Podłogówka Tomaszów Mazowiecki

posted: 29 grudnia, 2016

Ogrzewanie Podłogowe Tomaszów Mazowiecki

Instalacja podłogówki w Tomaszowie Mazowieckim

Prawidłowy montaż i ułożenie ogrzewania podłogowego to gwarancja sprawnego działania instalacji grzewczej. Jako producent ogrzewania podłogowego zwracamy na to uwagę wszystkim klientom. Każda osoba zainteresowana naszymi systemami grzewczymi może liczyć m.in. na:

 • dobór ogrzewania podłogowego do budynku,
 • dobry projekt ogrzewania podłogowego dopasowany do źródła ciepła,
 • schemat podłączenia podłogówki,
 • instalację ogrzewania podłogowego.

Wykonujemy również montaż ogrzewania podłogowego wodnego i elektrycznego u klientów w Tomaszowie mazowieckim jak i całym województwie łódzkim. Jest to możliwe dzięki współpracy naszej firmy z akredytowanymi instalatorami ogrzewania w całym kraju. Realizacje z montażu ogrzewania zamieszczamy na naszej stronie.

Innowacyjny dom z energooszczędnym ogrzewaniem podłogowym

Metoda tradycyjna podłogówki czy też metoda sucha – nie wiesz, który wariant ogrzewania podłogowego wybrać lub nie rozpoznajesz podstawowych różnić konstrukcyjnych między nimi? Po to właśnie do dyspozycji są specjaliści zatrudnieni w naszym biurze. Oprócz doradzenia, który system ogrzewania płaszczyznowego będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie, możesz liczyć również na darmową wycenę i projekt.

Mitem jest, że ogrzewanie podłogowe można instalować jedynie w nowych budynkach. Oczywiście o wiele łatwiej dla projektanta jest, kiedy jego prace rozpoczynają się jeszcze na etapie budowy domu. Nie oznacza to jednak, że podłogówka nie może zostać zainstalowana w starym budynku. Wystarczy odpowiednio dobrać system grzewczy, by wszystko działało bez najmniejszych przeszkód. Zapewnij sobie komfort w domu – zamów podłogówkę Sander w Tomaszowie Mazowieckim lub innej miejscowości w kraju. Co zyskujesz:

 • ciepłą podłogę w domu,
 • dom bez grzejników z jeszcze lepszą funkcjonalnością pomieszczeń,
 • nowoczesne ogrzewanie w cenie tradycyjnej instalacji z grzejnikami ściennymi,
 • tanie ogrzewanie w okresie jesienno zimowym o około 30% w stosunku do tradycyjnego systemu,
 • zdrowe ogrzewanie przyjazne alergikom,
 • możliwość zdalnego sterowania ogrzewaniem z wykorzystaniem smartfona.

Masz pytania ? Zapraszamy do KONTAKTU!

Instalacje grzewcze i systemy ogrzewania Sander

Nowoczesne instalacje grzewcze i systemy ogrzewania Sander stosowane do budynków mieszkalnych i użytkowych to m.in.:

 • ogrzewanie ścienne,
 • elektryczne ogrzewanie podłogowe,
 • wodne ogrzewanie podłogowe system suchy,
 • ogrzewanie podłogowe system mokry – tradycyjny,
 • chłodzenie sufitowe,
 • pompy ciepła,
 • rekuperacja,
 • automatyka do sterowania ogrzewaniem.

Instalacje ogrzewania podłogowego Sander są kompletnymi systemami grzejnymi i współpracują z automatyką do sterowania ogrzewaniem WUNDA SMART. Pozwala ona na zdalne zarządzanie ogrzewaniem budynku jak i każdego pomieszczenia osobno z wykorzystaniem smartfona. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej i poznać koszty i ceny ogrzewania podłogowego Sander dopasowanego do Swojego domu wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie.

 

Podłogówka Piotrków Trybunalski

Podłogówka Pabianice

Podłogówka Łódź

Podłogówka Bełchatów

 

Ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne

Ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne to systemy ogrzewania, które występują nie tylko na naszym polskim rynku ale są sprzedawane również w innych państwach europejskich jak: Francja, Niemcy, Austria, Hiszpania, Anglia, Irlandia, Norwegia, Holandia i Belgia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ogrzewania podłogowego Sander zapraszamy do KONTAKTU.

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Częstochowa

Podłogówka Wrocław

Pompy ciepła Tomaszów Mazowiecki

Pompy ciepła typu split i monoblok naszej marki Sander Energie oraz firmy Viessmann są wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia budynków. Oferta obejmuje pompy ciepła powietrze woda, woda woda, woda solanka o mocy 6, 12, 14, 16 kW.

Są one wykorzystywane nie tylko w nowoczesnych domach i budynkach z ogrzewaniem podłogowym ale również budynkach remontowanych, poddawanych termomodernizacji w których stosowane są grzejniki ścienne. Na pompy ciepła udzielana jest gwarancja 5 letnia pod warunkiem wykonywania przeglądów corocznych przez uprawnionych serwisantów. Jest to najbardziej ekonomiczne i ekologiczne źródło ciepła do każdego budynku dlatego w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE można starać się o dotacje na pompy ciepła z WFOŚiGW.

Rekuperacja do domu jednorodzinnego

Nasza oferta obejmuje rekuperatory firmy Thessla Green. Są to najcichsze rekuperatory z dostępnych na rynku i jedyny jaki można zamontować w nieogrzewanym pomieszczeniu. Dobieramy je do kubatury budynku oraz ilości osób w nich przebywających / mieszkańców. Co uzyskasz stosując rekuperatory serii AirPack firmy Thessla Green?

 • świeże powietrze oczyszczone z kurzu i alergenów,
 • wentylację z odzyskiem ciepła bez żadnych strat energii nawet zimą,
 • cichy rekuperator, który nie będzie doskwierał swoim działaniem mieszkańcom.

Masz pytania dotyczące rekuperacji? Napisz do nas lub zadzwoń! Dobierzemy rekuperator do Twojego budynku i przygotujemy ofertę na wykonanie instalacji rekuperacji.


tags: bezpłatna wycena ogrzewania podłogowego bezpłatna wycena podłogówki darmowa wycena ogrzewania podłogowego darmowa wycena podłogówki instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze mokry system podłogówki ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe łódzkie Ogrzewanie podłogowe Tomaszów Mazowiecki ogrzewanie podłogowe w suchej zabudowie Ogrzewanie podłogowe w Tomaszowie Mazowieckim ogrzewanie podłogowe wodne w mokrej zabudowie ogrzewanie podłogowe wodne w suchej zabudowie ogrzewanie podłogowe wykonane w technologii mokrej zabudowy podłogówka podłogówka łódzkie Podłogówka Tomaszów Mazowiecki podłogówka w suchej zabudowie podłogówka w systemie mokrym podłogówka w systemie suchym podłogówka w technologii suchej rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze sucha zabudowa ogrzewania podłogowego sucha zabudowa podłogówki suchy system ogrzewania podłogowego suchy system podłogówki
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności