Podłogówka Jelenia Góra

posted: 29 grudnia, 2016

Podłogówka Jelenia Góra

Instalacja podłogówki w Jeleniej Górze

Każdy klient, który jest zainteresowany systemami ogrzewania i instalacjami grzewczymi Sander otrzyma m.in:

  • dobór ogrzewania podłogowego do źródła ciepła i budynku,
  • projekt ogrzewania podłogowego,
  • schemat podłączenia podłogówki,
  • montaż i instalacja ogrzewania podłogowego.

Aby ogrzewanie podłogowe działało prawidłowo i sprawnie musi być przeprowadzony jego prawidłowy montaż i instalacja przez uprawnionego instalatora. Nasi uprawnieni instalatorzy ogrzewania po wcześniejszym zleceniu od klienta przeprowadzają montaż podłogówki w Jeleniej Górze jak i całym woj. dolnośląskim. Jest to możliwe dzięki współpracy naszej firmy z akredytowanymi instalatorami ogrzewania w całej Polsce. Realizacje z montażu ogrzewania jak i pomp ciepła są zamieszczane na stronie internetowej.

Dom z ogrzewaniem podłogowym w Jeleniej Górze

Centralne ogrzewanie w formie niskotemperaturowej – oto, co może zapewnić podłogówka zainstalowana w domu lub mieszkaniu prywatnego inwestora lub firmy. Dzięki niższym wymaganiom temperaturowym ogrzewanie podłogowe jest w stanie zaoszczędzić w skali roku nawet kilkanaście procent kosztów w porównaniu do tradycyjnych kaloryferów konwektorowych. Poza tym człowiek odczuwa taki sam, a nawet lepszy komfort cieplny w pomieszczeniu.

Oprócz tych niezaprzeczalnych zalet podłogówki, wspomnieć też należy inne możliwości, jakie daje ona inwestorom. Szczególnie w nowych budynkach ważna jest estetyka. Ogrzewanie podłogowe jest niewidoczne, a co za tym idzie – daje lepsze możliwości aranżacyjne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą systemów grzewczych w suchej i mokrej zabudowie. Postaw na nowoczesny i energooszczędny dom bez grzejników. Wybierz sprawdzone instalacje ogrzewania podłogowego Sander!

Systemy i instalacje ogrzewania Sander

Energooszczędne systemy i instalacje ogrzewania Sander do domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej i przemysłowych to m.in.:

Wszystkie instalacje ogrzewania Sander są kompletne i współpracują z automatyką do sterowania ogrzewaniem na odległość WUNDA SMART. Umożliwia ona bardzo łatwe sterowanie ogrzewaniem budynku jak i każdego pomieszczenia osobno z wykorzystaniem smartfona, tabletu. Jeżeli chcesz poznać cenę ogrzewania podłogowego Sander dopasowanego do Twojego domu oraz koszt automatyki sterującej ogrzewaniem wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie.

 

Podłogówka Wałbrzych

Podłogówka Legnica

Podłogówka Wrocław

Podłogówka Lubin

 

Energooszczędne ogrzewanie podłogowe

Systemy ogrzewania podłogowego wodnego w technologii suchej, w technologii mokrej jak i elektrycznej podłogówki są dostępne w sprzedaży nie tylko w Polsce ale również innych państwach europejskich jak: Francja, Niemcy, Portugalia, Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Litwa, Estonia, Norwegia, Finlandia, Anglia, Belgia i Holandia. Są one najczęściej wykorzystywane do ogrzewania domów jednorodzinnych i budynków użyteczności publicznej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o instalacjach ogrzewania Sander zapraszamy do KONTAKTU.

 

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Częstochowa

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Jelenia Góra

Nasza oferta obejmuje również pompy ciepła do ogrzewania i chłodzenia budynków. Są to domowe jak i przemysłowe pompy ciepła typu split i monoblok naszej własnej marki Sander Energie oraz firmy Viessmann. Mogą być one wykorzystywane do ogrzewania nowoczesnych budynków z ogrzewaniem podłogowym jak i tych po remoncie i termomodernizacji, które wykorzystują tradycyjne grzejniki ścienne.

Są to pompy ciepła o mocy 6, 12, 14, 16 kW powietrze woda, solanka woda, woda woda. Wykonujemy również ich montaż w Jeleniej Górze jak i całym woj. dolnośląskim przez instalatorów akredytowanych z uprawnieniami f-gazowymi. Na pompy ciepła udzielamy do 5 lat gwarancji pod warunkiem wykonywania przeglądów przez serwisantów pomp ciepła.

 

Pompy ciepła z dofinansowaniem

Pompy ciepła jako ekologiczne i ekonomiczne źródło ciepła są jednym z najtańszych sposobów na ogrzewanie i chłodzenie domu. W ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE można na nie uzyskać dotacje na pompy ciepła i dofinansowanie do ich zakupu od 30 do 60% z WFOŚiGW.


tags: dom z ogrzewaniem podłogowym estetyczne ogrzewanie instalacja niskotemperaturowego ogrzewania podłogowego instalacja ogrzewania konwekcyjnego instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze klasyczne ogrzewanie konwekcyjne mokry system podłogówki niskotemperaturowa podłogówka ogrzewanie ogrzewanie konwekcyjne ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe dolnośląskie Ogrzewanie podłogowe Jelenia Góra Ogrzewanie podłogowe w Jeleniej Górze ogrzewanie podłogowe w suchej zabudowie ogrzewanie podłogowe wykonane w technologii mokrej zabudowy podłogówka podłogówka dolnośląskie Podłogówka Jelenia Góra podłogówka w suchej zabudowie podłogówka w systemie mokrym podłogówka w systemie suchym podłogówka w technologii suchej rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze sucha zabudowa ogrzewania podłogowego sucha zabudowa podłogówki suchy system ogrzewania podłogowego suchy system podłogówki tradycyjne ogrzewanie konwekcyjne
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności