Podłogówka Gdańsk

posted: 5 stycznia, 2017

Podłogówka Gdańsk

Instalacja podłogówki w Gdańsku

Jako producent ogrzewania podłogowego i systemów grzewczych przywiązujemy ogromną rolę do prawidłowego montażu podłogówki jak i każdej instalacji grzewczej w budynku. Od prawidłowego jej wykonania zależy sprawność jej działania, wysokość rachunków i zadowolenie klienta. Każda osoba zainteresowana instalacjami grzewczymi Sander może liczyć na:

 • dobór ogrzewania podłogowego do źródła ciepła,
 • projekt ogrzewania podłogowego dopasowany do technologii budynku,
 • schemat podłączenia podłogówki,
 • instalacja i montaż ogrzewania podłogowego.

Wykonujemy montaż ogrzewania podłogowego nie tylko w Gdański i Trójmieście jak i całym woj. pomorskim. Jest to możliwe dzięki współpracy naszej firmy z instalatorami akredytowanymi ogrzewania w całej Polsce. Realizacje z montażu ogrzewania podłogowego jak i pomp ciepła są zamieszczane na naszej stronie internetowej.

Dom z ogrzewaniem podłogowym w Gdańsku

Nowoczesny dom z ogrzewaniem podłogowym odnosi się nie tylko do nowopowstających budynków ale również tych remontowanych. Nowoczesne systemy i rozwiązania ogrzewania domu naszego autorstwa to wiele korzyści. Wybierając ogrzewanie podłogowe zyskujesz:

– funkcjonalny dom bez grzejników na ścianach a więc więcej miejsca i lepsze ustawienie każdego pomieszczenia,

– zdrowe ogrzewanie przyjazne alergikom,

– tańsze ogrzewanie budynku w okresie jesienno zimowym. Niskotemperaturowa podłogówka pozwoli zaoszczędzić około 30 % kosztów w stosunku do ogrzewania tradycyjnego,

– nowoczesne ogrzewanie współpracujące z automatyką do zdalnego sterowania temperaturą domu. Od tej pory możesz w prosty sposób sterować ogrzewaniem bez względu na miejsce przebywania.

Instalacje i systemy grzewcze Sander

Nowoczesne i ekonomiczne systemy i instalacje ogrzewania Sander do domów jednorodzinnych i budynków użyteczności publicznej to m.in.:

 • ogrzewanie ścienne,
 • elektryczne ogrzewanie podłogowe,
 • ogrzewanie podłogowe system mokry,
 • ogrzewanie podłogowe system suchy,
 • chłodzenie sufitowe,
 • pompy ciepła,
 • rekuperacja,
 • automatyczne sterowanie ogrzewaniem.

Nasze instalacje ogrzewania jak i systemy grzewcze są kompletnymi rozwiązaniami i współpracują z automatyką do zarządzania ogrzewaniem budynku. Dzięki systemowi WUNDA SMART w łatwy i prosty sposób z wykorzystaniem smartfona możesz zarządzać temperaturą nie tylko budynku ale każdego pomieszczenia osobno. Jeżeli chcesz poznać koszty i cenę ogrzewania dopasowanego do Swojego budynku wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie.

 

Podłogówka Gdynia

Podłogówka Słupsk

Podłogówka Sopot

Podłogówka Wejherowo

Dobre ogrzewanie podłogowe do domu

Dobre ogrzewanie podłogowe w systemie suchym, mokrym lub elektrycznym to podstawa nowoczesnego budynku. Instalacje ogrzewania podłogowego bez względu na technologię wykonania są stosowane nie tylko w domach jednorodzinnych ale również budynkach użyteczności publicznej. Nasi klienci wykorzystują je zarówno w nowych budynkach jak i tych remontowanych poddawanych termomodernizacji. Popularność tych rozwiązań grzewczych wynika m.in z obniżenia kosztów instalacji podłogówki i zrównania ceną systemu mokrego z tradycyjną instalacją grzejnikową.

Nasze instalacje ogrzewania są sprzedawane nie tylko na rynku w Polsce ale również innych europejskich państwach jak Francja, Czechy, Słowacja, Niemcy, Belgia, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Anglia, Irlandia, Łotwa, Estonia, Norwegia. Jeżeli masz pytania dotyczące naszych systemów grzejnych zapraszamy do KONTAKTU.

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Gdańsk

Pompy ciepła w naszej ofercie to wielofunkcyjne urządzenia naszej marki Sander Energie i firmy Viessman wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia domów. Są to pompy ciepła o mocy 6, 12, 14, 16 kW, które mogą współpracować z instalacją ogrzewania podłogowego jak i tradycyjnym ogrzewaniem grzejnikowym.

Jako ekonomiczne i ekologiczne źródło ciepła są objęte dotacjami z WFOŚiGW w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE. Montaż pomp ciepłą typu split i monoblok powietrze woda jest realizowana przez akredytowanych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Na pompy ciepła udzielamy do 5 lat gwarancji pod warunkiem przeprowadzania corocznych przeglądów przez uprawnionych serwisantów.

 

Rekuperacja – wentylacja z odzyskiem ciepła

Rekuperacja czyli wentylacja z odzyskiem ciepła znajduje się również z ofercie Sander. Nasi pracownicy pomogą dobrać instalację rekuperacji i rekuperator do kubatury budynku i ilości domowników. Co uzyskasz?

 • Doskonałą jakość powietrza oczyszczonego z kurzu, alergenów, smogu bez żadnych strat energii nawet w okresie zimowym,
 • Ciepły i komfortowy dom,
 • Lepsze samopoczucie,
 • Doskonałe urządzenie firmy THESSLA GREEN.

tags: dom z ogrzewaniem podłogowym ekipa montażowa ogrzewania podłogowego ekipa montażowa podłogówki instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze kompleksowa instalacja podłogówki kompletny system grzewczy kompletny system instalacyjny ogrzewania podłogowego mokry system podłogówki ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe Gdańsk Ogrzewanie podłogowe w Gdańsku ogrzewanie podłogowe w suchej zabudowie ogrzewanie podłogowe wykonane w technologii mokrej zabudowy ogrzewanie połogowe pomorskie podłogówka Podłogówka Gdańsk podłogówka pomorskie podłogówka w suchej zabudowie podłogówka w systemie mokrym podłogówka w systemie suchym podłogówka w technologii suchej producent ogrzewania producent ogrzewania płaszczyznowego producent ogrzewania podłogowego producent podłogówki rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze sucha zabudowa ogrzewania podłogowego sucha zabudowa podłogówki suchy system ogrzewania podłogowego suchy system podłogówki
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności