Podłogówka do samodzielnego montażu

posted: 28 maja, 2019

Podłogówka do samodzielnego montażu

Ogrzewanie podłogowe to jedno z popularniejszych sposobów na ogrzewanie domu, jednakże przeciwnicy takiego rozwiązania grzewczego podnoszą jego relatywnie wysoką cenę, zakupu i montażu, szczególnie w stosunku do ogrzewania tradycyjnego, opartego o system grzejników ściennych. Można temu jednak zaradzić rozpoczynając samodzielny montaż podłogówki.

Samodzielny montaż ogrzewania podłogowego

Samodzielny montaż ogrzewania podłogowego pozwala na znaczne obniżenie kosztów inwestycyjnych związanych z systemem grzewczym w budynku. Firmy budowlane i wykończeniowe bardzo często, swoje usługi wyceniają bardzo wysoko, wręcz nieadekwatnie do ponoszonych kosztów i nakładów pracy, a co więcej większość proponowanych terminów jest bardzo odległa.

Prawidłowa instalacja podłogówki

podłogówka do samodzielnego montażuCzy jest to jednak możliwe? Jak zainstalować podłogówkę, aby spełniała wszystkie swoje funkcje i nie była awaryjna? Podłogówka do samodzielnego montażu może nie różnić się zupełnie od tej wykonanej przez ekipę fachowców, a wręcz przeciwnie zyskuje walor samodzielnego dopieszczenia detali. Poza tym samemu tworząc instalacje wiemy na czym stoimy, na jakich zasadach wszystko działa i wiemy co tak naprawdę mamy pod podłogą.

Podłogówka do samodzielnego montażu wbrew pozorom nie jest ani skomplikowana, ani nie wymaga specjalnych umiejętności i doświadczenia. Co więcej, bez problemów można posiłkować się całym mnóstwem filmików instruktażowych, dostępnych w Internecie, które w szczegółowy i przystępny sposób, krok po kroku prezentują cały proces montażu. Nie jest to jednak wszystko, z takich poradników dowiemy się także jak dobierać materiały, jaki sposób łączenia i układania rurek będzie najlepszy pod nasze, konkretne pomieszczenia, a także jak scalić instalację w jeden, funkcjonujący system. Mając elementarną wiedzę z zakresu plac budowlanych, można bez problemu pokusić się o samodzielne zamontowanie ogrzewania podłogowego. Oszczędność finansowa z całą pewnością zrekompensuje czas poświęcony na studiowanie internetowych czeluści. Zapraszamy na nasz kanał w serwisie YouTube, na którym znajdą państwo praktyczne porady dotyczące ogrzewania podłogowego! Zawsze możecie skorzystać z FORMULARZA DARMOWEJ WYCENY zamieszczonego na naszej stronie. Nasi eksperci dobiorą najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu na podstawie przekazanych informacji.

Podłogówka do Samodzielnego Montażu

Sprawdź Systemy Grzewcze Sander System w tym: Ogrzewanie Ścienne, Ogrzewanie Podłogowe Wodne i Elektryczne

ogrzewanie podłogowe tradycyjne ogrzewanie podłogowe suche ogrzewanie podłogowe elektryczne ogrzewanie ścienne chłodzenie sufitowe

tags: ogrzewanie podłogowe
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności