Niewidoczne ogrzewanie

posted: 10 maja, 2017

Człowiek jest estetą, dlatego uwielbia otaczać się pięknymi przedmiotami, designerskimi i oryginalnymi gadżetami oraz lubi przebywać w ładnych miejscach. Przekłada się to również na wnętrza domów i mieszkań. Ale czy coś takiego jak ogrzewanie może być estetyczne i designerskie? Zdecydowanie tak, wystarczy zainwestować w ogrzewanie podłogowe.

Jeśli jesteś w trakcie projektowania domu, remontu lub wykończenia, z pewnością zastanawiasz się nad wyborem ogrzewania. Wyobraź sobie piękny, nowy dom z nowoczesnymi rozwiązaniami, w którym wnętrze zaburzają brzydkie kaloryfery.

„Kaloryfer ma grzać, a nie wyglądać!” ta zasada z lat 70 na szczęście przestała być aktualna i zwracamy uwagę na estetykę również w przypadku wyboru ogrzewania. Tradycyjne grzejniki zajmują sporo miejsca przy ścianach i często zaburzają ogólną koncepcję wystroju wnętrza. Ponadto zamaskowanie grzejnika wiąże się z ograniczeniem jego mocy grzewczej.

Niewidoczne Ogrzewanie Podłogowe

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, producenci kaloryferów prześcigają się w wyszukiwaniu nowych, designerskich form. Na rynku znajdziemy tak zwane grzejniki dekoracyjne. Pytanie po co w nie inwestować, skoro ogrzewanie może być całkowicie niewidoczne? Podłogówka jest najlepszym rozwiązaniem dla estetów, którzy cenią sobie komfort użytkowania, energooszczędność i zwracają dużą uwagę na piękno swojego domu.

Niewidoczne ogrzewanie domu

A czy może być ono designerskie? Otóż jest ono tak designerskie jak podłoga pod którą się znajduje. Wiele osób rezygnuje z podłogówki ze względu na wybór podłogi docelowej. Producenci podłóg zadbali o potrzeby klientów posiadających ogrzewanie podłogowe i tworzą coraz bardziej wyszukane rozwiązania, które idealnie nadają się na warstwę wierzchnią nad rurociągami. Każdy znajdzie podłogę idealną pod względem estetycznym, a jednocześnie nie wpływającą na działanie podłogówki.

Warto pomyśleć o podłogówce już na etapie projektu domu. Jednak Sander System ma w swej ofercie systemy ogrzewania podłogowego, które bez problemu można zainstalować także w przypadku remontu domu, mieszkania, a nawet starej kamienicy, w której znajduje się strop legarowy.

Brak kaloryferów to więcej miejsca na aranżację przestrzeni. Ponadto w zakamarkach grzejników zbierają się duże ilości kurzu, w przypadku podłogówki ten problem nie istnieje. Zatem kolejną zaletą jest higiena i czystość takiego rozwiązania grzewczego. Ogrzewanie podłogowe jest odpowiedzią na postęp w dziedzinie ogrzewania domu i staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem we współczesnym budownictwie. Nasz ekspert w zabawny sposób opowiada, jak zmieniły się oczekiwania klienta w stosunku do ogrzewania. Wybierz nowoczesne ogrzewanie swojego domu i popraw funkcjonalność pomieszczeń i komfort cieplny domu. Nie wiesz jakie ogrzewanie podłogowe wybrać? nie wiesz jak obniżyć koszty ogrzewania domu oraz jak poprawić funkcjonalność pomieszczeń? Nasi pracownicy podpowiedzą jaki system grzewczy powinieneś wybrać!

Designerskie Ogrzewanie Domu

 

Ogrzewanie podłogowe oprócz kanapy i ciepłych kapci, stało się kolejnym symbolem domowego komfortu. To niewidoczne udogodnienie, którym możesz cieszyć się ze swoimi bliskimi. Sander System zadba o to aby Twoje ogrzewanie było wygodne, energooszczędne i piękne. Pomożemy Wam przy zakupie ogrzewania podłogowego sporządzić odpowiedni jego projekt i schemat podłączenia dla każdego instalatora. Sporządzimy wycenę dopasowaną do twojego budżetu, źródła zasilania w ciepło oraz umówimy termin instalacji, montażu, wykonania podłogówki w twoim domu. W tym celu wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY umieszczony na naszej stronie internetowej.

 

Niewidoczne Ogrzewanie

Producent Systemów Grzewczych – Ogrzewanie Podłogowe, Ścienne, Elektryczna Podłogówka

ogrzewanie podłogowe tradycyjne ogrzewanie podłogowe suche ogrzewanie podłogowe elektryczne ogrzewanie ścienne chłodzenie sufitowe

Poznaj naszą pełną ofertę! Dowiedz się więcej o naszym ogrzewaniu podłogowym z kanału Youtube Antykaloryfer.

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz


tags: designerskie ogrzewanie instalacje grzewcze niewidoczne ogrzewanie nowoczesne rozwiązania grzewcze ogrzewanie domu ogrzewanie podłogowe podłogówka systemy grzejne
może Cię równieź zainteresować:
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności