Podłogówka Dąbrowa Górnicza

posted: 9 grudnia, 2016

Podłogówka Dąbrowa Górnicza

Instalacja podłogówki w Dąbrowie Górniczej

podłogówka w dąbrowie górniczejChcesz zmniejszyć zużycie energii Twojego ogrzewania? Trafiłeś idealnie! Podłogówka jest instalacją grzewczą zużywającą mniej energii cieplnej – głównie dzięki pracy na niskich parametrach. Jest to jeden z głównych czynników odróżniających ogrzewanie podłogowe od tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego.

Jeżeli jesteś zainteresowany nowoczesnym ogrzewaniem podłogowym i chcesz mieć dom bez grzejników zapraszamy do KONTAKTU. Przygotujemy wycenę systemu ogrzewania dopasowanego do budynku i jego pomieszczeń oraz do źródła ciepła typu pompa ciepła lub gazowy kocioł kondensacyjny. Projekt podłogówki pozwoli na prawidłowy montaż ogrzewania podłogowego każdemu instalatorowi. W razie konieczności przeprowadzimy instalację podłogówki przez naszego instalatora w umówionym terminie.

Zajmujemy się również wykonywaniem instalacji ogrzewania podłogowego włącznie z montażem nie tylko w Dąbrowie Górniczej ale również na terenie całego woj. śląskiego. Realizacje z montażu ogrzewania podłogowego są zamieszczane na naszej stronie.

 

Dom z ogrzewaniem podłogowym bez grzejników

Dlaczego ogrzewanie podłogowe może pracować na niższej temperaturze niż kaloryfery? Po pierwsze powierzchnia grzewcza jest większa – jest nią cała podłoga. Ponadto człowiek subiektywnie odczuwa tę temperaturę jako wyższą przez to, że jest ona rozprzestrzeniania w odmienny sposób niż tradycyjnie – od dołu do góry. Konwekcja powietrza jest mniejsza, nie podnosi się niepotrzebnie ani nie „przypala” kurz. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Zapraszamy do kontaktu.

Nowoczesne rozwiązania grzewcze

dąbrowa górnicza ogrzewanie podłogoweNowoczesne i sprawdzone systemy grzewcze Sander to:

  • elektryczna podłogówka,
  • ogrzewanie podłogowe tradycyjne,
  • ogrzewanie podłogowe na legarach bez wylewki,
  • pompy ciepła,
  • ogrzewanie ścienne,
  • chłodzenie sufitowe.

Jeżeli chcesz poznać koszty wyceny ogrzewania wykorzystaj DARMOWY FORMULARZ OGRZEWANIA na stronie.

Podłogówka Bytom

Podłogówka Bielsko-Biała

Podłogówka Częstochowa

Podłogówka Chorzów

 

Ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat ogrzewania podłogowego wodnego w technologii mokrej z wylewką lub w technologii suchej bez wylewki albo jesteś zainteresowany elektryczną podłogówką sprawdź naszą ofertę na stronie lub porozmawiaj z naszymi pracownikami. Udzielą wszystkich ważnych informacji dotyczących parametrów każdego systemu oraz istotnych informacji o montażu każdego rozwiązania grzewczego, którego jesteśmy producentem.

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Warszawa

Podłogówka Wrocław

Pompy ciepła Dąbrowa Górnicza

Nasza oferta obejmuje również pompy ciepła Sander Energie i Viessman o mocy 6, 12, 14, 16 kW z gwarancją do 5 lat. Doskonale nadają się one do ogrzewania i chłodzenia domów i budynków z ogrzewaniem podłogowym jak również tych z tradycyjnym ogrzewaniem – grzejnikami ściennymi.

Pompy ciepła powietrze woda typu split i monoblok jak również solanka woda i woda woda są instalowane przez akredytowanych instalatorów z uprawnieniami na terenie woj. śląskiego w tym Dąbrowy Górniczej.


tags: budownictwo energooszczędne dom z ogrzewaniem podłogowym energooszczędna podłogówka energooszczędne budowanie energooszczędne ogrzewanie energooszczędne ogrzewanie podłogowe instalacja ogrzewania kaloryferowego instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze kaloryferowy system grzewczy klasyczne ogrzewanie kaloryferowe ogrzewanie ogrzewanie kaloryferowe ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe Dąbrowa Górnicza ogrzewanie podłogowe śląskie Ogrzewanie podłogowe w Dąbrowie Górniczej optymalny budynek energooszczędny podłogówka Podłogówka Dąbrowa Górnicza podłogówka śląskie rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze tradycyjna instalacja kaloryferowa tradycyjne ogrzewanie kaloryferowe
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności