Podłogówka Chorzów

posted: 9 grudnia, 2016

Podłogówka Chorzów

Instalacja podłogówki w Chorzowie

Instalacja ogrzewania podłogowego powinna być poprawnie przeprowadzona aby uniknąć niepotrzebnych błędów, które mogą skutkować brakiem sprawności jej działania i wpływać na zawyżanie rachunków ogrzewania. Jako producent ogrzewania podłogowego zwracamy na to uwagę w sposób szczególny każdemu naszemu klientowi od pierwszego już kontaktu. Każdy kto jest zainteresowany naszymi instalacjami grzewczymi może liczyć również na:

 • darmowa wycena instalacji ogrzewania podłogowego,
 • pomoc w doborze instalacji grzewczej do budynku i źródła ciepła,
 • projekt ogrzewania podłogowego w cenie instalacji,
 • schemat podłączenia instalacji,
 • montaż ogrzewania podłogowego u klienta.

Jeżeli nie wiesz jak podłączyć ogrzewanie podłogowe do pieca, jak przeprowadzić montaż podłogówki u siebie w domu nasi instalatorzy ogrzewania pomogą to wykonać. Przeprowadzamy instalację podłogówki w Chorzowie jak i całym woj. śląskim. Jest to możliwe dzięki współpracy z firmami partnerskimi w całej Polsce. Realizacje z montażu ogrzewania podłogowego u naszych klientów zamieszczamy na naszej stronie.

Dom z ogrzewaniem podłogowym w Chorzowie

Rozwiązania grzewcze takie jak podłogówka muszą być dobrze zaprojektowane. Dlatego też na samym początku planowania inwestycji warto jest zgłosić się do profesjonalisty, który wykona darmowy projekt, wycenę systemu instalacyjnego. Będziemy wtedy pewni, że samo wykonanie i eksploatacja przebiegną bez szwanku. Sam montaż może już zostać przeprowadzony przez osobę prywatną, inwestora.

Wybrane rozwiązania grzewcze z zakresu ogrzewania podłogowego są szczególnie łatwe i szybkie w montażu, a dodatkowo polecane do instalacji w starszych budynkach oraz na piętrach – bez obciążenia stropu. Zgłoś się do nas i zapytaj o szczegóły współpracy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i instalatorów.

Rozwiązania i systemy grzewcze Sander

Nowoczesne rozwiązania i systemy grzewcze Sander do domów jednorodzinnych i budynków użyteczności publicznej to m.in.:

 • elektryczne ogrzewanie podłogowe,
 • ogrzewanie podłogowe technologia sucha,
 • ogrzewanie podłogowe technologia mokra,
 • ogrzewanie ścienne,
 • pompy ciepła,
 • rekuperacja,
 • automatyka do sterowania ogrzewaniem.

Wszystkie instalacje grzejne są kompletnymi i autorskimi rozwiązaniami naszej firmy chronionymi patentem. Współpracują one z systemem WUNDA SMART do zarządzania temperaturą domu. Gwarantuje ona nie tylko wygodę korzystania z ogrzewania ale również zapewnia tanie ogrzewanie. Pozwala na oszczędzanie około 30% kosztów ogrzewania w stosunku do tradycyjnych rozwiązań. Jeżeli chcesz poznać koszty instalacji ogrzewania dopasowanych do własnego budynku wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie.

 

Podłogówka Bytom

Podłogówka Bielsko-Biała

Podłogówka Częstochowa

Podłogówka Dąbrowa Górnicza

Ogrzewanie podłogowe instalacja

Większość naszych klientów zadaje sobie pytanie:  – jakie ogrzewanie do domu 100m.kw/ 120 m.kw, domu piętrowego, parterowego, apartamentu, domu z pompą ciepła, z piecem gazowym, lub do domu z istniejącą instalacją grzewczą.

Nasze autorskie rozwiązania instalacji ogrzewania w tym ogrzewanie podłogowego wodnego w technologii suchej i mokrej pozwalają dopasować je do każdej technologii budynku i jego specyfiki. Aby odpowiedzieć szczegółowo wymagamy projektu budynku i podstawowych informacji przekazanych przez naszych klientów. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do KONTAKTU.

 

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Warszawa

Podłogówka Wrocław

Pompy ciepła Chorzów

Nasza oferta obejmuje również pompy ciepła Sander Energie i firmy Viessmann. Zapewniają one ogrzewanie i chłodzenie domu  jednorodzinnego, budynków użyteczności publicznej i przemysłowych. Pompy ciepła typu split i monoblok o mocy 6, 12, 14, 16 kW są wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie z ogrzewaniem podłogowym jak i budynkach starszych wykorzystujących tradycyjne grzejniki na ścianie.

Montaż pomp ciepła typu split powietrze-woda jest przeprowadzany przez akredytowanych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Instalacje są realizowane w Chorzowie jak i całym woj. śląskim. Na pompy ciepła udzielamy do 5 lat gwarancji.


tags: bezpłatna wycena ogrzewania podłogowego bezpłatna wycena podłogówki darmowa kalkulacja kosztów ogrzewania podłogowego darmowa kalkulacja kosztów podłogówki darmowa wycena ogrzewania podłogowego darmowa wycena podłogówki dom z ogrzewaniem podłogowym instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe Chorzów ogrzewanie podłogowe do samodzielnego montażu ogrzewanie podłogowe śląskie Ogrzewanie podłogowe w Chorzowie podłogówka Podłogówka Chorzów podłogówka do samodzielnego montażu podłogówka śląskie rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze samodzielne układanie ogrzewania podłogowego samodzielne układanie podłogówki
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności