Podłogówka elektryczna w łazience

posted: 13 marca, 2018

Podłogówka elektryczna w łazience

Elektryczne ogrzewanie podłogowe w ostatnich latach staje się popularnym rozwiązaniem stosowanym w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Można stosować je w całym domu, ale częściej instaluje się go w wybranych pomieszczeniach jak łazienka, kuchnia czy salon. Ogrzewanie podłogowe tylko w łazience umożliwia swobodne korzystanie z pomieszczenia bez względu na porę roku i pogodę. Elektryczna podłogówka do łazienki to rozwiązanie, które wymaga planu i pracy dobrego fachowca.

elektryczna podłogówka rzeszów

Ogrzewanie podłogowe elektryczne pod płytki dobrze się sprawdza, gdyż są one dobrymi przewodnikami ciepła. Wówczas podłoga nagrzewa się szybko i dobrze oddaje ciepło – a to największa zaleta tego typu ogrzewania. Podłogówka elektryczna w łazience może być zainstalowana zarówno w bloku, jak i w domu wolnostojącym. Wymaga odpowiedniego rozmieszczenia kabli, które nie instaluje się pod meblami, czy urządzeniami, takimi jak szafa, czy wanna. Trzeba się także liczyć z tym, że podłoga stanie się nico „grubsza”, a proces wysychania i uruchamianie instalacji zajmuje kilka tygodni.

Zalety elektrycznej podłogówki w łazience

Podłogówka elektryczna w łazience sprawdza się jako dodatkowe ogrzewanie zwłaszcza w okresie zimowym. Zalety podłogówki elektrycznej w łazience to przede wszystkim komfort korzystania z pomieszczenia. Nagrzana podłoga w łazience daje możliwość swobody chodzenia po niej bosymi stopami, nagrzewa pomieszczenie, przez co można do woli zażywać kąpieli w dobranej do swoich potrzeb temperaturze. Takie rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze w przypadku kąpieli małych dzieci, które wymagają stworzenia odpowiednich warunków. Ogrzewanie podłogowe elektryczne jest w pełni zautomatyzowane, zatem to od właściciela mieszkania zależy wysokość temperatury w łazience i czas jej nagrzewania. Ustawienie temperatury wymaga indywidualnego podejścia do problemu i wybrania najkorzystniejszego rozwiązania. Wszystkie nasze rozwiązania grzewcze są kompletne i współpracują z aplikacjami dzięki czemu w łatwy sposób można sterować domem i temperaturą w domu z wykorzystaniem smartfona.

Sprawdź Kompletne Systemy Grzewcze Sander: Elektryczna Podłogówka, Ogrzewanie Ścienne, Ogrzewanie Podłogowe Wodne

ogrzewanie podłogowe tradycyjne ogrzewanie podłogowe suche ogrzewanie podłogowe elektryczne ogrzewanie ścienne chłodzenie sufitowe

 

Jeśli poszukujesz sprawdzonego systemu elektrycznego ogrzewania podłogowego, to skontaktuj się z nami! Odpowiemy na Wasze pytania i pomożemy dobrać kompletny system grzewczy do Waszego domu, pomieszczenia, mieszkania, źródła zasilania oraz możliwości technicznych budynku. Jeżeli zdecydujecie się na nasze rozwiązania grzewcze pomożemy opracować projekt ogrzewania podłogowego. Wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY umieszczony na naszej stronie internetowej.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z innymi wpisami na naszym blogu, dotyczącymi tematów takich jak: dom hybrydowy czy dom bez kotłowni.

 

Elektryczna podłogówka do łazienki

ekologiczne ogrzewanie podłogowe


tags: automatyka podłogowa cena ogrzewania podłogowe ciepło w domu bez grzejników dom z ogrzewaniem podłogowym elektryczne ogrzewanie podłogowe ogrzewanie elektryczne ogrzewanie podłogowe w łazience podłogówka do łazienki podłogówka w łazience
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności