Podłogówka Piotrków Trybunalski

posted: 29 grudnia, 2016

Podłogówka Piotrków Trybunalski

Instalacja podłogówki w Piotrkowie Trybunalskim

Jako producent ogrzewania podłogowego przywiązujemy bardzo duże znaczenie do poprawnego jego montażu. Od prawidłowości jego wykonania zależy bowiem sprawność działania całej instalacji grzewczej. Dlatego wszyscy klienci zainteresowani systemami grzewczymi Sander otrzymują od nas m.in:

  • dobór ogrzewania podłogowego do źródła ciepła i budynku,
  • projekt ogrzewania podłogowego,
  • schemat podłączenia podłogówki,
  • instalacja i montaż ogrzewania podłogowego po uzgodnieniu.

Poza produkcją i sprzedażą ogrzewania podłogowego zajmujemy się również jego montażem u naszych klientów. Instalacja ogrzewania podłogowego jest przeprowadzana nie tylko w Piotrkowie Trybunalskim ale całym woj. łódzkim. Jest to możliwe dzięki współpracy naszej firmy z akredytowanymi instalatorami ogrzewania w całej Polsce. Realizacje z montażu ogrzewania podłogowego jak i pomp ciepła u klientów zamieszczamy na naszej stronie internetowej.

Dom z nowoczesnym ogrzewaniem

Większość producentów instalacji ogrzewania na polskim rynku oferuje inwestorom jedynie ogrzewanie podłogowe wodne w mokrej zabudowie. Firma Sander wyróżnia się tym, że produkuje oraz przeprowadza instalacje podłogówki w suchej zabudowie. Są one nie tylko lżejsze i niższe, ale również łatwiejsze w montażu i dopasowaniu do różnych technologii budynku.

Do przeprowadzenia szybkiej instalacji podłogówki wystarczy dostarczenie projektu i schematu podłogówki przez producenta z instrukcją montażu krok po kroku. Podłogówkę Sander można układać w niewysokich pomieszczeniach (niska zabudowa), a także na piętrach, bez zbytniego obciążania stropu.

Systemy grzewcze i instalacje ogrzewania Sander

Nowoczesne i energooszczędne instalacje ogrzewania Sander stosowane do domów jednorodzinnych i budynków użytkowych to m.in.:

Wszystkie systemy i rozwiązania grzewcze Sander są kompletne i współpracują z automatyką do sterowania ogrzewaniem podłogowym budynku Wunda Smart. Dzięki niej w prosty sposób możesz zarządzać zdalnie ogrzewaniem budynku jak i każdego pomieszczenia osobno. Chcesz poznać koszty i ceny naszych instalacji ogrzewania dopasowanych do Swojego domu? Wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie.

 

Podłogówka Łódź

Podłogówka Pabianice

Podłogówka Tomaszów Mazowiecki

Podłogówka Bełchatów

 

Energooszczędne ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe wodne w technologii suchej i mokrej jak również elektryczna podłogówka są dostępne nie tylko w Polsce ale również innych państwach europejskich. Sprzedajemy je również do takich państw jak: Francja, Niemcy, Włochy, Anglia, Irlandia, Norwegia, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Holandia i Belgia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych instalacjach zapraszamy do KONTAKTU.

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Częstochowa

Podłogówka Wrocław

Pompy ciepła Piotrków Trybunalski

Nasza oferta obejmuje również pompy ciepła typu split i monoblok naszej marki Sander Energie i firmy Viessmann wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia budynków. Pompy ciepła o mocy 6, 12, 14, 16 kW są wykorzystywane do zasilania ciepłem nowoczesnych budynków z ogrzewaniem podłogowym jak i tych remontowanych, termomodernizowanych w których wykorzystuje się tradycyjne grzejniki ścienne.

Pompy ciepła powietrze woda, woda woda, solanka woda są instalowane przez akredytowanych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Na pompy ciepła udzielamy do 5 lat gwarancji pod warunkiem wykonywania przeglądów przez uprawnionych serwisantów.

Rekuperatory AirPack Thessla Green

Posiadamy w Swojej ofercie najcichsze rekuperatory do użytku domowego serii AirPack firmy Thessla Green. Są one dobierane do konkretnego budynku a dokładnie do jego kubatury oraz do ilości osób przebywających w budynku. Rekuperacja czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła daje wiele korzyści. Zapewnia m.in.:

  • sprawną wymianę powietrza zużytego w budynku,
  • zapewnia nawiewane – świeże powietrze oczyszczone z kurzu, smogu i alergenów,
  • umożliwia wentylację bez żadnych strat energii. Rekuperator wykorzystuje ponownie energię z wywiewanego powietrza. Dzięki temu jest niższe zapotrzebowanie na ciepło.

Jeżeli masz pytania dotyczące rekuperacji zapraszamy do KONTAKTU.


tags: dom z ogrzewaniem podłogowym ekologiczna podłogówka ekologiczne ogrzewanie instalacja grzewcza instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze lekka podłogówka mokry system podłogówki niska podłogówka ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe do samodzielnego montażu ogrzewanie podłogowe krok po kroku ogrzewanie podłogowe łódzkie Ogrzewanie podłogowe Piotrków Trybunalski ogrzewanie podłogowe w mieszkaniu w kamienicy Ogrzewanie podłogowe w Piotrkowie Trybunalskim ogrzewanie podłogowe w suchej zabudowie ogrzewanie podłogowe wodne w mokrej zabudowie ogrzewanie podłogowe wodne w suchej zabudowie ogrzewanie podłogowe wykonane w technologii mokrej zabudowy podłogówka podłogówka do samodzielnego montażu podłogówka łódzkie Podłogówka Piotrków Trybunalski podłogówka w suchej zabudowie podłogówka w systemie mokrym podłogówka w systemie suchym podłogówka w technologii suchej producent kompletnego systemu grzewczego producent ogrzewania producent ogrzewania płaszczyznowego producent ogrzewania podłogowego producent podłogówki rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze samodzielne układanie ogrzewania podłogowego samodzielne układanie podłogówki sucha zabudowa ogrzewania podłogowego sucha zabudowa podłogówki suchy system ogrzewania podłogowego suchy system podłogówki wodne ogrzewanie płaszczyznowe
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności