do małych mieszkań niezależnie od technologii wodnej i elektrycznej. Dzięki temu zyskuje ono jeszcze lepszą funkcjonalność i ustawność pomieszczeń, której nie ograniczają kaloryfery na ścianie. Sprzedaż i montaż elektrycznej podłogówki znacznie się poprawiła z uwagi na powszechność fotowoltaiki, która rekompensuje koszty jej eksploatacji.

Ogrzewanie podłogowe elektryczne tak jak i wodna podłogówka może współpracować z bezprzewodowym zestawem do sterowania ogrzewaniem podłogowym. Dzięki temu uzyskasz wpływ na sterowanie temperaturą w mieszkaniu ale i w każdym pokoju. Aplikacja i smartfon pozwolą na ustawianie temperatury z dowolnej odległości.

 

Podłogówka Kraków

Podłogówka Bielsko-Biała

Podłogówka Warszawa

Podłogówka Kielce


tags: dom z ogrzewaniem podłogowym ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe Rybnik Ogrzewanie podłogowe w Rybniku podłogówka Podłogówka Rybnik rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności